SH vs. ~Arm~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si aici o luati mai ?:))) se vede ca ii puya la putere .. pierde pe toate fronturile ... acum cine mai urmeaza ? :> GAW si NoFear sa atace armu si ii Game Over!! sau daca nu face puya cum a zis ca scoate si lexu fin familie ca doar ii zorro



tot tare`n gura esti si tu , taci macar din gura si nu te mai lua de toata lumea , tu **-esti care ziceai ca esti tare si bun :)

ce ai facut ca ai scos pna LR + Tracia , de unde atacuri ?:)

nu ai avut ce manevre sa faci atunci si nu ti-au reusit :) tot saracutii de noi cruciatu si the last ti-au faramat elanul de cocos ... joaca-ti jocul acolo ca e mai bine , se pierde teren ca e ceva lipsa acolo , la mine nu este lipsa , recunosc si o spun clar , am uscaturi ce se scot de pe harta usor usor , adica se dau la zero ... aia se face peste tot cand raman aia buni atunci va fi mai bine
 

DeletedUser

Speram sa ajungem si noi usor usor pe linga SH sa`i vedem ce le poate pielea la cei laudarosi daca se poate face planul de decimare rapida :D

ca la tracia :D

laudarosi?iar ai fantezii:>
si daca razboiul arm va continua sigur se va intampla chestia asta...si comparandu-ne cu tracii faci o maaare greseala:D

btw:copia nu intrece originalul;)
 

DeletedUser13059

tot tare`n gura esti si tu , taci macar din gura si nu te mai lua de toata lumea , tu **-esti care ziceai ca esti tare si bun :)

ce ai facut ca ai scos pna LR + Tracia , de unde atacuri ?:)

nu ai avut ce manevre sa faci atunci si nu ti-au reusit :) tot saracutii de noi cruciatu si the last ti-au faramat elanul de cocos ... joaca-ti jocul acolo ca e mai bine , se pierde teren ca e ceva lipsa acolo , la mine nu este lipsa , recunosc si o spun clar , am uscaturi ce se scot de pe harta usor usor , adica se dau la zero ... aia se face peste tot cand raman aia buni atunci va fi mai bine

ce ai facut tu cu cruciatu ? :| poate vrei sa iti arat unde zicea cruciatu sa va las naibi in pace sa nu primiti atacuri .... in locu tau as tacea ;) si ajungi odata la alea 10 mil pe care le visezi ca pe cum ajungi acolo asa o sa la pierzi
 

DeletedUser

ce ai facut tu cu cruciatu ? :| poate vrei sa iti arat unde zicea cruciatu sa va las naibi in pace sa nu primiti atacuri .... in locu tau as tacea ;) si ajungi odata la alea 10 mil pe care le visezi ca pe cum ajungi acolo asa o sa la pierzi



mai copile ca asa ai fost tare mereu in gura , daca nu stii dedesubturile lumii tribului ~ARM~ si ce inseamna sud si de ce ai plecat cu coada intre picioare in ~LEX~ te rog rezuma`te doar la tine insuti


si ala din SH sau din ce trib esti de zici de copie vis - a -vis de original , stam cit putem , problema e in esenta voastra nu`i dilema nici o proba , se poate rezolva si asta , cu cit pierde teren un trib cu atit mai vine altul la dusmani din frica context`ului = manevre seci de pacalici : hai sa`l facem si sa`l nimicim si apoi incepe macelul intre voi asa ca fii bland pe sabia ta
 

DeletedUser

well...mister ala din LR...nu ma refeream la trib cand vorbeam de copii;)[:-@]
 

DeletedUser13059

mai copile ca asa ai fost tare mereu in gura , daca nu stii dedesubturile lumii tribului ~ARM~ si ce inseamna sud si de ce ai plecat cu coada intre picioare in ~LEX~ te rog rezuma`te doar la tine insuti


si ala din SH sau din ce trib esti de zici de copie vis - a -vis de original , stam cit putem , problema e in esenta voastra nu`i dilema nici o proba , se poate rezolva si asta , cu cit pierde teren un trib cu atit mai vine altul la dusmani din frica context`ului = manevre seci de pacalici : hai sa`l facem si sa`l nimicim si apoi incepe macelul intre voi asa ca fii bland pe sabia ta

eu am plecat cu coada intre picioare in lex ? din cate stiu face parte din familie .. si **** dc te bagi u ca nu esti de nicio parte ;)

si tu ** care stai bine ms la interne si te mai lauzi ca faci **** cate milioane ..
 

DeletedUser12762

Side 1:
Tribes:
Players: tonito

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 3,114
Diferență: 3,087

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 2
Diferență: 23

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 290,725
Tabăra 2: 29,540,075
Diferență: 29,249,350

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 269,861
Tabăra 2: 21,791
Diferență: 248,070

image.php


nu au si nici nu vor avea sansa aici in zona lu fratioru meu:p
sa se elibereze putin si sa aiba ceva timp si se pune earasi pe voi sa vedem atunci;)

pina una alta mai bine blindativa bine ca se asteapta vemuri grele:D
 

DeletedUser13059

ANONIM în data de 10.10. la ora 15:15
nu am personal probleme cu ei dar aici in sud suntem la granita cu 3 triburi dusmane si am nevoie sa resusesc sa mai scad presiunea asupra colegilor mei.

Trebuie sa fac pace ori cu SH ori cu select ori cu light.
Problema este ca s-au solidarizat impotriva arm ...




deja sunt rugat sa fac cumva cu cei din SH daca se poate un PNA sau ceva ca nu mai fac oamenii fata :)))



ANONIM în data de 10.10. la ora 16:22
cu totii avem suparari pe puya din motive diferite. Eu personal sunt suparat ca a neglijat in repetate randuri interesele zonei de sud a tribului si ne-a pus in cap toti vecinii.

Totusi nimeni nu poate sa nege faptul ca este deosebit de activ si mai ales a reusit se inglobeze si H@-mda si tracia. Sunt reusite pe care eu le respect si nu vreau sa se creeze inca un conflict in plus



va dati seama ce reusite a avut :))) a dat 1-2 mesaje si 100 invitatii :) nimeni din trib nu mai reusea asa ceva :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16873

ce ai facut tu cu cruciatu ? :| poate vrei sa iti arat unde zicea cruciatu sa va las naibi in pace sa nu primiti atacuri .... in locu tau as tacea ;) si ajungi odata la alea 10 mil pe care le visezi ca pe cum ajungi acolo asa o sa la pierzi



vali , pot spune si eu multe despre tine , nu cred ca vrei sa ne spalam rufele in public , dar na se vede ca esti roman , am cerut acel pna pentru un singur membru , nu imi este frica de nimeni , nici macar de tine care ziceai la un moment dat ca ai nu stiu cate conturi si daca le unesti rupi lumea in 7 parti , sau 8 nu mai retin singur :rolleyes:

Nu are nici o sansa ARM ul contra noastra .


modestia din tine da pe afara , niciodata sa nu iti subestimezi adversarul , probabil ca ai lipsit de la aceasta lectie sau esti prea sigur pe tine ceea ce e iar gresit :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16873

superb , ma chinui de ceva vreme , vroiam sa fac triplu da te bagi tu repede si o dai si in off topic :mad:
 

DeletedUser13059

vali , pot spune si eu multe despre tine , nu cred ca vrei sa ne spalam rufele in public , dar na se vede ca esti roman , am cerut acel pna pentru un singur membru , nu imi este frica de nimeni , nici macar de tine care ziceai la un moment dat ca ai nu stiu cate conturi si daca le unesti rupi lumea in 7 parti , sau 8 nu mai retin singur :rolleyes:




modestia din tine da pe afara , niciodata sa nu iti subestimezi adversarul , probabil ca ai lipsit de la aceasta lectie sau esti prea sigur pe tine ceea ce e iar gresit :rolleyes:

aratami si mie unde ti-am zis ca rup lumea in 7-8-9 **** cat ... doar ca te-ai rugat de mine ca sa nu o luati in freza cand ati facut LR ... si sti prea bine asta ... si omul ala a tau pt care ai facut pna se numeste noob ;) daca ii acela la care ma refeream si eu ...
 

DeletedUser16873

ti-am mai spus ca putin imi pasa de parerile altora , mai ales de parerile tale ;) daca este noob sau nu asta decid eu si the last warrior , nu cred ca cineva s-a nascut cu strategii de pe triburile.ro in cap , daca tu esti ala te respect pentru asta , imi pare rau ca cei din tracia puneau botul la prostiile spuse de tine :rolleyes: . O seara placuta!
 

DeletedUser24514

ce se intampla fuge lumea din ARM :confused:?! din k 74

si unde se duc!!!... la vechii mei prieteni din light :mad:
 

DeletedUser12762

:D:p:cool:

Side 1:
Tribes:
Players: tonito

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 547
Diferență: 513

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 0
Diferență: 33

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 375,713
Tabăra 2: 5,263,051
Diferență: 4,887,338

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 365,136
Tabăra 2: 0
Diferență: 365,136

image.php


si mai jos dintre triburi ceva statistica de luna trecuta ;)

Side 1:
Tribes: SH
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,135
Tabăra 2: 3,136
Diferență: 1,001

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 368
Tabăra 2: 36
Diferență: 332

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 19,864,580
Tabăra 2: 30,058,471
Diferență: 10,193,891

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,020,395
Tabăra 2: 368,421
Diferență: 3,651,974

image.php


Iar mai jos mai punem una dintre triburi pe saptamina trecuta asa ca sa fie in arhiva pentru dusmani;)

Side 1:
Tribes: SH
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 712
Tabăra 2: 547
Diferență: 165

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 154
Tabăra 2: 14
Diferență: 140

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,199,486
Tabăra 2: 5,263,051
Diferență: 1,936,435

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,749,918
Tabăra 2: 161,589
Diferență: 1,588,329

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus