SH vs Avalon;Wwizz;EQUILI;UNIQUE

  • Autor subiect DeletedUser41630
  • Data de început

DeletedUser

am sa te rog sa nu faci comentarii la adresa mea pt ca nu imi aduc aminte sa iti fi comunicat sau sau reprosat eu tie ceva pana acuma,
asa ca pune-ti tu personal neuronul in functiune ;)

scuza-ma pentru inceput... am informatii prea bune cand aflu de pe ce alias-uri postezi pe externi? scuteste-ma de drame inutile si asuma-ti propriile cuvinte... asta inseamna sa ai c**** intre picioare nu sa ai o crapatura... nu sunt genul care sa iti reclam clonele pe forum sau multi-acc-urile pe joc pentru ca nu e stilul meu... un stil mai aparte care se aliniaza unor principii bine definite... nu e nimic daca nu le intelegi/pricepi/accepti e dreptul tau dar atata timp cat colegii tai imi spun de pe ce conturi postezi pe extern da-mi voie sa spun pe nume... nu de alta dar eu mi le-am pus la semnatura sa nu fie confuzii(sau minciuni)


raulica... iti fac aceeasi recomandare ca si mister.... abtine-te :)
 

Deleted User - 1621757

scuze acceptate panzere,nu stiu ce infirmatii ai si nici nu ma intereseaza ,cand o sa imi vezi personal numele pe extern sa iti vorbeasca la adresa ta atunci sa mai vorbesti la adresa mea ,multi spun multe si putini stiu ceva .

buna seara
Mister am o intrebare pt tine esti,sigur ca nu ne-am atins scopul?
Esti sigur ca acel cont mai este bun de ceva in urmatoarele 2 luni?
Am sa te rog sa numeri cati jucatori au trimis nobilii pe acel jucator al vostru si dupa aia sa vi cu o astfel de afirmatie pe extern ...
... esti sigur ca s-au terminat inactivii?
eu nu cred si acest raport arata ceea ce vreau sa spun...


http://ro27.triburile.ro/public_report/bb08301b0e5f8bfa48a5c6887651a2e1
Va multumesc pt atentia acordata...uitasem sa specific ca domnul mazareverde este intemeietorul sh-ului pt cei care nu stiu..

cat despre postul meu de mai sus tacerea voastra imi da semne ca nu sau terminat inactivi si va macina durerea ca defapt in tribul sh mai sunt doar cativa activi si care mai joaca pt trib....
O duminica placuta va doresc in continuare :)
 

DeletedUser

O duminica placuta si tie in continuare, goloie.

Vai, felicitari pentru raport, meriti un premiu'. Meritati, a-ti contribuit toti la acest merit.
Ma rog, acel scop fiind !? Scuzele unui esec !?

Iar da, spre stiinta ta, inactivii s-au terminat.
Acel cont este foarte bun in urmatoarele 2 luni, in cazul in care se joaca pe el, nu pe sitter. Dar, normal, nu stii nimic. Acum am vazut cum ataca marele TBKM si.. halandala. Dar, nu ma surprinde, la fel cum toci tastatura scriind pe forum abureli, asa ataci si pe harta.

Inca o data, iti urez duminica placuta in continuare.
 

Deleted User - 1621757

O duminica placuta si tie in continuare, goloie.

Vai, felicitari pentru raport, meriti un premiu'. Meritati, a-ti contribuit toti la acest merit.
Ma rog, acel scop fiind !? Scuzele unui esec !?

Iar da, spre stiinta ta, inactivii s-au terminat.
Acel cont este foarte bun in urmatoarele 2 luni, in cazul in care se joaca pe el, nu pe sitter. Dar, normal, nu stii nimic. Acum am vazut cum ataca marele TBKM si.. halandala. Dar, nu ma surprinde, la fel cum toci tastatura scriind pe forum abureli, asa ataci si pe harta.

Inca o data, iti urez duminica placuta in continuare.

Felicitari pt postul tau diplomatic :) ,daca taceai filozof ramaneai** lui kenji si cu asta am incheiat discutiile pe forum se vede clar ca nu avem cu cine nici sa discutam ,nici sa ne tineti piept la cateva atacuri ,daca va aducem rapoarte veniti sa ne aratati ca ii neagra nu ii alba,daca va aducem statistica veniti sa ne spuneti ca aia erau inactivi :)),aia nu de sh au apartinut cand au fost innobilati !!
aaa da uitatesm dupa cum a spus colegul vostru raulica voi jucatori pt distractie nu pt statistica ,interesant pt ca acum cateva luni erati tare entuziasmati pe acest forum acuma postati doar pt faptul ca nu va baga nimeni in seama
P.S precum rapoartele alea mai sunt multe in trib,dar nu are sens sa le mai postez pt ca,degeaba incercam sa avem o discutie despre un razboi pt ca voi nu sunteti in stare sa acceptati realitatea ,la fel cum faceau si o parte din th faceti si voi acum,dar stati linistiti dragilor timpul le rezolva pe toate ;) ...
cand o sa avem si noi un organizat pe ~TBKM~ de la voi atunci sa mai postezi ca avem rezultate de esec ,in fata voastra 5 organizate am avut pe voi de cand avem granita cu voi :)) asta dupa ce ati avut unul pe grecuss si a iesit pe plus de sate dupa organzatul vostru si de atunci sunt mai bine de 2 luni si aveti morcovul infipt ( scuzati expresia) sa mai aveti vreo tentativa de atac asupra noastra ,daca intelegi ce vreau sa spun ,dar poate este prea mult pt tine si sau pt alti colegi din conducerea sh-ului
si cu asta am incheiat ,
va urez BAFTA pt ca veti avea nevoie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

la fiecare post veniti cu subiectu grecuss ca a iesit pe plus ... dar nu puneti in calcul si faptul ca SH sambata o avut organizat pe AVALON si miercuri organizat pe grecuss ... a fost un atac rapid cu putine full-uri
si in continuare bateti din gura ce buni sunteti voi pe harta .... cu inca 10 triburi in spatele vostru ... sau pardon voi in spatele lor
 

Deleted User - 1621757

:)) avand in vedere ca grecuss este singurul jucator pe care ati dat din tbkm ,normal ca trebuie sa spun ca ati avut un organizat, sigurul de altfel....
am adus si statistici domnule xello ( de la mai multe organizate ) in care am iesit noi pe plus nu cel atacat :), dar nici alea nu va convin ,erau inactivi nu se pune la statistica...
imi aduc aminte,acuma cateva luni nu incapea nimeni pe acest forum de voi :))...statisticile voastre se puneau la calcul indiferent ca erau inactivi sau nu cei pe care ii atacati .Va spun eu ceva,nu mai cautati scuze in fata noastra sunteti neputinciosi nu ati demonstrat nimic si nici nu o veti face pe aceasta lume ,atata timp cat un jucator este sub numele unui trib,acel jucator apartine tribului din care face parte indiferent ca el este inactiv sau nu ,dar pt voi este destul de greu de inteles ( ori refuzati sa intelegeti) acest lucru
Ale noastre insa nu, astea nu se pun :)) ,dupa cum am mai spus dragilor timpul le rezolva pe toate, inevitabilul pt voi o sa se produca,ca va fi acuma sau mai tarziu,tot se va intampla...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)) avand in vedere ca grecuss este singurul jucator pe care ati dat din tbkm ,normal ca trebuie sa spun ca ati avut un organizat, sigurul de altfel....
am adus si statistici domnule xello ( de la mai multe organizate ) in care am iesit noi pe plus nu cel atacat :), dar nici alea nu va convin ,erau inactivi nu se pune la statistica...
imi aduc aminte,acuma cateva luni nu incapea nimeni pe acest forum de voi :))...statisticile voastre se puneau la calcul indiferent ca erau inactivi sau nu cei pe care ii atacati .Va spun eu ceva,nu mai cautati scuze in fata noastra sunteti neputinciosi nu ati demonstrat nimic si nici nu o veti face pe aceasta lume ,atata timp cat un jucator este sub numele unui trib,acel jucator apartine tribului din care face parte indiferent ca el este inactiv sau nu ,dar pt voi este destul de greu de inteles ( ori refuzati sa intelegeti) acest lucru
Ale noastre insa nu, astea nu se pun :)) ,dupa cum am mai spus dragilor timpul le rezolva pe toate, inevitabilul pt voi o sa se produca,ca va fi acuma sau mai tarziu,tot se va intampla...

ce inevitabil? ca o sa va inobilati intre voi cand ramaneti fara barbare? dupa cum ai spus si tu atata timp cat un jucator este sub numele unui trib, acel jucator apartine respectivului trib indiferent de circumstante... eu extind fraza si aliatilor ...daca luam in considerare cum voi IMPREUNA cu aliatii, sau mai bine zis carnea voastra de tun, a-ti crescut mai mult la numar de sate din barbare inobilate, decat din cuceriri adverse ... pana acum nu doar equili... ci si avalon folosesc aceleasi tactici ... ne cresc sate... si inca asteapta tribul TBKM sa le vina cu un hail mary ...


Ca si fapt divers... daca nu v-ar tremura atata chilotii in fata SH, pe care a-ti da afara mai repede din mirobolanta alianta? equili? sau avalon?
 

DeletedUser

Vezi tancule sa nu-i intoarcem unul impotriva celuilalt ca nu merge. Alianta este facuta pentru "infrangerea" SH. Dupa ce se dizolva SH facem pacea mondiala. Lor nu le este frica de SH, d-asta sunt cu ceata calare pe noi.. si tot rezistam. 5 oameni (cum sustin enoriasii), dar rezista, enoriasilor.
 

Deleted User - 1621757

Felicitari celor care o fac atunci :),orice inceput are si un final sa nu uitati asta ;)
 

Deleted User - 1621757

ce inevitabil? ca o sa va inobilati intre voi cand ramaneti fara barbare? dupa cum ai spus si tu atata timp cat un jucator este sub numele unui trib, acel jucator apartine respectivului trib indiferent de circumstante... eu extind fraza si aliatilor ...daca luam in considerare cum voi IMPREUNA cu aliatii, sau mai bine zis carnea voastra de tun, a-ti crescut mai mult la numar de sate din barbare inobilate, decat din cuceriri adverse ... pana acum nu doar equili... ci si avalon folosesc aceleasi tactici ... ne cresc sate... si inca asteapta tribul TBKM sa le vina cu un hail mary ...


Ca si fapt divers... daca nu v-ar tremura atata chilotii in fata SH, pe care a-ti da afara mai repede din mirobolanta alianta? equili? sau avalon?

daca ne-ar fi tremurat chilotii cum spui tu in fata voastra,nu v-am fi refuzat numeroasele incercari de a face alianta cu voi panzeree ;)
cat despre innobilarile despre barbari sau interne nu esti tu in masura sa postezi despre acest lucru,lasa pe altii sa o faca ,baietii destepti stiu la ce ma refer ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca ne-ar fi tremurat chilotii cum spui tu in fata voastra,nu v-am fi refuzat numeroasele incercari de a face alianta cu voi panzeree ;)

heheheh asta a fost tare buna ... totusi ma tot gandesc cine putea sa vorbeasca cu tine de diplomatie :)))) eu ? xander ? :))
 

Deleted User - 1621757

heheheh asta a fost tare buna ... totusi ma tot gandesc cine putea sa vorbeasca cu tine de diplomatie :)))) eu ? xander ? :))

hehehe uite ca nu o fost asa buna pt tine, domnule xello,chiar si clepo personal ca sa sti si u pt cultura ta generala ;),a tot insistat la grecuss de mai multe ori ...inainte sa fi arogant si sa razi facand afirmatii arogante pe extern informeazate ...daca taceai filozof ramaneai
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai lasane cu filozofi tai ... :)))
nu stiu ce a discutat clepo cu grecuss si chiar nu ma intereseaza ... diplomatia SH-ului nu se schimba fara acordul meu asa ca ...
sa nu discutam si de faptul ca jumate de SH ar da delete daca am face pace cu un fenomen ca tine sau kenji
 
Sus