SH vs Cnoobs

DeletedUser13059

Acum ca ai aflat aproape tot despre mine iti spun si eu ceva .
Nu aveam de gand sa ma iau in gura cu absolut nimeni , dar dat fiind ce manevre a vrut sa faca mazare a trebuit sa imi schimb putin modul in care privesc memebrii Sh.
Da am fost colegi si cat timp am jucat cred ca mi.am facut datoria catre ion si aura si restul ce mi.au ramas prieteni . Nu cred ca trebuia sa se ajunga la astfel de interpretari , dar nu dau inapoi ceea ce am spus asta este clar .
Stii foarte bine si situatia mea cand eram in ibidem . acele 13 sate din statistica sunt luate de tyvoka cand a plecat in drept si eu am ramas in ibidem . Daca cu astfel de caractere gen tyvoka ati intrat si aici va spun eu ca nu va mai merge.
Ps tu ai mult mai multi inamici si sate pentru ca nu mi.a mai permis timpul . dar cat am jucat am fost printre primii . aici fac referire la luchescai care se lauda cu o saptana pe locul 1 . mai tovarase priveste statistica de pe crazy si atunci cand vei avea si tu aceleasi realizari mai vorbim . pentru mine esti un nimeni care a bagat pp.uri sa isi ridice satele la maxim .
Sa revin la tine raul . chiar nu mai tin minte daca am conversat pe 32 , inainte de a da tyvoka si bd pe mine atunci cand eram pe locul 1 tin minte ca aveam 50 de jefuitori ai zilei ma refer la resurse . si 30 erau consecutive. ma suna coplayerul de atunci si cand am auzit de atacuri mi.a venit scarba si nu am mai intrat pe cont decat atunci cand am ramas cu 2 sate si am avut o conversatie cu Ion , iar co.ul nu mi.a spus ca Ion ii spuse.se sa intre in drept inainte de asta . dar de daca nu am avut acces la internet din cauza unor probleme s.a intamplat asta . Si dupa cand am revenit cred ca am facut.o bine.
Te salut si ai grija de tribul tau . Toate cele bune !

edit - PS arata si statistica mea impotriva la zeii . aia din razboi . pe aia ai omis sa o postezi aici . mersi . apropo eu cu hdc nu am avut niciun front comun decat din sitterele pe care le tineam

ti-am aratat statistica ta in toate razboaiele :)) iar locu 1 ai fost pe interne .... asa orice noob poate sa fie pe 1 ... uitate la inobilarile tale .. 90% interne inamicii tai invinsi la fel , pentru un Campion Mondial , de locu 1 sa ai numa 1.2 mil la ODA in toate razboaiele ii chiar PENIBIL !!!!!!!!!!!!!!! dar ce sa faci , tu esti plin de surprize :)) ca si surpriza asta care ma intreb oare ce ii asa surpriza ? ca se aduna toti in aceiasi oala ? asta ii egal cu 0 , eventual ii singura modalitate cand tiburile de pe locu 2-3 se undesc sa poate intrece tribu de pe locu 1 ... dar personajele sunt acelasi ...
 

DeletedUser41807

Cred ca vrei sa fii dat afara din drept inainte sa se inchida lumea si nu stii cum sa faci ;)


Interne neinterne tu nu ai trecut de locul 17 in clasament , tine-ti pliscul ca macar 32-ul sa il inchizi ca de 42 ma ocup eu .;)

Persoanele sunt aceleasi , dar acum suntem in aceeasi tabara . Luati-va gandul de la toate magariile !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45342

Salutare !

nu joc pe lumea 42 insa nu m-am putut abtine ..

Vreau doar sa aprob ceea ce au spus alti jucatori mai sus si sa mai adaug si eu cate ceva. Crazynoob ai fost un campion la interne pe 32 ( cat timp ti-a 'permis timpul' bineinteles ) si ... daca as fi in locul tau nu m-as mai ridica in slavi atata deoarece erai un internist in adevaratul sens al cuvantului care toata ziua jefuia sate si ameninta pe altii .
Ti-a mers o perioada, ii ceva normal, insa cand ai dat de greu te-ai tras tras pe spate ca racul .

Vorbesc din postura de simplu jucator care , din nefericire, ti-a fost vecin. Te-am vazut cum ai crescut si ai ajuns in top si totodata am vazut cum ai esuat datorita arogantei tale de campion.

ps : cand iti spun mai multi ca esti praf, esti praf !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41807

vmaxxx
Member
Data înscrierii
February 5, 2014
Locaţie
Timisoara
Postări
9

ce va mai plac conturile multiple. . hai iesi si tu si plimba ursu .
 

DeletedUser41807

1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44858

Vai d-a ta bai amatorule :) Abia astept sa ne intalnim pe vreo lume dar o sa faci si tu ca restul gastelor care se umfla de la continente distanta... ga ga ga, pana ajung langa tine si dup-aia ce sa vezi... pana de curent, sesiuni, concedii, familii, firme, etc :)))
 

DeletedUser44858

Vorbea ala care face combinatii cu pp-uri ;)

Sa-mi dai adresa ta sa-ti trimit niste bani ca sa nu faci foamea luna asta, sa stii ca eu mai ajut sarmani, mai ales de sarbatori... Stiu ca e frig iarna, nu vreau sa te vad inghetat prin vreun canal... Iti trimit si niste paturi :)
 

DeletedUser13059

Cred ca vrei sa fii dat afara din drept inainte sa se inchida lumea si nu stii cum sa faci ;)


Interne neinterne tu nu ai trecut de locul 17 in clasament , tine-ti pliscul ca macar 32-ul sa il inchizi ca de 42 ma ocup eu .;)

Persoanele sunt aceleasi , dar acum suntem in aceeasi tabara . Luati-va gandul de la toate magariile !

iti urez drum bun in TENERIFE , acolo ii frumos asa pentru vacanta ... pe 32 chiar vreau sa fiu dat afara , poate la cine ii zici sa ma dea afara dupa ce vede ce zici iti trage 2 palme sa iti revii ... :) si acolo si aici o sa dai un fail total
 

DeletedUser32395

sore, ai uitat cand ai zis ca sh sigur castiga lumea daca nu o dam la pace cu immo? :)) ma rog..hai sa iti spun altfel, ca suntem colegi..vorba aia, zice lumea ca am avea ceva de impartit.
ia lasa tu jucatorii aia micuti de 400 de puncte, internele, pe cei cu un satuc de maxim 2-3k si du-te langa sh..cu siguranta gasesti colegi care sa iti cedeze cate 1 sat. arata-le cine esti ma..arata-le ca chuck norris e doar un copil.
hai hai hai, forta sore :)))))))))
=)))
 

DeletedUser523

Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 Alianţă 24 11 1.777.632 2.472.544
 

DeletedUser

Ce face alkesh cand nu are somn
IcenGuard ian 16, 01:09
mazare1 ian 15, 23:41
sunt urat si n-am gagica. Sunt si manelist si caut stapan

mazare1 ian 16, 01:12
[player]** un zmeu[/player], acum zau asa, ca e urat, ghinionul lui, ca e manelist, asta e dorinta lui, macar isi cunoaste nivelul si isi cauta stapan, aici a gandit-o bine, da clic pe numele albastru si o sa afli si tu cine e uratul fara gacica, saracu...:((

IcenGuard ian 16, 01:13
ei kkt, nu mi-a iesit :)))))))))

IcenGuard ian 16, 01:13
am zis ca nu te duce capu...te-am subestimat

IcenGuard ian 16, 01:14
stai ca mai incerc odata...vezi acum

IcenGuard ian 16, 01:19
ai o parere foarte buna despre tine...inteligent, alea alea. Pana la un punct chiar esti. Ce nu stii tu, este ca nu trebuia sa-mi raspunzi . Acum am numele tau...:)))Dai click pe mesajul nou si dupaia o sa-ti spun dece mi l-a trebuit :p

IcenGuard ian 16, 01:21
sau banuiesti ?:p

mazare1 ian 16, 01:22
nu prea ma intereseaza la ce iti trebuie numele meu, nu pune nimeni botul la vrajela ieftina, numele meu intr-un mesaj il poti avea si dintr=o circulara de=a mea sau de la un simplu salut la care puteam sa raspund, incerci doar sa pari intelegent dandu-mi de inteles ca ai avea vre-un plan, de fapt tie somn si nu poti sa dormi si te chinuie talentul, te simti singur si nebagat in seama, incearca sa iei perna in brate, poate iti trece.

IcenGuard ian 16, 01:24
sau poate vrea sa vad mai exact la ce ore esti tu pe joc si planuiesc sa te atac? Poates vreun ninja ascuns la tine-n dulap ? Sau vreun vecin de-altau in care ai tu mai multa incredere si-ti vreau satele? Eventual si functia ?:) Sau poate ai halucinatii si tastezi aici singur ?

Pffff, daca-s pretenu tau imaginar? Ala la care-i faci tu dedicatii la lautari?:)))))

mazare1 ian 16, 01:25
IcenGuard ian 16, 01:15
sa ma ierte dumnezeu, dar nici o clipa nu am crezut ca pot fi atat de prost.
 

DeletedUser

De ce vii repede aici cu acuze daca nici macar nu ai dovezi? Crezi ca eu pierd timpu cu prostii de astea?
 

DeletedUser

Nu sunt mare conducator sunt simplu jucator! Mare conducator e mazare care prosteste toata harta sa i se alieze! Eu doar joc!
 

DeletedUser523

Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 Alianţă 32 17 2.242.233 3.874.284
2 Inamic 17 32 2.787.648 3.122.096
incet si sigur ca un cadilac
 

DeletedUser

De ce vii repede aici cu acuze daca nici macar nu ai dovezi? Crezi ca eu pierd timpu cu prostii de astea?

exact..

mazare1 ian 15, 23:41
Salut Alkesh . Treponti ne-a cam dezamagit si am decis sa il trecem la interne... :D
Suntem dispusi sa va cedam voua 1 sat de la el , cu conditia sa nu ne intrerupeti.

Eu sunt dispus sa-ti acord o sansa. Cereti scuze de la dany si hai inapoi...

____________________________________________________-

mazare1 ian 15, 23:41
Salut Alkesh . luciant ne-a cam dezamagit si am decis sa il trecem la interne... :D
Suntem dispusi sa va cedam voua satele astea 3 , cu conditia sa nu ne intrerupeti.

001- De la capat! (501|370) K35
002- De la capat! (503|372) K35
doncorleone12 (505|371) K35



a ajuns rau cuka, as vrea sa il ajut, dar nu stiu cum, PNA nu ii pot da in veci, chiar daca imi este sincer mila de el.

mazare1 ian 16,2015 20:36
te ti de prosti, amatorule, nobule care esti...le dai mesaje contrafacute colegilor mei, tu chiar crezi ca ei pun botul la prostiile tale?

Alkesh ian 16,2015 20:40
S-au prins repede? incerc si eu ce pot, nu mai stiu ce sa fac, de cand am intrat in razboi nu mai dorm bine, cu prietena m-am certat, nici la munca nu am mai prea fost, cred ca ma dau astia afara, am ajuns rau tare, am si slabit, stiu ca nu trebuie sa iti spun tie lucrurile astea dar am ajuns in pragul disperarii...

mazare1 ian 16,2015 20:45
Mi se face mila de tine, sincer, spune ce vrei?, o sa incerc sa te ajut, vrei sa iti dau o pauza de la razboi sa iti revi un pic, poate ar fi bine s-o lasi mai moale un timp?

Alkesh ian 16,2015 20:47
As vrea un PNA, macar o perioada, sau poate ma iei la tine in trib, jocul asta e cam viata mea, stiu ca suna rau dar asa am ajuns, recunosc, mi-am bagat toti banii in el, cum sunt alcoolicii cu bautura asa sunt eu cu triburile, stiu, sunt un prost, cred ca o sa ajung la balamuc...:(
 
Ultima editare de un moderator:
Sus