SH vs TSF

  • Autor subiect DeletedUser4933
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cand eu va spun ca mandelo si connect e unu si acelasi nu vrea nimeni sa ma creada...:)) l-am citit de mult si semanarea este mult prea izbitoare in logica pe care au au ambele personaje de joc in spatele caruia este unu si acelasi tip...:)) imi place ca nu te-ai abtinut si ai postat de pe ambele conturi imediat, suficient cat sa ne prindem, mai mandelo, ai spart 2 triburi pana acum...desi spui ca faci si dregi, se pare ca esti ineficient... Ai crezut ca e simplu sa fi leader de grup, dar e mult mai complicat decat crezi.
 

DeletedUser

Cand eu va spun ca mandelo si connect e unu si acelasi nu vrea nimeni sa ma creada...:)) l-am citit de mult si semanarea este mult prea izbitoare in logica pe care au au ambele personaje de joc in spatele caruia este unu si acelasi tip...:)) imi place ca nu te-ai abtinut si ai postat de pe ambele conturi imediat, suficient cat sa ne prindem, mai mandelo, ai spart 2 triburi pana acum...desi spui ca faci si dregi, se pare ca esti ineficient... Ai crezut ca e simplu sa fi leader de grup, dar e mult mai complicat decat crezi.

ai o imaginatie foarte bogata :))
ti-am invocat motivul pt. care m-am lasat si cu asta basta... veziti de jocul tau si ai grija sa nu ramai corijent la vreo materie , cu prea multe nopti pierdute pe jocul asta
 

DeletedUser18134

Cand eu va spun ca mandelo si connect e unu si acelasi nu vrea nimeni sa ma creada...:)) l-am citit de mult si semanarea este mult prea izbitoare in logica pe care au au ambele personaje de joc in spatele caruia este unu si acelasi tip...:)) imi place ca nu te-ai abtinut si ai postat de pe ambele conturi imediat, suficient cat sa ne prindem, mai mandelo, ai spart 2 triburi pana acum...desi spui ca faci si dregi, se pare ca esti ineficient... Ai crezut ca e simplu sa fi leader de grup, dar e mult mai complicat decat crezi.

Ai uitat sa mentionezi un lucru esential... "c0nnect ARE PILE LA ADMINI!!! Noi am castigat cat cuprinde da' c0nnect asta e cu flacara violet... alea alea.... " :p

esti incredibil... :)))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus