SH vs M-SQD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

De la urmatoarea statistica plecam, suntem de ceva timp in razboi fara a oficializa insa, de azi e oficial.


Parte 1:
Triburi: SH, .SH., =SH=, -SH-
Parte 2:
Triburi: M-SQD, M-SQD2, M-SQD3, M-SQD4, M-SQD5, M-SQD6

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 429
Tabăra 2: 328
Diferență: 101

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 13
Diferență: 41

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,197,956
Tabăra 2: 600,609
Diferență: 597,347

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 199,264
Tabăra 2: 53,369
Diferență: 145,895

chart
 

DeletedUser44858

Cred ca rezista si astia pana la pacea de Craciun... sau nu :))
 

DeletedUser44858

Am luat doar unu de la dansii ca altii nu erau prin peisaj, dar nu cred ca vor ramane pe harta suficient cat sa ajung eu cu satele langa ei :)
 

DeletedUser44200

Baftă Master109W!!! Fanul tău #1 Waterloo te salută, te încurajează și îți urează cel mai mare noroc imens din lume! Arată-le cum se face cu agresivitate diplomatică! Doar ai botezat o întreagă familie după numele tău!
 

DeletedUser

Baftă Master109W!!! Fanul tău #1 Waterloo te salută, te încurajează și îți urează cel mai mare noroc imens din lume! Arată-le cum se face cu agresivitate diplomatică! Doar ai botezat o întreagă familie după numele tău!

"Au o agresivitate diplomatica de invidiat!!" din pacate doar atat, pe harta sunt praf!, pe langa cele 6 academii, pe una am sters-o, M-SQD 7, mai au si 100 de aliante, plus familie din 3 triburi (triada)+ surpriza!!!!!! numai ca surpriza o sa fie pentru ei.
Bafta master, iti trebuie mult bulan, nu cred ca vei sarbatori un revelion fericit, din punctul de vedere al jocului, evident!

PS tu vei fi singurul care se va bucura de acele zile in care nu te vom putea ataca, cele legale.
 

DeletedUser46009

mazare1 tu nu ai contribuit cu nimic la desfiintarea lui M-SQD 7 :)))
 

DeletedUser16966

"Au o agresivitate diplomatica de invidiat!!" din pacate doar atat, pe harta sunt praf!, pe langa cele 6 academii, pe una am sters-o, M-SQD 7, mai au si 100 de aliante, plus familie din 3 triburi (triada)+ surpriza!!!!!! numai ca surpriza o sa fie pentru ei.
Bafta master, iti trebuie mult bulan, nu cred ca vei sarbatori un revelion fericit, din punctul de vedere al jocului, evident!

PS tu vei fi singurul care se va bucura de acele zile in care nu te vom putea ataca, cele legale.

Imi pare rau ca ii incurcam planurile sa va atace...

Master109W6 a scris:

Nu e nici o jale!
WOC+FM ii batem cu 8-10 oameni doar.

AOE - la fel, acum ne apropiem mai bine si noi de ei cu jucatorii buni si activi.

SH-ul fostul JFS acolo avansam din ce in ce mai mult, ii avem inconjurati noi.

Si mai avem ceva ce avanseaza frumos;) bucatica cu bucatica;).

Imediat ce terminam cu WOC+FM si AOE o sa vada SH defapt cu cine au de furca.
Va spun eu ca stam bine si o sa stam si mai bine, doar v-am aratat ce le-am facut si cate sate au goale dar nu suntem asa aproape de ei inca in zonele ce le-am curatat.

Nu vedeti ca i-am inconjurat pe toti Inamicii? Incet se ridica si RIP in spatele lor si o sa ii inconjor pentru a doua oara peste tot pe SH> asa ca Alianta WOC+FM+AOE o batem in 20 de oameni de la noi + B.K-ul.

Pana acum am curatat pe mai multi, acum incepem sa innobilam. Vedeti saptamana asta;).


Oricum e de apreciat ca se face de ras cu orice ocazie.... Nici macar satele retrase de admini nu a fost in stare sa le curate =)))
 

DeletedUser45557

:))) M-SQD, trib praf, cum zice si varul mazare! :)

Eu cred ca au apus vremurile lui mazare :D Strato, am incredere in tine:D

Asadar, incep sa imi pun intrebari:D mazare sau strato? Pe unul l.am cunoscut pe lumea 1, iar pe celalalt pe 38, dar ii simpatizez pe amandoi...

Pronostic X la razboiul asta, cu toate ca as merge pe mana lui strato:D
 

DeletedUser44858

As avea rugamintea ca nubii din academia tribului care, din punct de vedere statistic, pierd razboiul cu m-squad, sa se abtina de la comentarii aici. Ca sa nu cadeti in penibil, nu de alta.
 

DeletedUser44858

Cine-l mai tine ? Cred c-am ajuns la scoruri d-alea de basket, dar adunate de la mai multe partide si in care adversarii nu s-au prezentat sau au venit doar asa, de forma ca pe teren n-au contat :)
 

DeletedUser

care mai e scorul?

Parte 1:
Triburi: SH, =SH=, -SH-, .SH.
Parte 2:
Triburi: M-SQD, M-SQD2, M-SQD3, M-SQD4, M-SQD5, M-SQD6

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 76
Tabăra 2: 13
Diferență: 63
__________________________________________________________

Parte 1:
Triburi: SH, =SH=, -SH-, .SH.
Parte 2:
Triburi: M-SQD, M-SQD2, M-SQD3, M-SQD4, M-SQD5, M-SQD6

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 39
Tabăra 2: 2
Diferență: 37
_________________________________________________________

Parte 1:
Triburi: SH, =SH=, -SH-, .SH.
Parte 2:
Triburi: M-SQD, M-SQD2, M-SQD3, M-SQD4, M-SQD5, M-SQD6

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 0
Diferență: 11
 

DeletedUser44063

Dupa cum se joaca triburile in ziua de azi o sa incerce ori sa vina la noi ori prin alt trib ..e greu cu SH-u
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus