SH vs Cnoobs

DeletedUser41807

Voi credeati ca suntem prinsi cu immo . trestii balarii . Maine o sa aflati marea surpriza ;)
 

DeletedUser43947

L-ai jignit in toate modurile posibile si te-ai murdarit de romana la bot, dar cu toate astea spui de celalalt ca are o atitudine "second hand"....epic.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Voi credeati ca suntem prinsi cu immo . trestii balarii . Maine o sa aflati marea surpriza ;)

Mare supriza, mare...v-a luat ceva timp sa convingeti si immo sa intre in razboi.Abia maine?Poate se mai fac 3 zile, murim aici si tot nu se intampla =)))))
Green va asteapta sa dea stergere cont :X
 

DeletedUser43947

S o r e w h y . dec 18,2014 20:42
ce cauti cu noobi aia in trib ? aia provoaca numai scandal pe orice lume..

Evoluti0n dec 19,2014 01:36
care?

S o r e w h y . dec 19,2014 06:45
aia 2 din top

Evoluti0n dec 19,2014 10:55
serios? de unde ii cunosti? pe ce lumi ai jucat cu ei?

S o r e w h y . dec 19,2014 11:26
de pe 39 . si stii ca nu vorbesc prostii

Evoluti0n dec 19,2014 11:58
pai unde ai jucat pe 39?

si ce propui?

S o r e w h y . dec 19,2014 12:35
pe c r a z y n o o b am jucat acolo si ei au disparut de pe harta . stai acolo pana avansam si aduna cativa jucatori de langa tine si pe viitor le dati in cap

Evoluti0n dec 19,2014 12:48
serios? cine i-a innobilat?

S o r e w h y . dec 19,2014 13:06
au dat stergere de nervi :))

Evoluti0n dec 19,2014 13:18
ehhh.. vad ca nici tu nu stai mai bine.
http://ro.twstats.com/ro39/index.php?page=player&mode=conquers&type=lose&id=2186014

ps: propaganda asta ieftina... de 2 lei, nu mi-a placut niciodata.
~~~

Te-ai găsit tu moț să faci pe viteazu si pe onorabilu, nu ți-e mă rușine ? bă dar chiar deloc mă ? mă nici puțin așa ?
 

DeletedUser44200

Eu nici măcar nu joc pe 42 dar intru zilnic să văd care e surpriza...
 

DeletedUser46530

xD.ro, sincer, cred ca tu faci de rusine orice trib in care joci, nu stiu ce parere au cei din conducerea ZEI despre tine dar tin sa cred ca esti mascota lor.
 

DeletedUser44858

Iesi bre afara si mai ia aer, vezi cum mai arata oamenii la fata ca sa stii cum sa te schimbi la mecla ca de yeti te-oi fi saturat sa-l tot privesti in oglinda :)
 

DeletedUser13059

tu esti velsadicu ? :)))))

da .. daca vrei sa imi spui ceva legat de L32 ca tu ai facut si eu nu .. te anunt de pa acuma ca la mine pe L32 apare cam asa :

Numărătoarea inversă
86 pentru 90 zile


la tine nu apare nimic , esti la istoricu lumii ...

apoi ..

Inamici învinşi

1 cavalerul mort Drept! 226,99 Mil.
2 The Real Cristocea Drept! 217,81 Mil.
3 velsadicu Drept! 176,50 Mil.

eram locu 1 pe cat timp era razboi dar dupa au inceput colegii de se atacau pe satele proprii sa fie pe 1 dar nu mai conteaza treaba asta ... oricum tu cat timp jucai stiu ca erai pe primele 5 locuri .. in fine


in razboiu cu HDC care a durat 600 zile am terminat unde imi era locu ...

Lvj60oS.png


dar sa nu uit de tine , ai participat si tu la acest razboi ...
eQnO62W.png


apoi la puncte de razboi unde sunt incluse toate razboaiele avute pe L32 ... al naibi iar sunt acolo sus ..

zcg5NeO.png


sa nu uit iar de tine , doar esti campion mondial..

ncdovBH.png


acuma spune tot ce nu am facut eu pe L32 si tu ai facut de eu sunt Member Noob , iar tu World Champion !!!
 

DeletedUser41807

Acum ca ai aflat aproape tot despre mine iti spun si eu ceva .
Nu aveam de gand sa ma iau in gura cu absolut nimeni , dar dat fiind ce manevre a vrut sa faca mazare a trebuit sa imi schimb putin modul in care privesc memebrii Sh.
Da am fost colegi si cat timp am jucat cred ca mi.am facut datoria catre ion si aura si restul ce mi.au ramas prieteni . Nu cred ca trebuia sa se ajunga la astfel de interpretari , dar nu dau inapoi ceea ce am spus asta este clar .
Stii foarte bine si situatia mea cand eram in ibidem . acele 13 sate din statistica sunt luate de tyvoka cand a plecat in drept si eu am ramas in ibidem . Daca cu astfel de caractere gen tyvoka ati intrat si aici va spun eu ca nu va mai merge.
Ps tu ai mult mai multi inamici si sate pentru ca nu mi.a mai permis timpul . dar cat am jucat am fost printre primii . aici fac referire la luchescai care se lauda cu o saptana pe locul 1 . mai tovarase priveste statistica de pe crazy si atunci cand vei avea si tu aceleasi realizari mai vorbim . pentru mine esti un nimeni care a bagat pp.uri sa isi ridice satele la maxim .
Sa revin la tine raul . chiar nu mai tin minte daca am conversat pe 32 , inainte de a da tyvoka si bd pe mine atunci cand eram pe locul 1 tin minte ca aveam 50 de jefuitori ai zilei ma refer la resurse . si 30 erau consecutive. ma suna coplayerul de atunci si cand am auzit de atacuri mi.a venit scarba si nu am mai intrat pe cont decat atunci cand am ramas cu 2 sate si am avut o conversatie cu Ion , iar co.ul nu mi.a spus ca Ion ii spuse.se sa intre in drept inainte de asta . dar de daca nu am avut acces la internet din cauza unor probleme s.a intamplat asta . Si dupa cand am revenit cred ca am facut.o bine.
Te salut si ai grija de tribul tau . Toate cele bune !

edit - PS arata si statistica mea impotriva la zeii . aia din razboi . pe aia ai omis sa o postezi aici . mersi . apropo eu cu hdc nu am avut niciun front comun decat din sitterele pe care le tineam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41807

Asta e diferenta , voi va numiti golani , dar sunteti doar niste fani ;)
 
Sus