SH vs M-SQD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40808

au fost înfiinţate de către Master109W6.

(e un fel de Ceausescu )

p.s.:O cauta pe Elena !!!

Avem o Agresivitate Diplomatica de invidiat.


Interesant
 

DeletedUser18437

la nivelul aceasta de joc statisticile inca nu prea au importanta ...
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Pai ma deranjeaza amatorii astia din woc care vin p-aici sa-si aroge merite inexistente. Statistic vorbind astia pierdeau razboiul si aici pe extern zici ca ei sunt lama din barda lu` Mihai Viteazu :)

Nu si-a arogat nimeni din woc vreun merit. Asa amatori cum sunt colegii mei au rezistat excelent fiind inconjurati si atacati noaptea de "aliati". Ce am avut de demonstrat am facut-o acum multi ani pe jocul asta. Aici woc a jucat fara conducere si chiar si asa inca suntem acolo. Statistic vorbim eram la egalitate cu msqd ( noi un trib, ei 9 cu academii).
Foarte bine ca ati intrat in razboi si foarte bine ca ii bateti. Si iti doresc la mai multe in calitate de aliat al tribului din care faci parte
 

DeletedUser44858

Nu si-a arogat nimeni din woc vreun merit. Asa amatori cum sunt colegii mei au rezistat excelent fiind inconjurati si atacati noaptea de "aliati". Ce am avut de demonstrat am facut-o acum multi ani pe jocul asta. Aici woc a jucat fara conducere si chiar si asa inca suntem acolo. Statistic vorbim eram la egalitate cu msqd ( noi un trib, ei 9 cu academii).
Foarte bine ca ati intrat in razboi si foarte bine ca ii bateti. Si iti doresc la mai multe in calitate de aliat al tribului din care faci parte

Numai basme in postarea asta a ta tinere concitadin d-al meu... Una la mana ca n-ati avut deloc harta rosie, ati avut-o albastra. Daca ati jucat fara conducere inseamna ca nu trebuia s-aveti trib, din moment ce aveti trib clar aveti si un intemeietor, deci conducere. V-au atacat noaptea aliatii pentru ca ati vrut si voi la randul vostru sa-i atacati pe unii dintre ei :) Sa te plangi acum ca unii ti-au dejucat manevra perversa denota un pic de amatorism la tine... Dar na, pe lumea asta ati dat-o in bara in mai multe aspecte. Ziceati ca nu faceti recrutari dar ati facut o fuziune si la nivel de trib si la nivel de academie :) Nu stiu ce ati demonstrat voi acum multi ani pe jocul asta, anul asta ati demonstrat doar ca ati atins nivelul de amatorism al unor triburi de marginea hartii. Neasteptat, dar asta e realitatea.

Sunt cativa colegi d-ai tai care mai sus sau pe paginile anterioare spuneau ca woc bate m-squad in 10 oameni. Asta e un lucru fals, la fel de fals ca ala cum ca voi va bateti cu 9 triburi ale celor de la M-squad. Voi v-ati batut probabil cu maxim 3 triburi, in conditiile in care erati aliati cu toate 3 la un moment dat. Ati luat-o pe coaja si era cat p-aci s-o luati si mai grav pe coaja daca nu eram noi sa-i spargem in zona noastra de harta.

Iar in ceea ce priveste alianta dintre noi, explica-mi si mie de ce nu avem forum comun si panificator comun ? Noi avem alianta pentru ca voi ne-ati facut o invitatie la razboi si noi am acceptat-o. Voi aveti razboaie cu triburi cu care noi nu avem niciun fel de conflict. Este aberant sa sustii ca asta e o alianta traditionala si nu ceva trecator, datorat setarilor de joc din cadrul invitatiilor inter triburi la razboaie comune :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27882

Vezi ca citesti printre randuri. "Zeul" se lauda ca nu 10 ci doar 8 de-ai lui bat tot Woc-ul:) De demonstrat s-a demonstrat ce a facut woc pe jocul asta, o stii si tu. Da, s-a inceput cu stangul aceasta lume din mai multe considerente. Poate ca trebuia sa asteptam sa incheiem oficial L35 si apoi sa ne apucam de alta lume. Planificator comun nu cred ca este necesar in acest moment al jocului, un forum comun n-ar strica.

Cat priveste "perversitatea" noastra, ei bine, lucrurile stau cu totul altfel. Si da, ne bucuram ca le-o dati pe coaja masterilor, oricum e si in interesul vostru si iti promit ca noi vom avea un cuvant greu de spus in acea zona.
 

DeletedUser44858

Nu prea vad de ce ar interesa pe cineva ce o sa faceti voi in zona voastra sau scuzele astea obosite ca vai, eram ocupati pe nu stiu ce alta lume, aici e despre SH si miau miau scuad... Daca m-squad pica, voi aveti 0 merite. Faptul ca ati rezistat si n-ati pierdut mai multe sate nu reprezinta niciun fel de valoare in acest razboi. Eu zic ca alianta cu voi nu este necesara, sunteti mult prea slabi, sunteti jucatori de duzina intr-un trib de locurile 15-20. Nu aveti nici macar un jucator in top 100, ceea ce spune extrem de multe despre calitatea voastra per ansamblu.

Iar in ceea ce priveste perversitatea voastra, ati vrut sa va combinati cu BK pe cei din Zei si nu v-a iesit, v-au dat-o aia urgent si brusc si v-au pus cu botul pe labe :) A nu se intelege ca ma deranjeaza ce ati incercat sa faceti, steagul ala de la profilul meu nu e pus degeaba si intr-un joc de strategie obligatoriu trebuie sa fie si astfel de manevre ca altfel n-ar mai fi strategie, ar fi doar tactica :) Dar e un pic penibil ca incercati sa va scoateti si sa dati vina pe altii ca v-au facut cand de fapt voi ati vrut sa-i faceti primii...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27882

Eu zic ca aroganta nu te ajuta nici pe tine personal, nici pe voi ca trib. Ai o judecata destul de obtuza, nu si-a asumat nimeni nici un merit cu privire la nimic, ba dimpotriva v-am felicitat pentru actiunile de pana acum. Ca ai un dinte impotriva noastra s-a observat deja evidentiind acest lucru de cate ori ai avut ocazia. Intr-un singur lucru ai dreptate, aici e topicul dintre voi si squad. Rezuma-te la asta atunci.
 

DeletedUser44858

Tu poti s-o vezi ca aroganta, dar mai degraba te supara realitatea. Esti constient ca sunteti slabi, esti constient ca am dreptate cand zic ca n-aveti nici macar un singur jucator in top 100, esti constient ca voi ati incercat primii sa faceti manevre si sunt convins ca esti constient ca daca nu eram noi va zburau aia la margine pana de Craciun. Garantat. Dinte impotriva voastra sau nu (intreaba-l pe will de ce), realitatea e ca n-aveti ce sa cautati in top 10 si alianta cu noi e cam ca un dar de la Dumnezeu in ceea ce priveste razboiul vostru cu m-squad, sau mai corect spus, masacrul de care ati scapat din cauza noastra :)

In ceea ce ne priveste pe noi 2, sa-ti permiti sa-mi dai sfaturi cand vei fi, nu zic pe aceeasi pagina de clasament cu mine, dar macar pe langa aceeasi pagina de clasament cu mine. Ok?
 

DeletedUser27882

N-ai nimic in plus, nici acele pagini reiterate de tine nu sunt relevante. Chiar nu inteleg de ce ai atitudinea asta ingamfata. Abuzezi prea mult de cifre mai ceva decat numele lui master. Sunt constient ca nu e ce-am vrut noi, insa nu ma supara absolut nimic din cele enumerate de tine.
 

