SH + -SH- + ??? contra T.T.T

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Adenauer

member
Scor reacție
105
Tot ce va rog este sa tineti discutiile in jurul razboiului si fara jigniri. In rest, distractie cat mai placuta.
 

DeletedUser29146

Nici o lume nu seamana cu alta, poti fii zeu acolo iar pe alta nu . Se face prea mult tam tam . Un razboi care nu isi are rostu in stagiu asta al jocului ; poate mai incolo vom vedea o statistica si vom trage concluzii mai bune
 

DeletedUser

Nici o lume nu seamana cu alta, poti fii zeu acolo iar pe alta nu . Se face prea mult tam tam . Un razboi care nu isi are rostu in stagiu asta al jocului ; poate mai incolo vom vedea o statistica si vom trage concluzii mai bune

razboi prematur ca pe orice lume. ne place totusi sa ne balacarim mai mult pe forum decat in browser.
 

DeletedUser

Salut..nu fac parte din din un trib din cele enumerate la titlul acestei teme dar mi se pare cea mai mare prostie ce se discuta aici..in primul rand pt ca L27 e abia la inceput si chiar daca aveti jucatori buni de ambele parti nu prea aveti trupe care sa le manevrati dupa bunul plac...dar din moment ce orgoliile sunt prea mari ca sa faceti pace macar pana apar nobilii dc nu lasa-ti comentariile inutile de pe extern si face-ti treaba buna pe harta...e clar ca nici una din tabere nu o sa cedeze din vorbe!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39475

a facut mircea spume ca iam cerut sa jucam sub numele de SH

plus sa nu uitam faptul ca eu aproape in fiecaer zi il contactam pe mircea sa faca PNA sau Ally cu noi pt. ca am prieteni acolo si nu vreu sa ma razboiesc cu ei ... raspunsu lui de fiecare data era ca nu vor membri din TTT si ca se va lasa cu razboi

Sa fim seriosi ! Si scuza-ma ca-ti zic, dar aberezi si esti absurd. Cum sa jucam sub numele de SH cand in seara aceea cand am fost pe conferinta am decis sa ne bagam cu numele asta ?! Nu ai cuvant ? Uiti asa repede ? Nu prea inteleg...

De la o mica chestie se poate genera o cearta.

cand SH era activ se dadea in fiecare zi atacuri de genu cum dadeati voi in fiecare luna ...

Inseamna ca atacati foarte eficient si toti odata daca dadeati in fiecare zi ! :cool:


@Adenauer : Tema asta nu este facuta numai pentru statistici. Mai are un rol destul de important. Sper ca intelegi ce zic ! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Salut..nu fac parte din din un trib din cele enumerate la titlul acestei teme dar mi se pare cea mai mare prostie ce se discuta aici..in primul rand pt ca L27 e abia la inceput si chiar daca aveti jucatori buni de ambele parti nu prea aveti trupe care sa le manevrati dupa bunul plac...dar din moment ce orgoliile sunt prea mari ca sa faceti pace macar pana apar nobili dc nu lasa-ti comentarile inutile de pe extern si face-ti treaba buna pe harta...e clar ca nici una din tabere nu o sa cereze din vorbe!


Eu tot zic de cateva posturi ca trebuie sa vorbim pe harta si sa lasal baracalelile de pe forumul extern.
 

DeletedUser39475

Vedeti-va voi de harta ca noi ne vedem de ambele lucruri ( nu neaparat eu ). :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus