SH vs Avalon;Wwizz;EQUILI;UNIQUE

  • Autor subiect DeletedUser41630
  • Data de început

DeletedUser41901

Vrei sa-ti arat mesaje de la jucatorii tai in care isi cereau scuze pt cum ai formulat declaratia?
Vrei sa-ti arat cand ma roaga sa ma mai gandesc si imi da variante SF sa merg alaturi de voi?
Vrei sa-ti arat cand imi spune ca tu te ridici in picioare doar ca sa le dai lor moral pt ca e groasa treaba?


Chiar esti asa de orb sau cum a zis Dumieu, faci gura mare si aici doar ca..poate o mai citi cineva si veti prinde curaj?
Pierdeti mah...pana aici v-a fost...sunt obisnuit sa dau triburi jos din clasament si asta o sa fac si cu voi...o sa fie ultimul vostru razboi de pe L27...si acum sa nu ma iei cu TBKM, Soveja si mai stiu eu cine pt ca ei sunt departe, au intrat doar ca sa stie toata lumea de partea cui sunt si sa nu mai poti tu sa bagi strambe pt ca esti as la magarii...lupta se va duce intre SH si AVALON...diferenta o sa se vada pe parcurs...tactica, stiinta si intuitia vom vedea de partea cui va fi.

Ti-au scris eventual 2 3 jucatori de bun simt si acuma vorbesti de curaj... da ce e aici lupta pentru supravietuirea planetei si Ionut ne indeamna la lupta impotriva extraterestrilor?Ultimul razboi de pe l27 ? eu nu inteleg ce tot spui acolo, imi aduc aminte de God cred.. Nu pot sa va inteleg cu afirmatiile astea,tu te uiti pe harta sau la clasamente? ce afirmatii sunt astea ?
 

DeletedUser

Vrei sa-ti arat mesaje de la jucatorii tai in care isi cereau scuze pt cum ai formulat declaratia?
Vrei sa-ti arat cand ma roaga sa ma mai gandesc si imi da variante SF sa merg alaturi de voi?
Vrei sa-ti arat cand imi spune ca tu te ridici in picioare doar ca sa le dai lor moral pt ca e groasa treaba?


Chiar esti asa de orb sau cum a zis Dumieu, faci gura mare si aici doar ca..poate o mai citi cineva si veti prinde curaj?
Pierdeti mah...pana aici v-a fost...sunt obisnuit sa dau triburi jos din clasament si asta o sa fac si cu voi...o sa fie ultimul vostru razboi de pe L27...si acum sa nu ma iei cu TBKM, Soveja si mai stiu eu cine pt ca ei sunt departe, au intrat doar ca sa stie toata lumea de partea cui sunt si sa nu mai poti tu sa bagi strambe pt ca esti as la magarii...lupta se va duce intre SH si AVALON...diferenta o sa se vada pe parcurs...tactica, stiinta si intuitia vom vedea de partea cui va fi.

Arata-mi mie, te astept pe privat !

Si vrei sa-ti arat ca eu am parola de la 2 conturi din wizz !? Iar la signal eu i-am dat sitter lui mazare ca sa vada ceva rapid, restul este munca mea.
 

DeletedUser

nedelcule :) nu e vina nimanui ca tiai ales triburi slabe drept aliati... gen wwizz si equili... astept evolutia razboiului cu voi sa vad cum sta treaba si in partea aia de harta... dar in ce priveste wwizz si equili eu sincer imi pare rau ca nu o sa am ocazia sa cresc la aparator desi am sate in granita :)
 

DeletedUser

Ia zi-le si tu semper, cum vorbeam cu tine pe skype la microfon si zice-am, lasa-ma ma ca am treaba, ma ataca wwizz.
- Ce ma te ataca wwizz !?
- Da ma, wwizz.. (aici a urmat un ras din partea lui semper de exact 2 minute si 33 secunde)
- Zi unde sa-ti trimit sprijin.
- Nu pe mine ma, pe alt cont..
- Pe ce cont atunci..
- Pe un cont de la ei din trib, sau ma rog, fostul trib (asta era dupa dizolvare)..
 

DeletedUser

daca ma crezi asa putin m-a interesat wwizz ca nici acu nu am facut legatura cu ce cont e =)))) ca ai facut sau ca nu ai facut wwizz tot degeaba sunt pe harta :)
 

DeletedUser11867

nedelcule :) nu e vina nimanui ca tiai ales triburi slabe drept aliati... gen wwizz si equili... astept evolutia razboiului cu voi sa vad cum sta treaba si in partea aia de harta... dar in ce priveste wwizz si equili eu sincer imi pare rau ca nu o sa am ocazia sa cresc la aparator desi am sate in granita :)

uite ce ai scris pe alt topic

tu vara nu dormi pardon nu poti dormi de grija noastra ca s-a concediat sau ca nu pana la urma nu cred ca wwizz trece in luna august cu equili e alta problema si acolo cred ca o sa avem mai mult de furca dar sincer ma asteptam la altceva din partea conducerii de acolo abia astept sa stau pe conferinte cu cativa de acolo in timp ce lansam atacuri... EPIC Moment!!!


cat de EDITAT TT poti fi acum equi e trib de noobi nu?
de abia asteptai sa fii in razboi cu ei si acum sunt slabi...EDITAT TT(cand erai in godz ii faceai de comanda pe sh acum te guduri ca un catelus).
inteleg ca e popaganda dar sa ai si tu macar putina coloana...

Pe viitor te rog fii mai atent la exprimare!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41812

El face misto de voi si voi pune-ti botu'... :))

Mai bine nu ati mai scrie nimic daca nu faceti decat sa va contraziceti sau macar alegeti una in cele doua variante. Daca in schimb faceti mistouri, mergeti la sectiunea spam, nu mi se pare acesta thread-ul apropiat pentru asa ceva.

Bafta AVALON!
 

DeletedUser

cat despre mine si SH ... va roade acolo pe creier ... cat a fost god nici unu nu s-ar fi bagat ca deh... e mai usor sa stai la caldurica... lasa ca va vad eu pe toti acum cand aveti granite cum urlati cand incepeti sa pierdeti sate... va pierdeti pixelii vietii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pierd sateee....:))...bre,unde te crezi?? pe noi nu ne intereseaza daca pierdem sate...nu o sa facem niciodata ca acel trib pe nume GOD care a inceput sa alerge in tribul cu care avea razbel...mi a placut tribul ala la inceput cand aveau singe...
 

DeletedUser

pierd sateee....:))...bre,unde te crezi?? pe noi nu ne intereseaza daca pierdem sate...nu o sa facem niciodata ca acel trib pe nume GOD care a inceput sa alerge in tribul cu care avea razbel...mi a placut tribul ala la inceput cand aveau singe...

domnul cu sange... mai repet odata ca cica nu am voie sa te fac maidanez daca te comporti ca pe maidan :) ce nume ai?

P.S. nu stau sa joc sa port luptele pentru nimeni atata timp cat lor nu le pasa decat de conturile proprii
 

DeletedUser3372

Si de adaugat, ca nenea asta, semper, a intrat intai in Burn, nu a trecut direct la dusmani.. A incercat el si pe acolo prin Burn unele miscari dar mno.. Mai, ce te faci daca nu te merita nici SH? Ia zi, unde mergi apoi? :D

Si, trebuie sa adaugam ca au intrat in razboi si triburile GH si MH, alaturi de SH.
 

DeletedUser

domnul cu sange... mai repet odata ca cica nu am voie sa te fac maidanez daca te comporti ca pe maidan :) ce nume ai?

P.S. nu stau sa joc sa port luptele pentru nimeni atata timp cat lor nu le pasa decat de conturile proprii

nu esti in masura sa ma intrebi pe mine cine sunt...ma comport eu ca pe maidan, dupa vorbele tale,dar eu nu fac ca o minoritate bine cunoscuta in tara...sa ma mut strategic dintr un trib in altul...ma intreb...de frica oare??

ps:vorba alexandrei...care e urmatorul pas??...iti vei muta calabalacul din nou...aaa,stai ca aici e bine,te sprijina colegii:p

si ca sa fiu si in topic...pana acum ne miscam bine chiar si fara sa atacam:))...forza avalon :D
 

DeletedUser41901

Parte 1:
Triburi: SH, ~SH~, *SH*
Parte 2:
Triburi: Aval0n, Avalon, UNIQUE

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 19
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 187,248
Tabăra 2: 181,960
Diferență: 5,288

chart


Tinand cont ca neati luat pe nepregatite va descurcati chiar bine :)

Si una fara Unique sa fiti si voi in avantaj
Parte 1:
Triburi: SH, ~SH~, *SH*
Parte 2:
Triburi: Aval0n, Avalon

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 674
Tabăra 2: 275
Diferență: 399

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 19
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,009,281
Tabăra 2: 1,628,307
Diferență: 3,380,974

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 145,438
Tabăra 2: 181,960
Diferență: 36,522

chart


Bafta Avalon
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41901

Parte 1:
Triburi: SH, ~SH~, *SH*
Parte 2:
Triburi: WWizz, Wwizz., BVVizz

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 176
Tabăra 2: 39
Diferență: 137

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,336,836
Tabăra 2: 289,527
Diferență: 1,047,309

chart


In schimb dc vau mai ramas ceva trupe puteti sai mai ajutati si pe aliatii vostri putin pe care iati aruncat carne de tun ca sa va puteti voi pregati.
Cu asta am zis tot va urez o zi placuta in continuare
 

DeletedUser

nu esti in masura sa ma intrebi pe mine cine sunt...ma comport eu ca pe maidan, dupa vorbele tale,dar eu nu fac ca o minoritate bine cunoscuta in tara...sa ma mut strategic dintr un trib in altul...ma intreb...de frica oare??

ps:vorba alexandrei...care e urmatorul pas??...iti vei muta calabalacul din nou...aaa,stai ca aici e bine,te sprijina colegii:p

si ca sa fiu si in topic...pana acum ne miscam bine chiar si fara sa atacam:))...forza avalon :D

lasa ca ai tu dreptul sa comentezi in ce triburi am fost eu :-*

ia sa nu va mai frece grija de persoana, contul si mutarile mele... aveti ceva de aratat, faceti-o pe harta... daca puteti

sa inteleg ca esti din avalon... ciudat... esti vreunul din intemeietorii fantoma care vin si declara razboaie?
 

DeletedUser11867

Parte 1:
Triburi: SH, ~SH~, *SH*
Parte 2:
Triburi: WWizz, Wwizz., BVVizz

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 176
Tabăra 2: 39
Diferență: 137

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,336,836
Tabăra 2: 289,527
Diferență: 1,047,309

chart


In schimb dc vau mai ramas ceva trupe puteti sai mai ajutati si pe aliatii vostri putin pe care iati aruncat carne de tun ca sa va puteti voi pregati.
Cu asta am zis tot va urez o zi placuta in continuare

vreti sa va desenez??
avalon si restul hartii va declarat razboi din cauza ca ati desfiintat tribul wwizz asa ca termintio cu faza ca a fost predeterminat si nu va mai pozati in victime...si pana acum cei care au trimis mii de atacuri ati fost voi nu noi asa ca taceti din gura...noi ne sparsesem trupele pe crash si tu vii acum cu teoria conspiratie...e cam patetic...
 

DeletedUser4380

Dumieu mi se pare mie s-au incerci sa te contrazici ?

Dupa marea actiune avalon asupra CrashV ati reusit sa luati doar 2 sate daca nu ma insel , si cam atat in rest nu ati dovedit nimic . Crash va multumeste pentru atentie si pentru simplu fapt cum ati inceput . Trebuia macar sa ne declarati razboi sa stim cu ce avem de-a face .

Este ridicol ce zici
ai acces la conducere sa vezi cate conturi sunt in sitter?
ca sa stii si tu la noi majoritatea au peste 30 de ani crezi au timp de sittere??:))
pierderi uriase??:))
majoritatea de la noi nici nu va baga in seama inclusiv eu:))
si acum sa vii si sa afirmi
vreti sa va desenez??
avalon si restul hartii va declarat razboi din cauza ca ati desfiintat tribul wwizz asa ca termintio cu faza ca a fost predeterminat si nu va mai pozati in victime...si pana acum cei care au trimis mii de atacuri ati fost voi nu noi asa ca taceti din gura...noi ne sparsesem trupele pe crash si tu vii acum cu teoria conspiratie...e cam patetic...

Tot avalon a rupt legatura cu sh nu invers mai ales ca stiati ca aveti ceva deficiente ofensive
nedelcubogdan
Salutare,


Vreau sa va anunt ca din cauza situatiei tensionate dintre voi si wwizz si implicit a relatiei noastre cu acei jucatori, rolul aliantei dintre noi nu-si mai are rostul, asa ca in 24 de ore din acest moment, triburile noastre vor ramane neutre si mai mult ca sigur vom fi alaturi de cei din wwizz in razboiul cu voi.
 

DeletedUser

Au luat 2 sate dupa organizat....pe la o bucata de dimineata parca:)
la organizat nu au luat nimic
 
Sus