SH vs UNIQUE

DeletedUser

emrys nu a fost de acord? Eventual stelistul nu a fost de acord :) eu si dani eram pro... tu erai singuru care n-a fost de acord din cauza orgoliului ca tu ai creat marele emrys care era pe podium candva... si l-ai luat si pe bojy de partea ta, care nu prea s-a implicat in conducerea tribului (nimic personal). Dar soc, bojy joaca cu noi acuma :) si mult nu o sa mai fi pe langa noi, acusi, mai putin stelica :) doar rabdare sa ai...

PS : frumoasa statistica :)
 

DeletedUser

Orgoliul/aroganta, acestea te distrug stelistule, fara suparare, las-o mai moale...
Poti sa o iei ca pe un sfat
 

DeletedUser20120

Razvan, intr-un fel mie imi pare bine ca doar eu am mers in unique si ceilalti in SH, pentru ca nu trebuie sa am grija de ei.. asa doar de mine trebuie sa am grija, ceea ce e foarte bine.

*DkL*, nu e orgoliu.. probabil e aroganta, dar aroganta asta este fondata pentru ca sunt un jucator foarte bun si imi permit :p
 

DeletedUser

Un adevarat intemeietor (ceea ce te credeai tu) ar fi trebuit sa fie in stare sa aiba grija si de altii si sa-i ajute (nu ma refer la mine) dar tu din contra, te enervai injurai si blestemai :) mare conducator... sper sa nu mai incerci niciunde ce ai incercat aici, pentru ca ar fi pacat de toti jucatorii care s-ar atasa tribului tau... si normal ca iti place sa ai grija doar de tine, cum tu esti un individualist acuma, asa erai si in emrys, un individualist, internist :) conducatoru trebuie sa fie un exemplu pentru restu, nu? ei bine chiar asa a fost, ai fost un exemplu si tocmai de aia fiecare juca pentru el si s-a intamplat inevitabilul... bum!
 

DeletedUser20120

Daca as fi fost un conducator slab, tribul s-ar fi destramat dupa cateva saptamani, o luna ;)
 

DeletedUser45296

Mi-ai luat vorba din gura luche.
st3l1s7ul tu nu ai "stofa" de conducator. Ai vrut sa dizolvi tribul Merlin pentru ca ti-ai spart un full intr-un inamic si nu te-a ajutat nimeni.
Ai dat circulara ca daca nu il atacam toti pe jucatorul respectiv ne dai afara din trib si dizolvi tribul + injuraturile de rigoare.
Daca eram baiat rau puteam sa-ti fac ticket cu toate ca erai cu mine in trib si sigur iti luau baietii 2-3 sate.
Lasa arogantele astea pentru altii, tu deja ai zilele numarate pe L37.
Multa bafta pe 38
 

DeletedUser

Felicitari celor din SH scorul real la sate este de 51 de sate luate de SH si 6 recuperate de UNIQUE si domnu cosmi nu mai prosti toata harta sa faca pna cu voi ca ex cei din STRONG ca au cazut la mijloc si nu le va fi bine deloc.
 

DeletedUser

ma intreb si eu cand apare cosmi99 sau arsenalfc cu o explicatie dc au pierdut asa multe sate :)))
 

DeletedUser

Aceasta este statistica oficiala a ultimelor 24 de ore...48 de sate...luati de va unitati UNIQUE cum ataca SH iar asta este doar inceputul, daca pe alte lumi ati fuzionat cu 80% din harta ca sa va puteti pune cu noi, iar acum va laudati ca ne-ati batut, de data asta o sa mai fuzioneze cu voi dreaqu, asa ca pregatiti-va de stergere...nu veti putea apara voi cat putem ataca noi

ieri:
1 SH------- 6.998.611 ----- 10.008.291 ----- 96 ---- 104.253 ---- 1360 ---- 7.359
2 UNIQUE--- 6.853.444 ------- 9.460.627 ----- 89 ---- 106.299 ---- 1300 ---- 7.277

Ca agresor

Loc Numele tribului Înfrângere

1 UNIQUE 22,32 Mil.
2 Silent Hunters 19,59 Mil.
_________________________________________________
azi:
1 SH -------7.429.250 ---- 10.584.044 ---- 96 ---- 110.250 ---- 1421 7.448
2 UNIQUE--- 6.933.20 1---- 9.418.153 ---- 90 ---- 104.646 ---- 1294 7.278

Ca agresor

Loc Numele tribului Înfrângere

1 Silent Hunters 23,24 Mil.
2 UNIQUE 22,59 Mil.
__________________________________________________
Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: UN!QUE, UN1QUE, UNIQUE

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57
Tabăra 2: 8
Diferență: 49

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 486,596
Tabăra 2: 66,403
Diferență: 420,193

chart


Eu m-am ocupat de acest organizat, nu e asta important, ce e important: am atacat 60 de sate, s-au luat 57 de sate, la 3 au ramas adeziuni mici, au reusit sa recupereze 8 din ele....rezultat, 49 de sate din 60 atacate, eu zic ca este un succes!

Trupele noastre iau vitamine, ca sa vedeti cat omoram noi cu un full...necredinciosilor!!!

Agresor: lazarus 12
Origine: Basileas Romanion (484|600) K64

Număr: 0 0 5016 0 148 2993 0 0 450 67 0 0
Pierderi: 0 0 5016 0 5 2993 0 0 450 67 0 0
Religie: Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 100%

Apărător: arsenalfc
Ţel(direcţie): SH(Second-Hand) (491|600) K64

Număr: 13558 13332 31 11930 29 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 8271 8133 19 7278 18 0 0 0 0 0 0 0 0

Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 8
Distrugere prin foc de catapultă: Fierărie distrus de la nivelul 20 la nivelul 19
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45270

Eu cand am vorbit ce am vorbit stiam ce vorbesc ,dar prostia si caracterul slab al unora a adus acest razboi mai devreme decat era "el" programat si programul nostru acum e sa "inchidem" ceea ce altii au deschis!

Dar nu, spune-mi tu cum se respecta o alianta, facand presiuni pe un trib sa faca fuziune cu voi, ca daca nu, nu stiu ce si nu stiu cum..

Si ce fuziune ma cu Emrys? Ca Emrys nu a fost niciodata deacord cu fuziunea. ;)

Coco mic, si eu si cosmi am castigat fiecare cate o lume, tu nu.. asa ca fa pasi pentru ca inca nu ai avut cum sa ajungi la nivelul nostru.

L-ati prostit pe Treponti destul si v-ati batut joc de G A cum ati vrut voi e uite ca roata s-a intors si Treponti mi-a dat dreptate si m-a urmat mai tarziu intr-adevar, dar important este ca a facuto si a facuto bine!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Transmit un updata de ultima oara, nu ne mai oprim.....inca 2 sate din cadrul aceluias organizat, unde au ramas adeziuni scazute, s-au finalizat pana la urma....felicit pe aceasta cale toti membri SH!!!
Ca sa iei 59 de sate din 60 atacate, iti trebuie precizie, nu gluma!

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: UN!QUE, UN1QUE, UNIQUE

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59
Tabăra 2: 8
Diferență: 51
 

DeletedUser44858

ma intreb si eu cand apare cosmi99 sau arsenalfc cu o explicatie dc au pierdut asa multe sate :)))

Pai hai ca iti dau eu una pana apare vreounu` din cei mentionati de tine :) Ia-ti ochelarii 3 D, o sa fie cam lunga.

In cele 3 triburi Unique au fost invitati tot felul de jucatori slabi sau in cel mai bun caz mediocri (in marea lor majoritate). Si desi conducatorilor din Unique li s-a spus, de catre jucatori care de bine de rau, au demonstrat ca stiu jocul, ca aceasta modalitate de recrutare va duce tribul catre un dezastru intr-un razboi real, acei jucatori n-au fost ascultati. In orice caz, in paralel cu aceasta politica extrem de geniala de recrutare, triburile unique au avut mai tot timpul alianta cu aproape toata harta, exceptand mici zone (fie sudul, fie vestul) unde aveau razboaie cu mini triburi pline de asemenea de... ai ghicit, nubi. La fel, tot felu` de jucatori d-astia, amatori, vai de capu` lor, care se mentin in top 10 de cand a inceput lumea, ii bateau la cap p-astia din conducere sa nu mai faca aliante peste aliante, ca razboaiele cern jucatorii, harta e cel mai bun judecator pentru cei care merita sa ramana intr-un trib... conducerea nimic, batman batman :)

Chiar si in aceste conditii, datorita faptului ca in triburile Unique majoritari sunt nubii, erau tot felul de probleme si de multe ori stagna granita. De ex meddem, jucator pe care s-a dat organizat de cel putin 4 ori si abia i s-au luat 2 sate :) Se stie coordonatoru` cu pricina, se dadea "cel mai bun" p-aci pe extern, isi umfla muschii cu aia din Fire, = cu 0 si te mai miri ce nubi din te miri ce triburi de care n-a auzit nici cainele meu din curte...

Pe langa aceste mirifice aspecte, mai trebuie tinut cont de faptul ca majoritatea conducatorilor din Unique au impresia ca daca v-au ras pe 22 si pe 27, la fel se va intampla si pe 37 pentru ca... nu stiu, inca mai cred in Mos Craciun probabil ? Zic si eu, nu dau cu paru`...

Si nu in ultimu` rand, pentru ca text scris cu bold = sunt smecher si la moda si pentru ca "ajutor, trimiteti-mi sprijin desi n-am absolut niciun atac cu nobili, am atacuri doar pe viteza de berbec"... autori: vreo 20 de jucatori...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22307

buna treaba sa ceri sprijin aici denota faptu ca pe forumu tribului tema de sprijin este prea aglomerata ca sa o bage cineva in seama :)
multumim de raspuns
 

DeletedUser

eu demult am atras atentia celor din unique ca la primul razboi adevarat o sa clacheze,asta decand erau viteji batandu se cu aia mici :D
acum nu prea mai apar pe extern,decat unu care se lauda singur dar nici el nu crede ce spune :)

felicitari sh ulul pt organizat,sa o tineti tot asa!!
 
Sus