DeletedUser44858

Acum cine e arogant ? :) Eu nu vorbeam de tine ci de tribul tau per ansamblu + academia :) Daca am spus vreun neadevar sau ceva incorect, te rog, corecteaza-ma, dar cu argumente si dovezi, nu doar din gura.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
In primul rand faza cu noi si zei de care zici nu e nici pe departe asa cum zici. Discutia a fost intre 2 baieti de la noi si zei. Niciodata nu se luase o astfel de hotarare (sa atacam bk).
Apoi, cei din msqd sunt cei ce ziceau ca ne bat in 8 oameni nu invers. Daca avem ce cauta in top 10 sau nu vom vedea in viitor. Si da ne bateam cu 9 triburi ca atatea avea msqd cu tot cu academii cand au atacat.
Intr-adevar pe l42 nu am facut si nici nu cred ca vom realiza ceva. Si da ai dreptate ca trebuia sa nu facem tribul stiind ca nu avem timp sa ne ocupam de el dar si faptul ca ne-am mai vazut si auzit unii cu altii e de ajuns.
Si mai citeste mesajele postate sa imi zici cine si-a arogat vreun merit in ceva? Ne vom lauda cand vom avea cu ce; momentan nu avem:))
 

DeletedUser42770

Luche ce nu inteleg eu e de cand cifrele sau locul in clasament relateaza caracterul sau personalitatea unor persoane ... asta e unu la mana
Daca e vorba de performante eu spun ca am demonstrat mai mult decat era de demonstrat !
Majoritatea dintre noi am castigat 2 lumi impreuna si nu cred ca am mai avea nimic de demonstrat in fata nimanui ca venii vorba de performante pe triburile.ro, ca suntem cativa care am luat lume si pe extern ! La fel cum si trupa voastra a demonstrat-o pe alte lumi castigand ... am avut onoarea sa joc alaturi de voi si mi-a facut o deosebita placere sa joc langa caractere respectabile si de un respect deosebit !
Nu cred ca asta e relevant ca suntem pe locul 1 sau suntem pe locul 2000 atat timp cat suntem oameni intre oameni si stim sa ne comportam, nu cred ca si-a asumat nimeni nici un merit legat de razboiul cu BK/Miau miau sau cum ii cheama pe respectivii ... Legat de norocul nostru cum ii spui tu : Doresc sa iti relatez niste postari private pe forum legat de atitudinea noastra dupa ce am fost asediati si inconjurati respectiv tradati de unele persoane apoapiate :)

Buna seara!

Sunt sigura ca in trib au mai ramas si spioni , si colegi care oricum nu le pasa ce se intampla pentru ca nu deschid niciun mesaj, si colegi care merg dupa cum bate vantul...
Eu vreau sa le multumesc colegilor care nu se dau batuti si merg mai departe, indiferent de ce se intampla...colegilor care tin la tribul WoC mai mult decat la satele lor, colegilor care stiu ce inseamna colegialitatea, prietenia...
Daca se intampla asta pe L8, unde am inceput sa invat jocul, avea sa ma supere, dar acum cand am descoperit ca prietenia si fidelitatea sunt mai presus de un amarat de sat, ma lasa rece.
Ce s-a intamplat nu este din vina niciunuia ce ramane pana la sfarsit...este din vina altora, dar acum nici asta nu mai conteaza.
Va multumesc dragilor, pentru ca am trecut impreuna si prin bune si prin rele!
Va pupa ,,mama'' !
28 de jucători îţi mulţumesc pentru această postare. (arată)Şterge mulţumirile

WoGFM - Nokia E50 în data de 07.12.2014 la ora 19:11 Mulţumesc Citat
Si noi te pupam mama :*. Pana la capăt
1 jucător îţi mulţumeşte pentru această postare. (arată)Mulţumesc

WoCFM - *Setila* în data de 07.12.2014 la ora 19:12 Mulţumesc Citat
Sunt pe baricade, pana la ultima lancie si 26 de puncte! :))))
2 jucători îţi mulţumesc pentru această postare. (arată)Mulţumesc

WoGFM - Nokia E50 în data de 07.12.2014 la ora 20:29 Mulţumesc Citat
Nu am pătit nimic doar ca ma seacă anumite specimene de oameni care musca pana si mana care îi hrăneste. Atat. In rest asa sa ne ajute bunul Dumnezeu.
1 jucător îţi mulţumeşte pentru această postare. (arată)Mulţumesc

SmOkeHD în data de 07.12.2014 la ora 20:31 Mulţumesc Citat
vor fi mereu jucatori ce vor veni si vor pleca, exista jucatorii ce joaca pentru sate si pentru pozitia in cls. cat si jucatorii ce joaca acest joc de drag.
2 jucători îţi mulţumesc pentru această postare.

WoCFM - draqushor17 în data de 07.12.2014 la ora 21:57 Mulţumesc Citat
Viaţă ca-n Woc nu găseşti niciunde, Dă Woc poţi fugi da nu te poţi ascunde :))

WoCFM - Raffaello în data de 08.12.2014 la ora 10:26 Mulţumesc Citat
Baieti si fete si eu va felicit pana la ultima lance si topor... woc e si va ramane tribul in care m.am simtit acasa chiar daca sunt departe de tara... de cei care au plecat ce sa zic... mai bine nimic... d3 inamici care au dat dovada de ce fel de oameni sunt...
ramaneti in continuare in lista mea de prieteni... chiar daca virtuali... mi.ar fi placut sa fiu prin bucuresti de unde sunt majoritatea... da din nordul tarii sau din Roma cam greu... poate veniți careva in vacanta la Roma fac pe ghidul...
9 jucători îţi mulţumesc pentru această postare. (arată)

WoGFM - ArTiSTu în data de 10.12.2014 la ora 17:14 Citat Prelucrare Şterge Spoiler

WoG - ArTiSTu în data de 28.10.2014 la ora 00:03 Citat Prelucrare Şterge
Parerea mea e sa stam linistiti. Sa nu facem mare tam tam pe extern si sa ne vedem de ale noastre. Lumea buna oricum ne cunoaste atat pentru performantele realizate cu ani in urma cat si pentru cele recente. Vorba mea. Ne respectam si dusmanu si aliatu ca pe noi insine. Cei vechi stiu ca pe noi mereu ne a caracterizat respectul jocul de echipa si unitatea mai presus de toate. Stim de distractie dar nu ne balacarim/injosim/nu ne calcam orgoliul nici nu ne batem joc de noi.


Si am avut dreptate inca odata ... cu toate ca am citat acum cateva luni treaba asta !
Se vede ca suntem si am fost mereu ca o familie unita !
Da sa va pup :)
5 jucători îţi mulţumesc pentru această postare. (arată)

WoGFM - Nokia E50 în data de 11.12.2014 la ora 22:28 Mulţumesc Citat
Dupa perioada frumoasa petrecută alaturi de woc pe L23 as fi chiar nebun la psihicul capului sa plec ca un broscoi raios cu coada intre picioare numai sa imi salvez satele. Pe câtiva din colegii de pe 23 am avut onoarea sa-i cunosc si personal, cu altii am schimbat numere de telefon.A fost o perioada frumoasă si greu de uitat. De aceea voi ramane pana cand dintr-un motiv sau altul sau voi fi concediat sau voi renunta.
Pana la capat.

WoGFM - Cavalerul Negru în data de 11.12.2014 la ora 22:34 Mulţumesc Citat
Pana pe aceasta lume nu am jucat in tribul WoC ci doar impotriva lui...dar sincer ma bucur ca v-am cunoscut...sunteti o echipa unita,bravo tuturor!

Ar mai fi sute de mesaje dar mi-e lene sincer la ora aceasta sa ma apuc sa le scot in evidenta !
Cam asta era atitudinea noastra stiind ca vom pierde ... noi jucam triburile din placere din colegialitate din prieteniile legate atat virtual cat si in realitate si pot spune ca suntem cu adevarat o familie unita ... La fel cum si SH a demonstrat de atatea ori acelasi calitati ... am jucat cu majoritatea dintre voi si stiu ca aveti aceleasi principii pe care mergeti !
Ceea ce nu am vrut a fost sa renuntam si am apelat la unele mijloace pentru a nu pierde atat de repede iar daca pierdem cred ca din posturile de mai sus se poate intelege ca am pierdut cu capul sus si fara suparari sau dusmanii :)
Cu aceasta ocazie sper sa nu va suparati dragii mei ca am dat din casa :)
Doream sa exemplific atitudinea noastra legat de un razboi sau o lume pe care nu am reusit ceea ce ne-am propus din diferite motive ! Intradevar nu este o scuza ... dar asa a fost sa fie :) Nu toate iti ies in viata mereu :)

Legat de locul tribului ca inamici invinsi in raport cu sate pierdute ... nu cred ca suntem chiar de aruncat chiar si asa decimati si cu tradarile de rigoare ... spun si eu ...
Sper ca acum am relatat realitatea si lumea a inteles cam care e treaba in mare !
Felicitari tribului SH inca odata pentru calitatile exceptionale si organizarea exceptionala de care au dat dovada si dau dovada in continuare atat la nivel de conducere cat si la nivel organizatoric ! O adevarata familie avand in vedere ce fac cu familia M ! ( Ca sa fim in ton cu tema razboiului si sa nu fiu off)

O deosebita dimineata tuturor cu respectele de rigoare ArTiSTu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mea culpa :)) Când ești atât de impunător, un titan în viață al jocului de Triburile, un gigant al lumilor, spaima serverelor INNO, nu ajunge un trib să-ți poarte numele. Abia aștept să am un copil să-l botez după idolul meu Master109W6.

Daca o sa ai mai multi eu zic sa-i numesti Master-squad defenders 1, 2, 3, 4, 5, 6, pana te plictisesti :))0

Cat despre razboiul nostru, cam asa sta treaba:
580ae97d23.png

790a31075e.png
(doua triburi vs 18 tribulete)
2f9afcd5aa.png

Deci... cu respect, noi asteptam, cu respect, sa fim inobilati, cu respect, de cei 10 oameni, cu respect.
02de32da1c.png
 

DeletedUser46530

Oh, oh, pe cine avem noi aici. :))

Baietii din WoC? :))

Realizarile lor? =))))))))))))))))))))

L23, normal ca au inchis lumea, bogdan9(sau ceva pe acolo, nu mai retin cu exactitate), intemeietorul DEO si-a luat backstab de la voi... tot DEO a mers in woc dar el a dat stergere cont...? asa ati castigat lumea cica, ati demonstrat ca sunteti niste tradatori de prima clasa si ati facut orice ca sa castigati, bravo bai oameni buni, ce sa zic, sunteti tari

L35, aici disperarea a dus chiar la o fuziune cu alte 2 triburi, cu care se putea lupta la egalitate, dar probabil stiau baietii ca vor pierde razboiul cu aka si off daca ar fi inceput vreunul.

L42, intr-adevar, aici s-a dovedit cat de buna e echipa woc, n-avea conducere? da cleopatra si horto erau degeaba sa inteleg?
Initial woc-ul calcase FM-ul in picioare dpdv diplomatic, iar ulterior s-au milogit la ei pentru fuziune?

WoC-ul n-a realizat nimic niciodata si nu o sa realizeze, jucatorii vostrii sunt la un nivel mediocru, cu asa jucatori si atitudine numai cu barbarii aveti alianta adevarata... pana-i tradati si pe aia.
 

DeletedUser44858

Luche ce nu inteleg eu e de cand cifrele sau locul in clasament relateaza caracterul sau personalitatea unor persoane ... asta e unu la mana
Ce treaba are caracterul si personalitatea unui om cu jocul in general ? :) Amice, daca vrei sa arati cat de bun si sufletist ai fost in viata, cred ca tre` sa mergi la Sfantu` Petru ca el se ocupa cu astfel de judecati. Iti garantez eu ca nu e aici :)) Stiu pentru ca l-am cautat, daca nu e, nu e, asta e, la revedere :)
Daca e vorba de performante eu spun ca am demonstrat mai mult decat era de demonstrat !
Majoritatea dintre noi am castigat 2 lumi impreuna si nu cred ca am mai avea nimic de demonstrat in fata nimanui ca venii vorba de performante pe triburile.ro, ca suntem cativa care am luat lume si pe extern ! La fel cum si trupa voastra a demonstrat-o pe alte lumi castigand ... am avut onoarea sa joc alaturi de voi si mi-a facut o deosebita placere sa joc langa caractere respectabile si de un respect deosebit !
Complet neinteresant. Am spus si mai sus, nu ma intereseaza ce ati facut pe alte lumi, pe lumea asta sunteti trib de marginea hartii, plin de amatori, dovada ca ati luat-o la bot de la alti amatori. Scurt si la obiect. V-au luat sate si v-au trimis pe multi la margine unii care in fata noastra pierd de ne fac sa luam serios in considerare varianta de a lua barbare de 200-300 de puncte timp de o luna ca sa le dam un avans, sa vedem daca se comporta mai bine atunci...
Nu cred ca asta e relevant ca suntem pe locul 1 sau suntem pe locul 2000 atat timp cat suntem oameni intre oameni si stim sa ne comportam, nu cred ca si-a asumat nimeni nici un merit legat de razboiul cu BK/Miau miau sau cum ii cheama pe respectivii ...
De ce te repeti ? Asa sunteti toti prin woc-u ala acum ? Incep sa nu ma mai mir ca aveti un nivel asa scazut, probabil ca lumile pe care le-ati castigat au fost pline de nubi ca altfel n-aveati nicio sansa... Cat despre merite, sunt 2 indivizi cu o pagina mai in spate care se lauda ca vai ce le-a facut woc alora din m-squad, in caz ca n-ai invatat nici pana acum sa citesti mai mult de o pagina de forum...

Legat de norocul nostru cum ii spui tu : Doresc sa iti relatez niste postari private pe forum legat de atitudinea noastra dupa ce am fost asediati si inconjurati respectiv tradati de unele persoane apoapiate :)



Ar mai fi sute de mesaje dar mi-e lene sincer la ora aceasta sa ma apuc sa le scot in evidenta !
Cam asta era atitudinea noastra stiind ca vom pierde ... noi jucam triburile din placere din colegialitate din prieteniile legate atat virtual cat si in realitate si pot spune ca suntem cu adevarat o familie unita ... La fel cum si SH a demonstrat de atatea ori acelasi calitati ... am jucat cu majoritatea dintre voi si stiu ca aveti aceleasi principii pe care mergeti !
Ceea ce nu am vrut a fost sa renuntam si am apelat la unele mijloace pentru a nu pierde atat de repede iar daca pierdem cred ca din posturile de mai sus se poate intelege ca am pierdut cu capul sus si fara suparari sau dusmanii :)
Cu aceasta ocazie sper sa nu va suparati dragii mei ca am dat din casa :)
Doream sa exemplific atitudinea noastra legat de un razboi sau o lume pe care nu am reusit ceea ce ne-am propus din diferite motive ! Intradevar nu este o scuza ... dar asa a fost sa fie :) Nu toate iti ies in viata mereu :)

Legat de locul tribului ca inamici invinsi in raport cu sate pierdute ... nu cred ca suntem chiar de aruncat chiar si asa decimati si cu tradarile de rigoare ... spun si eu ...
Sper ca acum am relatat realitatea si lumea a inteles cam care e treaba in mare !
Felicitari tribului SH inca odata pentru calitatile exceptionale si organizarea exceptionala de care au dat dovada si dau dovada in continuare atat la nivel de conducere cat si la nivel organizatoric ! O adevarata familie avand in vedere ce fac cu familia M ! ( Ca sa fim in ton cu tema razboiului si sa nu fiu off)

O deosebita dimineata tuturor cu respectele de rigoare ArTiSTu

Partea asta e de-a dreptul penibila. Sa ajungi sa postezi asa ceva pe extern... Tragic taica, tragic. Nici macar astia din m-squad n-au ajuns la disperarea asta, uita-te in jur, pierd cu demnitate si nu fac gargara pe forum despre asta. Voi in schimb... grupa mica taica, grupa mica.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42770

Oh, oh, pe cine avem noi aici. )

Baietii din WoC? )

Realizarile lor? =))))))))))))))))))))

L23, normal ca au inchis lumea, bogdan9(sau ceva pe acolo, nu mai retin cu exactitate), intemeietorul DEO si-a luat backstab de la voi... tot DEO a mers in woc dar el a dat stergere cont...? asa ati castigat lumea cica, ati demonstrat ca sunteti niste tradatori de prima clasa si ati facut orice ca sa castigati, bravo bai oameni buni, ce sa zic, sunteti tari

L35, aici disperarea a dus chiar la o fuziune cu alte 2 triburi, cu care se putea lupta la egalitate, dar probabil stiau baietii ca vor pierde razboiul cu aka si off daca ar fi inceput vreunul.

L42, intr-adevar, aici s-a dovedit cat de buna e echipa woc, n-avea conducere? da cleopatra si horto erau degeaba sa inteleg?
Initial woc-ul calcase FM-ul in picioare dpdv diplomatic, iar ulterior s-au milogit la ei pentru fuziune?

WoC-ul n-a realizat nimic niciodata si nu o sa realizeze, jucatorii vostrii sunt la un nivel mediocru, cu asa jucatori si atitudine numai cu barbarii aveti alianta adevarata... pana-i tradati si pe aia.


Iar din postul tau unde esti On-Topic legat de razboiul SH/M ?
Ca nu inteleg ... mare cronicar care esti tu mai presus de insusi Zeus din Olimp :)
Ne-ai relatat o poveste emotionanta de o asemenea natura incat ne faci sa intelegem ca limitele tale sunt atat de reduse incat tind catre o mediocritate luciferica ... asta ca sa fiu in ton cu regulamentul pe care doresc sa il respect !
Legat de tine nenea Luche ... te tin minte demult dar se pare ca te-a schimbat faima si topul :) inainte nu erai asa dar unele persoane se schimba ! Apropo nu ma judeca dupa nume ... nu sti cine e in spatele lui !

Legat de razboi o statistica are cineva doar intre SH / M ? Dintotdeauna
 

DeletedUser44858

Bre nu te judec dupa nume, doar dupa aberatiile pe care le scrii aici. Iar Zealot ti-a raspuns offtopic la acelasi offtopic pe care l-ai facut si tu :) Sau te supara adevarul ? Am vazut ca multi de p-acolo aveti problema asta, cand va pune careva adevarul pe masa, plecati in delegatie, nu va mai merge telefonu`, netu`, dispareti din peisaj cu lunile. :)) Apropo, e cam greu sa ma tii minte pe mine demult si sa zici ca m-a schimbat faima si topul in conditiile in care eu am fost numai prin top 25 de cand am facut contul. Probabil ma confunzi. Si inca ceva... De ce scrii boldat ? Ai impresia ca suntem orbi ? Putem citi foarte lejer si daca scrii normal (preferabil si fara tona de greseli gramaticale ce-ti insotesc postarile, dar asta e doar optional)
 

DeletedUser42770

A naibii ei fi si tu vreo vedeta de care eu inca nu am aflat inca ... alta reclama la boxeri de care nu am auzit :))
Bold scriu de cand ma stiu si nu nu esti o vedeta din nici un punct de vedere ! Lipsa de caracter si de respect de care dai dovada imi alimenteaza temerile si anume ca esti frate cu Master :) Apropo esti avocatul lui Zealot ?
Supara adevarul ? Nu are ce sa ma supere sincer ... Top 25 ... da intradevar ai o problema cu topul si performantele :))
Greseli gramaticale ... vezi ca acum ca si mine fiind off-topic nu esti in ton cu regulamentul ... dar e deja la moda la tine
Adevarul pe masa ... wow care adevar ? :) Adevarul e mai sus in posturile scrise domnule Luche mare Somitate a Triburile.Ro ! Cred ca topul cand a fost facut de INNO Games a fost creat special pentru tine si dupa numele tau :)

Respecte, ma retrag nu are rost nu am cu cine :) din ce sti nu lasi si te inteleg ... am sa-ti spun in privat in joc restul
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus