SH + -SH- + ??? contra T.T.T

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39475

Un razboi inutil. Altceva nu prea am ce sa comentez...

Si multumim pentru urari baieti ! :)
 

DeletedUser39522

cam complicata situatia pt voi din TTT, oricat de noobi ar fii toate triburile astea care au declarat razboi si posibil sa joace numai la puncte...

vorbesc in calitate de membru al ???...

cam precoce un razboi pt niste ferme ce nu au fost destul de bune sa se apere si au ajuns cum au ajuns...
 

DeletedUser39475

Cine a zis ca sunt noobi ?

Orice padure are uscaturile ei, dar doar atat, nimic mai mult.
 

DeletedUser

Din clasamentul asta se vede ca ambele triburi de pe locul 1 si 2 sunt novice, nu stim sa jucam la punctaj, ne place actiunea...noi mergem dupa principiu "cine misca nu mai misca"

Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor Ca apărător În total

Loc Numele tribului Cucerit

1 Silent Hunters 72.601
2 cine?când?unde? 48.462
3 Menthor 48.436
4 Apocalipsa 41.771
 

DeletedUser

erm, xander, daca faci ferme pe toti din jurul tau ce o sa mai inobilezi ? Avand in vedere viteza lumi 27 ma indoiesc ca e un lucru bun sa atace de la ani lumina
 

DeletedUser

erm, xander, daca faci ferme pe toti din jurul tau ce o sa mai inobilezi ? Avand in vedere viteza lumi 27 ma indoiesc ca e un lucru bun sa atace de la ani lumina

cea mai buna strategie e sa ai ferme ... ca sa faci cat mai multa armata, in rest... gasesti mereu tinte... si cu pozitionarea mea, voi avea alegere mare
 

DeletedUser

cea mai buna strategie e sa ai ferme ... ca sa faci cat mai multa armata, in rest... gasesti mereu tinte... si cu pozitionarea mea, voi avea alegere mare

Nu e chiar cea mai buna strategie, tot trebuie sa-ti lasi 1,2 "colegi de harta" sa se duca pana scoti nobil, mai ales in cazul lumii asteia unde viteza este chiar foarte mica si te ia batu pana ataci cu nobilu'.
 

DeletedUser

NU!
...noi nu am vrut alianta sau altceva!
razboiul sincer nu ne deranjeaza, alegerea e a vostra, dar....chiar a fost nevoie sa va aliati cu toata harta impotriva noastra :))

...va este frica singurei :D
 

DeletedUser

poi alta explicatie nu prea exista!
...atunci cand nu esti instare sa duci un razboi singur...si cauti ajutor in toate partile / ce explicatie sa ai!

sau...****!, poate stie xello raspunsul!?
 

DeletedUser

NU!
...noi nu am vrut alianta sau altceva!
razboiul sincer nu ne deranjeaza, alegerea e a vostra, dar....chiar a fost nevoie sa va aliati cu toata harta impotriva noastra :))

...va este frica singurei :D

Nu voi v-ati aliat/fuzionat cu HH impotriva noastra?, ei fiind fosti dusmani de pe 22, dupa care nu voi ati inceput sa ne atacati jucatorii, cred ca nu ai habar ce se intampla in tribul vostru sau faci pe naivul ca sa nu spun altfel, Abe si visina ne ataca constant niste vre-o 2 jucatori, daca tot vreti bal, bal sa fie, si la a doua probleme, NU, nu ne=am aliat cu toata harta, nu avem decat doia aliati, in cazul in care nu ai observat tribul ??? v-a declarat razboi inaintea noastra din aceeasi cauza, ptr ca atacati fara cap si haotic, i-ati atacat si asta a dus la razboiul cu ei, nu avem nici un amestec
 

DeletedUser

Diplomatia nu s-a facut cu ocazia razboiului prematur, ci era definita cu mult inainte.
Vorbim pe harta.
restul e tacere.
 

DeletedUser

xello, hai sa nu incepem cu contrazicerile!
si ce propuneai sa facem Alianta cu voi , PNA cu ??? si pe urma sa atacam sate barbari? :)

faza cu dusmanii nu stiu cum este, de obicei eu nu amestec lumile intre ele!
 

DeletedUser

ca sunt ferme ca nu sunt in SH ... decizia ca cine paraseste jocu din SH nu va apartine ... doar conducerea de aici poate decide asta si nimeni dinafara tribului ... iati atact = ati atacat SH = SH actioneaza
legat de faptul ca nu ati avut aliati sau PNA gresala va apartine ...

P.S: asta iam scris ieri lui mircea

1: ai subestimat SH ... si din ceva discuti stupide teai intors impotriva noastra
2: nu ai avut controlu tribulu pt. a putea lua decizi bune ... nu pot fi toti membri tribului la conducere ... fiecare vine cu alte pareri ... conducatoru tre as cunosca jocu si sa iei decizi bune ca le convine membrilor ca nu le convine ....
 

DeletedUser35089

corect.
AisauNU? la rupt pe unu de la voi,si mariot a sarit repede ca "vrei razboi" sau ii ceva personal?
si noua cum ne place distractia am ales razboiul :D
nu mai are rost sa vorbim aici,ci sa vorbim pe harta.
 

DeletedUser

Diplomatia nu s-a facut cu ocazia razboiului prematur, ci era definita cu mult inainte.
Vorbim pe harta.
restul e tacere.

cred ca **. de HH daca de HH vorbesti ... te informez ca in prima zi cand am intrat aici pe L27 mam certat cu mircea ... iar mircea atunci a luat deja decizia de razboi cu SH ... mircea a jucat o vreme pe un cont de pe L22 din SH ... si stia ca ne razboim cu HH ... din acest motiv ati avut diplomatie cu HH si ati fuzionat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus