SH vs Avalon;Wwizz;EQUILI;UNIQUE

  • Autor subiect DeletedUser41630
  • Data de început

DeletedUser41630

Daca e bal, bal sa fie...totul era previzibil...intodeauna tribul de pe locul 1 starneste invidia tuturor aspirantelor la locul 1, toti cei de jos, viseaza sa ajunga sus, speranta moare ultima, dar si ei odata cu speranta...
Aliatii nostri in acest razboi, sunt doua triburi mai mici CrashV si D.O.W.


Duşmani

Avalon
Aval0n
UNIQUE

WWizz
Wwizz.
BVVizz

EQUILI
EQU!L!
EQU!L
EQUIL

TBKM3
~TBK2~
~TBKM~


De la SH, fara numar, sa ajunga pentru toata lumea...:)

As vrea sa adaug, de cand joc pe triburile, nu am intalnit vre-un trib care sa nu isi respecte cele 24 de ore de la Alianta la razboi pana la un trib de 2 lei, Avalon...noi daca am fi atacat, am fi fost besteliti si facut in toate felurile, numiti parsivi, jigodii, nesimtiti, etc...acum din fericire, vom atribui toate cuvintele, acestui trib care numai printr-un atac fara avertisment credeau ca pot castiga ceva...au vrut sa aiba un avans pentru ca se considerea mai slabi ca noi, acum sincer, asta este adevarul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Prea putine caractere mai joaca triburile nu trebuie sa te mire...

Succes SH suntem alaturi de voi .
 

DeletedUser11867

uite din cauza comentariilor de genul acesta te afli razboi cu jumate de harta...
da din cauza unei erori de comunicare din partea conducerii (pe care unii jucatori au interpretato cum au vrut) nu sau respectat cele 24 ore...tribul avalon isi asuma greselile spre deosebire de altii...
despre parsivitate nu as vorbi avand in vedere ca tu ai fost sitter la jucatorul care sia facut de cap prin wwizz...
 

DeletedUser2748

ar trebui puse si restul triburilor si sa se sfarseasca lumea fara secrete :)
caci dupa ce terminati cu astia tot inaintati si unde ?! spre restu :) inevitabil nu ?
 

DeletedUser11867

ar trebui puse si restul triburilor si sa se sfarseasca lumea fara secrete :)
caci dupa ce terminati cu astia tot inaintati si unde ?! spre restu :) inevitabil nu ?

astia? avalonul a castigat pana acum doua razboaie cu triburi mai bine clasate ca el...oricum va fi destul de echilibrat pt ca si sh a dovedit ca e puternic...uitate si vezi cum sunt dispuse secretele...pana un trib nu le cucereste harta nu are sanse la secrete...
 

DeletedUser41630

06.07.
23:03 Tribul TBKM3 a intrat în război.
06.07.
23:03 Tribul ~TBK2~ a intrat în război.
06.07.
22:57 Tribul ~TBKM~ a intrat în război.

Gata, in momentul de fata ne batem cu aproape toata harta...:) ce interesant va fi, o vara frumoasa, un joc de calitate, acum putem demonstra daca suntem un trib bun sau nu, e chiar mai frumos decat speram!
 

DeletedUser41630

astia? avalonul a castigat pana acum doua razboaie cu triburi mai bine clasate ca el...oricum va fi destul de echilibrat pt ca si sh a dovedit ca e puternic...uitate si vezi cum sunt dispuse secretele...pana un trib nu le cucereste harta nu are sanse la secrete...

Aici ai fost glumet un pic...si noi toti stim exact cu cine v-ati batut, mai exact, 3 zile cu VVV, dupa care intemeietorul a fugit la voi si ati fuzionat cu tot tribul, si cu 10 jucatori din BURN, complet izolati de restul tribului, care cum s-a sfarsit?? ia spune tu? cu fuzionare, ca va batea yoyo singura de va sareau capacele!!...asa ca mai bine ati recrutat-o, despre astea doua mari razboaie ne povestesti? cu UNIQUE ati facut repede alianta pe urma academie tot de frica sa nu dea in voi, daca stam sa privim istoria AVALON voi pana acum ati jucat tetris nu triburile, ca sa aveti curaj sa dati in SH, desi eu cred ca sunteti uzi deja, va trebuit toata harta, pana si TBKM, care nu sunt in stare sa ia sate de la TH care sunt de 5 ori mai putini numerosi dar de 10 ori mai buni decat ei si ce fac ei, declara razboi SH desi nu au pic de granita, dar asta doar ca sa nu va murdariti chilotetii de de udat i-ati udat deja...:)
 

DeletedUser11867

Inamic
Veni Vidi Vici (dizolvat)
Veni. Vidi. Vici. (dizolvat)
Începutul războiului
în data de 10.03. la ora 18:05:45
Durata războiului
31 zile 2:01:28

oare ce credibilitate ai tu cand vorbesti numai prostii...
cat despre yoyo era vecina cu mine...ea stie de ce nu am atacato iam spus...nu trebuie sati dea tie cineva socoteala...
cat despre faptul ca ai razboi cu toata harta se datoreaza desfiintarii din "senin" a lui wwizz...
si acum avalonul e ud nu?:)) de asta ati venit la noi cu propuneri:))
 

DeletedUser11867

Prea putine caractere mai joaca triburile nu trebuie sa te mire...

Succes SH suntem alaturi de voi .

Alianţă
AVALON
Soveja
Academia EQUILIBRUM
EQUILI ACADEMY
EQU!L!BRUM
UNIQUE
Black Viper Wizards
PIRATII Nemuritori
The Brave Knights of Malakh!!
The Brave Knights of Malakh!!!!
EQUILIBRUM
The Brave Knights of Malakh!
White Wizards
Avalon.

stii de ce toti au declarat razboi sh...pt ca protesteaza impotriva tacticilor de genul desfiintarea tribului advers....
asta inseamna sa ai caracter...cand se intampla asa ceva toate triburile sa declare razboi celui care foloseste astfel de tertipuri...
 

DeletedUser41630

NU ma intereseaza cine a desfiintat Wwizz, din cate am auzit, un membru al academiei lor...sa fie sanatosi si pe viitor sa aiba si ei grija cui da sitter, acum esti gelos ca avem fani? cel care a desfiintat Wwizz era un fan inrait...prostia asta cu acuzatiile nefondate...numai unu ca tine o poate sustine...


miticazeumeu astăzi la ora 01:02 astăzi la ora 07:18
mazareverde astăzi la ora 01:01 astăzi la ora 01:02
miticazeumeu în data de 03.07.2012 la ora 19:15 astăzi la ora 01:01

la ora la care eu am primit cerere de sitter din senin, tribul era deja gol si contul fara trib, nu mi-a trebuit si i l-am dat inapoi...ne iubeste lumea, dar asta nu inseamna ca avem vre-o vina.

Alianţă
stii de ce toti au declarat razboi sh...pt ca protesteaza impotriva tacticilor de genul desfiintarea tribului advers....
asta inseamna sa ai caracter...cand se intampla asa ceva toate triburile sa declare razboi celui care foloseste astfel de tertipuri...


ti-am mai zis, te imbeti cu apa rece, maine daca unu din conducerea voastra, care este FAN SH va da afara pe toti, tu o sa spui ca tot noi suntem de vina...tu nu prea gandesti baiatu...lasa sa fie razboi, ca te-oi fi saturat de farmvillage, nu se plange nimeni de razboi, aveam jucatori din granita cu voi care ma amenintau ca dau delete daca nu ii pun la treaba...hai, la treaba toata lumea!!! nu mai va agitati ca niste muieri, mai cautati cateva triburi ca sa prindeti curaj...nu vedeti ca va lipseste cu desavarsire? ce tot cautati motive puerile?, facem razboi ca asa e jocul, de razboi!, vor toti sate SH???, "toata lumea sa vina la mine" va asteptam.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11867

mam prins acum tu prin vorbele astia de fapt iti motivezi jucatori acum nu?:))
te las in continuare...o seara buna
 

DeletedUser

eu stau si ma intreb... exista jucator mai putin perspicace pe jocul asta decat dumieu?
 

DeletedUser41901

Majoritatea jucatorilor din SH nu au nevoie de motivare ca sa joace un joc, majoritatea jucatorilor din SH l-au motivat pe Ionut sa inceapa odata un razboi colosal sa nu ne plictisim, asta nu inteleg majoritatea conducatorilor din acest joc, motive sunt tot timpul, important e ce ne dorim noi jucatori de la acest joc, la urma urmei nu moare nimeni eventual se lasa cu o gramada de nopti pierdute si nervi si pe alta parte cu un joc frumos si distractiv.
Succes ambelor echipe ne auzim cu bine pe harta
 

DeletedUser

Dumieu, ca sa stii si tu, nu mazare a fost sitter pe contul din wizz, eu am fost. Iar te faci de ras. Oricum omul era fan SH. Cate mesaje nu ne dadea pe zi sa-l luam in trib.. I-am spus ca daca desfiinteaza Wizz, il chem in trib si l-am chemat:
WWizz *SH* 04th July 2012 - 02:11:01 504,095
*SH* Nimeni 04th July 2012 - 03:15:54 504,175

Poate sa-ti comfirme si mazare si inca 2-3 colegi din SH.

Iar vorbesti fara dovezi sa fara sa stii nimic.

Burn mai lipsesc sa intre in razboi si chiar avem cu toata harta. DOW si Crash alaturi de noi in razboi. Cu TH alianta pana la capat.

Alianţă
Silent Hunters
~Silent Hunters~
Dogs of War
300Ind joaca cu Crash Veterani
Crash - The Shield
*Silent Hunters*

Inamic
AVALON
Soveja
Academia EQUILIBRUM
EQUILI ACADEMY
EQU!L!BRUM
UNIQUE
Black Viper Wizards
Dragosloveni
PIRATII Nemuritori
The Brave Knights of Malakh!!
The Brave Knights of Malakh!!!!
EQUILIBRUM
The Brave Knights of Malakh!
White Wizards
Avalon.

6 triburi contra 15. Cine este parsivul !?

DOW au fost alaturi de noi in razboi cu wizz, Crash au fost invitati datorita aliantei si razboiului lor cu Avalon.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4380

Mult succes ambelor tabere .

toptribesm.png


In dragoste si in razboi e totul permis! Oare ? Ramane de vazut ...
 

DeletedUser30118

Dumieu, ca sa stii si tu, nu mazare a fost sitter pe contul din wizz, eu am fost.

Daca iti trebuiesc ochelari, imi spui mie si te ajut...uita-te mai sus numele cui apare si apoi scrie.:eek:

Nu incerca sa-l scoti pe mazare...mazare stie ca SH are fani...pacat ca eu, dupa cum zicea el odata...sunt fan GOD(cica) si daca GOD nu mai este, le duc eu munca la capat.

Stia foarte clar de la mine ca WWizz si UNIQUE sunt ai nostrii...probabil s-a bazat pe ideea ca nu mai revin, dar uite ca am revenit la fix si am avut eu onoare sa-i urez bafta in acest razboi.

Mi se face scarba mazare cand te aud de 24 de ore...nu mai face pe "cuceritorul" p-aici cand tu ai facut magarii si cu TBKM si cu WWizz...aaa...scuze, mi-ai promis si mie si eu ti-am spus ca o sa-ti inghiti cuvintele...app...sa ti minte asta si ** cand munca ta va deveni istorie!
 

DeletedUser30118

ti-am mai zis, te imbeti cu apa rece, maine daca unu din conducerea voastra, care este FAN SH va da afara pe toti, tu o sa spui ca tot noi suntem de vina...tu nu prea gandesti baiatu...lasa sa fie razboi, ca te-oi fi saturat de farmvillage, nu se plange nimeni de razboi, aveam jucatori din granita cu voi care ma amenintau ca dau delete daca nu ii pun la treaba...hai, la treaba toata lumea!!! nu mai va agitati ca niste muieri, mai cautati cateva triburi ca sa prindeti curaj...nu vedeti ca va lipseste cu desavarsire? ce tot cautati motive puerile?, facem razboi ca asa e jocul, de razboi!, vor toti sate SH???, "toata lumea sa vina la mine" va asteptam.


Vrei sa-ti arat mesaje de la jucatorii tai in care isi cereau scuze pt cum ai formulat declaratia?
Vrei sa-ti arat cand ma roaga sa ma mai gandesc si imi da variante SF sa merg alaturi de voi?
Vrei sa-ti arat cand imi spune ca tu te ridici in picioare doar ca sa le dai lor moral pt ca e groasa treaba?


Chiar esti asa de orb sau cum a zis Dumieu, faci gura mare si aici doar ca..poate o mai citi cineva si veti prinde curaj?
Pierdeti mah...pana aici v-a fost...sunt obisnuit sa dau triburi jos din clasament si asta o sa fac si cu voi...o sa fie ultimul vostru razboi de pe L27...si acum sa nu ma iei cu TBKM, Soveja si mai stiu eu cine pt ca ei sunt departe, au intrat doar ca sa stie toata lumea de partea cui sunt si sa nu mai poti tu sa bagi strambe pt ca esti as la magarii...lupta se va duce intre SH si AVALON...diferenta o sa se vada pe parcurs...tactica, stiinta si intuitia vom vedea de partea cui va fi.
 

DeletedUser11867

Dumieu, ca sa stii si tu, nu mazare a fost sitter pe contul din wizz, eu am fost. Iar te faci de ras.

raspuns
miticazeumeu astăzi la ora 01:02 astăzi la ora 07:18
mazareverde astăzi la ora 01:01 astăzi la ora 01:02
miticazeumeu în data de 03.07.2012 la ora 19:15 astăzi la ora 01:01

la ora la care eu am primit cerere de sitter din senin, tribul era deja gol si contul fara trib, nu mi-a trebuit si i l-am dat inapoi.

cine se face de ras?
 

DeletedUser

Avalon de la inceput v-a fost frica de noi, acum ca e aproape toata harta in razboi cu noi prindeti curaj.

Unlimited69
 

DeletedUser11867

cu cei care au ochelari de cal nu are rost sa discut...
pa pa...
 
Sus