SH vs. ~Arm~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

acuma ati trecut de la "ARM va face" , la " ARM facea " ... cand dracu a dominat ARM vreun razboi ? sau cand va domina ARM vreun razboi ? nu v;ati saturat sa va imbatati atata cu apa poluata ? :| treziti'va , daca voi , astia cu gura mare nu pierdeti prea multe sate, vorbiti pentru voi , tribul vostru pierde , si daca tot sunteti atat de atasati, impacati'va cu ideea si ciocu mic. ARM are rank , si atat.

Asta e doar o fantezie dea ta:)
 

DeletedUser

Sa nu uitam ca ARM cu R360 au zdrobit tribul H@-Mda .
Haita era pe locul 2 atunci.
 

DeletedUser

de asta esti atat de suparat pe mine?ca ai fost trimis rapid la margine pe lumea 3 pentru ca te-am convins eu sa iti eliberezi satele de sprijin?offf,se numeste tzeapa.in dragoste si razboi e permis orice



cand am fost manevrat si cu parola de e-mail schimbata si cu contul schimbat ... ca nu mai putea Scitii ca sareau in sus ... tu erai de mult plecat dupa lumea 3 :)


eu nu am fost dus la margine asa din cauza atacurilor ci cont blocat pe nedrept , cere de la admini daca esti tare`n gura ca papagalul ... logul unde am scris clar ca nu mai pot accesa deloc contul din cauza schimbarii abuzive de parola , mesajul parca l-a citit " LaMine " si cu " Carmi " ... asa ca esti prea mic .. asa ca sint prea corect de ma trezesc cu magarii pe cap si un stres util imi esti pe cap :)

Cont : TrupDorit , blocat pe mod atacabil , ia zi-mi si mie , e permis in joc asa ceva o data ce eu nu am avut sitere si atacuri comune si isi rodeau unghiile sa imi ia un sat si nu puteau ?


Asa ca taca`ti gura aia de nestiutor si bagator in seama !
 

DeletedUser

Am zis parca l-a citit , nu mai stiu sigur care admin de rang 3 l-a citit !

Si era un tip cu o cifra 3 in numele de joc chiar deasupra mea , i-a fost dat mesaj de catre mine si i-am zis si ce sate sa atace ca sa ii fie mai usor de luat :)

Primele sate atacate : satele de atac apoi restul , daca a fost baiat destept a crescut , acum nu`l mai vad pe lumea 3
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stii prea bine ca TrupDorit,SutaAndy si Cyberedy erau conturile tale.Si iti trimiteai sprijin de pe SutaAndy(cont in mijlocul LR) pe Cyberedy(aflat la granita cu Scitii).pacat ca nu mai am conversatiile de pe mess in care recunosteai singur asta si ziceai ca folosesti prozy ca sa nu fii prins.ai fost mereu un trisor si asa vei ramane.Fa-ma cum vrei tu,macar stiu ca eu nu am trisat ca tine.voi inceta sa iti raspund la acuze pentru ca am alte lucruri mai bune de facut

ps: ne vedem pe plaja daca doresti.dai un pm si rezolvam si la o bere poate clarificam problema
 

DeletedUser

tlw,sh nu invita jucatori din arm,de fapt nu invitam deloc

Side 1:
Tribes: SH
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 1
Diferență: 43

image.php

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 454,965
Tabăra 2: 11,898
Diferență: 443,067

image.php
 

DeletedUser

sa ma laud si eu putin :p

Side 1:
Tribes: ~ARM~
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: berzulius

Timeframe: Dintotdeauna
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 59
Diferență: 59

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 635,876
Diferență: 635,876
 

DeletedUser

Practic ARM are 5 razboaie cu: SH,Tracia,Light,Select,M-goh , toate fiind clasate in primele 6 pozitii.
Cam care este pronosticul vostru , are sanse ARM ul sa invinga aceste 5 triburi puternice?
 

DeletedUser

deci noi suntem prea mici ca sa fim bagati in seama...desi 20 de oameni bat tribul de pe locul 1
 

DeletedUser

desi vor fi pierderi pentru triburile in razboiul cu arm,acestia vor cadea incet:D
 

DeletedUser

stii prea bine ca TrupDorit,SutaAndy si Cyberedy erau conturile tale.Si iti trimiteai sprijin de pe SutaAndy(cont in mijlocul LR) pe Cyberedy(aflat la granita cu Scitii).pacat ca nu mai am conversatiile de pe mess in care recunosteai singur asta si ziceai ca folosesti prozy ca sa nu fii prins.ai fost mereu un trisor si asa vei ramane.Fa-ma cum vrei tu,macar stiu ca eu nu am trisat ca tine.voi inceta sa iti raspund la acuze pentru ca am alte lucruri mai bune de facut

ps: ne vedem pe plaja daca doresti.dai un pm si rezolvam si la o bere poate clarificam problema



aia e problema ca acuzatia asta ai incurcat-o :)
cel putin nu am timp de plaja :) las sitter si muncesc si cand intru intru de pe telefon

poate dupa ce trece vara asta
 

DeletedUser

Mai punem o statistica, ceva?
Sa vedem cat de rau o ia ARM ul pe cocoasa ?
 

DeletedUser

o duc din ce in ce mai rau mai ales acum dupa ce au intrat cei din tracia la ei, conform statisticilor o cam iau pe unde ajung cu granitele (dar asta datorita fuziunilor)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~ARM~
Players:

Side 2:
Tribes: SH
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 4
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21,840
Tabăra 2: 40,404
Diferență: 18,564

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~ARM~
Players:

Side 2:
Tribes: SH
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 10
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21,840
Tabăra 2: 98,386
Diferență: 76,546

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~ARM~
Players:

Side 2:
Tribes: SH
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 36
Diferență: 30

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62,009
Tabăra 2: 365,410
Diferență: 303,401

image.php
 

DeletedUser

Speram sa ajungem si noi usor usor pe linga SH sa`i vedem ce le poate pielea la cei laudarosi daca se poate face planul de decimare rapida :D

ca la tracia :D
 

DeletedUser13059

si aici o luati mai ?:))) se vede ca ii puya la putere .. pierde pe toate fronturile ... acum cine mai urmeaza ? :> GAW si NoFear sa atace armu si ii Game Over!! sau daca nu face puya cum a zis ca scoate si lexu fin familie ca doar ii zorro
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus