SH vs. ~Arm~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cum ziceam, eu nu am zis nimic ca vrem vreo revansa, asta e numele tribului, il acceptam, asa cum nu am sa zic de M-goth ca e tribul dracului, cu un diavol ca emblema, nu, nu am sa zic asa ceva.
Fiecare trib are traditia lui si asta nu se dezminte, ceea ce am vrut eu sa zic este faptul ca lucrurile au denaturat din momentul in care au ramas putini jucatori pe Lumea6, si numai aceea cu pretentii de la joc.
In schimb voi veniti cu gogosi ieftine care se vindeau pe la baietii de cartier de pe la colturile strazilor. "Mi-au dat lacrimile", "Ia o batista", lucruri copilaresti care le spui la oftica, vino si tu cu un text gandit, incearca sa iti gasesti cuvintele cand scrii, ah dar nu toti pot asa... am uitat...
Asta ca sa numai amintesc de faptul ca pe forum numai e nimeni care sa se ocupe de off-topic, de scrisul ca pe messenger... asa cum era pe "vremuri".

Sarbatori Fericite tuturor alaturi de cei dragi, Iar Anul Nou sa ne aduca inca un dram de intelepciune tuturor plus iubire fata de semeni.
 

DeletedUser1924

Lasam ganditul pentru lucruri mai bune, nu pentru tine. Nu trebuie sa iti demonstrez tie ca stiu sa compun un mesaj ca al tau, GANDIT.

Spui ca replicine noastre au fost spuse din "oftica"... PE CE AS FI OFTICAT? Pe faptul ca Rvansa este acum un trib de la margine? :)

Nu trebuie sa ne arati noua coeficientul IQului tau, chiar nu ne(ma) intereseaza!


Sarbatori fericite si tie.


PS : "Bai inteligentule"
 

DeletedUser29282

poi daca sunteti penali ce ai vrea bah baiatule sa iti dam citate din Scunfitza Rosie, glumim si noi pe seama gandirii voastre, vorbiti de "veteranii rvansa" de parca ati vorbi de clanul Iluminatti... hunt cand vorbeste vrea sa arate a mentor dela de leviteaza cu cerculetz deasupra capului Zum Zum...
 

DeletedUser4833

am uitat sa rad
mai spui de 39549858394673209401-240932874675 poanta si poate imi vine rasu'
 

DeletedUser27624

domnu marius,era o vorba: daca taceai filozof ramaneai...ce discutii vrei sa purtam aici,despre fizica cuantica?:)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SH
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: 01/01/2010 00:00:00la20/01/2010 10:00:11
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 211
Tabăra 2: 51
Diferență: 160

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,176,529
Tabăra 2: 557,976
Diferență: 1,618,553

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SH
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 213
Tabăra 2: 7
Diferență: 206

image.php

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,295,169
Tabăra 2: 74,933
Diferență: 2,220,236

image.php

:D
 

DeletedUser

pai a inceput puya sa se clatine in nord,nu mai are cine sa le tina granita.pierde sare in fiecare zi
 

DeletedUser

Bravo SH !


2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus