SH vs Cnoobs

DeletedUser

Ca sa nu fac numai spam:

Parte 1:
Triburi: Cnoobs
Parte 2:
Triburi: SH

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 142
Diferență: 100

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 4
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 163,969
Tabăra 2: 681,219
Diferență: 517,250

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,783
Tabăra 2: 25,288
Diferență: 19,505

chart




Cele 2 triburi principale, fata in fata.
 

DeletedUser13059

In cazul SH-ului , toate sunt principale , tot ce contine SH ii principal ;) nu prea se fac diferente , ca in cazul tau cu academiile tale care vad ca nu le treci ca fiind principale , acolo ii un fel de trib cu "cobai" sau cum ii numesti tu nu stiu



Parte 1:
Triburi: Cnoobs
Parte 2:
Triburi: SH, .SH., -SH-, =SH=

Timeframe: Săptămâna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 6
Diferență: 5
 

DeletedUser46519

Parerea mea este ca samurai sunt peste sh la toate capitolele..
 

DeletedUser46009

Ma surprinde Cuka asta cat de josnic poate sa joace si cat de "corect" poate sa scrie :)))))))))
 

DeletedUser46519

De ce sa sufar? Eu imi spun doar parerile mele .. am jucat si in sh si in rs.. si vad o mare diferenta..
 

DeletedUser46519

In sh ... lumea nu prea joaca a trib.. se dau 100 de mesaje pe zii .. apararea nu se stie pe unde este ... oamenii ataca de capu lor .. mazare nu cred ca are capacitatea sa fie un lider avand in vedere ce limbaj de Voluntari are..

In r.s ... lumea stie exact cine ii conducator si cine nu .. Apararea se stie exact unde este trimisa unde este libera etc.. de aceea este foarte foarte greu sa bati r.s pe 41 idibem au dat 5 organizate 0 sate luate .. Comunicarea este altfel si mesagerul .. ? este un foarte bun lider stie sa tempereze comportamentul tuturor... si altfel de limbaj are se vede o diferenta intre cei 2 .


Repet este doar o parerea de-a mea .. avand in vedere ca am de-a face cu ambele triburi
 

DeletedUser44858

Aha... deci din cauza ca mazare e slab am castigat 37le, a ? :) Imi place logica ta, daca te duci la romanii au talent, eu te votez!
 

DeletedUser13059

ursule joci in SH ?:D

de cativa ani :)) cand am ocazia mai ma bag cu ei la tribaluiala ..
De ce sa sufar? Eu imi spun doar parerile mele .. am jucat si in sh si in rs.. si vad o mare diferenta..

da .. ca RS in afara de L37 a pierdut pe toate lumile .. pe una din ele si cand avea 80% din harta a luat bataie :( ... ii chiar foarte mare diferenta intra SH si RS
In sh ... lumea nu prea joaca a trib.. se dau 100 de mesaje pe zii .. apararea nu se stie pe unde este ... oamenii ataca de capu lor .. mazare nu cred ca are capacitatea sa fie un lider avand in vedere ce limbaj de Voluntari are..

In r.s ... lumea stie exact cine ii conducator si cine nu .. Apararea se stie exact unde este trimisa unde este libera etc.. de aceea este foarte foarte greu sa bati r.s pe 41 idibem au dat 5 organizate 0 sate luate .. Comunicarea este altfel si mesagerul .. ? este un foarte bun lider stie sa tempereze comportamentul tuturor... si altfel de limbaj are se vede o diferenta intre cei 2 .


Repet este doar o parerea de-a mea .. avand in vedere ca am de-a face cu ambele triburi

asa ii cand nu ai un camin stabil , faci cumva sa dai impresie buna , in speranta ca una din doua o sa te adopte :D cat despre ce zici tu acolo de mazare ce sa zic ... CONDUCE acest trib de pe L1 care ii din 2007 , noi intram in 2015 , iar multi din ce vezi in SH intra in acest trib cam tot din 2007 pana in 2010 sa zic , sa fie un minim de 4 ani alaturi de mazare si tu zici ca nu are capacitatea de a fi lider ? in primu rand cand dupa atata timp o mana buna de oameni vine alaturi de tine mereu , inseamna ca esti cineva si nu fraier vulgar ;) acuma te-as pune pe tine pe o lume viitoare sa iti faci trib , sa vedem cati aduni in tribu ala si cat timp il poti tine in picioare .. acuma stai tu lini\stit ... timpul le rezolva pe toate


sunt curios din ce trib esti , ca sa iti arat doar ce diplomatie ai fata de SH .. ca numele tau sincer nu ma intereseaza , cand nu te mai vad pe aici o sa inteleg ca ai venit in granita cu SH , sau a venit granita la tine

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completări sunt considerate "post hunting" şi sunt interzise.
În cazul în care doriți să corectați sau să aduceți completări mesajului dumneavoastră vă rugăm folosiți opțiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45557

Mentor :-?? Am impresia ca esti ionne.gunner la cate prostii spui:)))
 

DeletedUser46519

Am fost pe 37 pe 42 pe multe lumi am fost sh.. la rugamintile unor prieteni sincer pe mine unu ma deranjeaza limbajul lui de strada o fii bun vonducator dar diplomat .. in nici intr-un caz....
 

DeletedUser38518

In r.s ... lumea stie exact cine ii conducator si cine nu .. Apararea se stie exact unde este trimisa unde este libera etc.. de aceea este foarte foarte greu sa bati r.s pe 41 idibem au dat 5 organizate 0 sate luate .. Comunicarea este altfel si mesagerul .. ? este un foarte bun lider stie sa tempereze comportamentul tuturor... si altfel de limbaj are se vede o diferenta intre cei 2 .


Repet este doar o parerea de-a mea .. avand in vedere ca am de-a face cu ambele triburi

Esecul ibidemului la acele organizate pe RS se datoreaza jucatorilor veniti din Inbz(immortal, zammolxe, illidan, etc), nu conducerii RS...
 

DeletedUser46519

Gresesti :) ei nu sunt cumva r.s ? Sa stii xa org sau dat in alta parte nu in zona lor
 

DeletedUser38518

Nu gresesc deloc, si eu sunt membru RS pe 41 si stiu cum sta treaba.
 

DeletedUser46519

Atunci poate stii si tu pe unde sa dat zona talibanu giubilanu siunpc.jos acolo la alchool
 

DeletedUser44858

Ma daca esti alkesh 2 spune :) Numai lasa-ne cu spamu` asta ca nu ne intereseaza cum o iei tu la bot pe 41, 39, etc
 
Sus