SH vs UNIQUE

DeletedUser

Noi avem PNA cu Faina de ceva timp, as dori sa rog un moderator sa schimbe numele celuilalt topic in Faina Vs RS.

SH in momentul de fata are un singur razboi, cu tribul care a fost pe locul 1, in mai putin de 2 saptamani l-am coborat pe locul 2, in maxim alte 3 saptamani il vom cobora pe locul 3 si tot asa pana vor dispare de pe harta, Cosmi99 a venit la mine la inceputul lumii rugandu-ma sa facem alianta "pana la sfarsitul lumii" asa sa exprimat, pe urma l-a deranjat ca aveam alianta cu RS, a inceput sa ne lucreze pe la spate prin tribul Emrys caruia i-a cerut lista de sate pe care ei sa le blindeze, iar Emrys sa ne declare razboi, din fericire ptr noi, am aflat imediat si am declarat razboi tribului UNIQUE, nu inainte de a fuziona cu membri cei mai importanti ai fostului Emrys, erau acolo (acum in SH) cativa jucatori foarte buni, de exceptie.

Razboiul a inceput cu urmatoarea statistica la data de 23-02-14, 21:57

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: UNIQUE, UN!QUE, UN1QUE

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

Dupa un timp, mai exact 8 zile... 03-03-14, 23:59

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: UN!QUE, UN1QUE, UNIQUE

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 10
Diferență: 30

Astazi....

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: UN!QUE, UN1QUE, UNIQUE

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 12
Diferență: 33

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 280,141
Tabăra 2: 80,892
Diferență: 199,249

chart


Nu am sa mai mentionez ca 500.000 de pct le-am castigat de la UNIQUE prin plecarea multor jucatori in SH, fosti = 0, ce intrasera in UNIQUE ca spioni ptr = 0, ulterior au intrat in SH, partea de Sud a hartii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hmm presimt ca va fi de urmarit oricum,chiar daca sh-ul se plaseaza in potura de favoriti.
 

DeletedUser20120

Si daca in 3 saptamani nu ne cobor pe locul 3, dai stergere cont ?

Pacciani, de ce nu ai raspuns ultima oara cand ti-am dat replica? pentru ca stiai ca aveam dreptate ?

Mazare, sa mori tu ca a venit cosmin si sa rugat de tine sa faceti alianta?

Si iar minti, nu unique a venit cu propunerea sa facem razboi. Eu i-am zis lui cosmin ca vreau sa bag razboi cu voi si l-am intrebat daca ma sustine si el a zis ca da.. si l-am rugat daca imi poate sprijini niste sate pe granita, iar el a zis ca da. Deci nu mai minti ca unique a fost cu ideea de razboi, ok ?
 

DeletedUser

urecheatule si aici ai aparut ???

asa spune lucrurilor pe nume aratat tuturor cum se discuta o tradare pe la spate ... cum se respecta o allianta pe la spate

spune tuturor ce fel de om esti si tu si cosmi99 ... ce caracter de cacao aveti ... pentru un joc va bateti joc de propiul nume/caracter , miar fi rusine sa mai respir aer(sa ma cobor la asa ceva pentru un joc ?) hahhahah

cica : ma suna cosmi99 inainte sa facem fuziunea cu Emrys ii povestesc ce zvonuri se aud ... el se jura pe tot ce ia venit in minte ca nu e adevarat ... :)))) pana aici sa te cobori pentru un joc ??? pentru a putea face fata SH-ului ? hahahhh
 

DeletedUser20120

Dar nu, spune-mi tu cum se respecta o alianta, facand presiuni pe un trib sa faca fuziune cu voi, ca daca nu, nu stiu ce si nu stiu cum..

Si ce fuziune ma cu Emrys? Ca Emrys nu a fost niciodata deacord cu fuziunea. ;)

Coco mic, si eu si cosmi am castigat fiecare cate o lume, tu nu.. asa ca fa pasi pentru ca inca nu ai avut cum sa ajungi la nivelul nostru.
 

DeletedUser

Ei se pregateau ca niste misei sa ne atace, si tot noi suntem "aia parsivi"... mare caracter!
Chiar si cand am auzit acele zvonuri, noi tot vroiam sa ne respectam acea alianta care pentru voi era egal cu zero pana la capat, adica pana a-ti fi facut voi primul pas (a nu se face referire la trib)
 

DeletedUser

[...]nu unique a venit cu propunerea sa facem razboi. Eu i-am zis lui cosmin ca vreau sa bag razboi cu voi si l-am intrebat daca ma sustine si el a zis ca da.. si l-am rugat daca imi poate sprijini niste sate pe granita, iar el a zis ca da. Deci nu mai minti ca unique a fost cu ideea de razboi, ok ?

Merita spus ca st3l1s7ul e fostul lider Emrys cu care SH avea alianta, iar cosmin e actualul lider al UNIQUE, cu care SH avea alianta. Restul cuvintelor sunt de prisos.
 

DeletedUser

Si daca in 3 saptamani nu ne cobor pe locul 3, dai stergere cont ?

Pacciani, de ce nu ai raspuns ultima oara cand ti-am dat replica? pentru ca stiai ca aveam dreptate ?

Mazare, sa mori tu ca a venit cosmin si sa rugat de tine sa faceti alianta?

Si iar minti, nu unique a venit cu propunerea sa facem razboi. Eu i-am zis lui cosmin ca vreau sa bag razboi cu voi si l-am intrebat daca ma sustine si el a zis ca da.. si l-am rugat daca imi poate sprijini niste sate pe granita, iar el a zis ca da. Deci nu mai minti ca unique a fost cu ideea de razboi, ok ?

In sfarsit am reusit sa te fac sa recunosti toata tarasenia!!!
 

DeletedUser

urechila degaba vi la mine cu texte de genu ca tu ai castigat nuj ce lume ... ca daca stau sa ma uit la profilul tau te-ai inregistrat pe fiecare lume ... si ce ai facut ai dat failed aproape pe toate ? ai schimbat pe fiecare lume 2-3-4 triburi pana ai gasit pe nuj ce lumea un trib care sa iti inchida lumea ??? "ahh nu tu ai fost cheia succesului acolo" !!!

"Coco mic, si eu si cosmi am castigat fiecare cate o lume, tu nu.. asa ca fa pasi pentru ca inca nu ai avut cum sa ajungi la nivelul nostru. "
nici nu vreu sa ma cobor la nivelul vostru pentru a castiga 1 lume ... "un trofeeu care sal pun in vitrina pe care sa scrie c...." NU , NU MC

iar daca ma uit la profilul meu vad ca am jucat pe 4 lumi triburile din care pe 3 lumi am jucat sub numele de SH unde nu am parasit tribul ca sa castig o lume !! ... nu am jucat pentru a castiga o lume iar cand am renuntat am iesit cu fruntea sus ... si nu cu numele murdar !!
 

DeletedUser20120

Coco mic, vorbeste frumos ca iti dau peste ochi. Mazare, nu era ceva secret, daca ma intrebai, iti spuneam :))

Hmm.. stii ca daca ma inregistrez pe fiecare lume, joc putin si dupa ma las, nu inseamna ca am pierdut?

Si ca sa stii, eu pe ce lume intru, intru singur, nu intru cu alti jucatori de pe alte lumi dar deh, vorbesti in necunostinta de cauza.

Asa, vad ca am cam deviat de la subiect, sa revenim.
 

DeletedUser

Coco mic, vorbeste frumos ca iti dau peste ochi. Mazare, nu era ceva secret, daca ma intrebai, iti spuneam :))

-daca nu era un secret atunci dc nu ai rupt allianta si sa declari razboi ?? :)))))) NUUU !! la tine prima ora se face jocu murdar si dupa ce afla alliati peste 1 luna zici lucrurilor pe nume :))))


Hmm.. stii ca daca ma inregistrez pe fiecare lume, joc putin si dupa ma las, nu inseamna ca am pierdut?

-joci putin pana afla lumea cine esti si te trimit in margine :))

Si ca sa stii, eu pe ce lume intru, intru singur, nu intru cu alti jucatori de pe alte lumi dar deh, vorbesti in necunostinta de cauza.

-normal ca nu intri cu alti jucatori de pe alte lumi ... daca lumea nu te suporta si nu te accepta in echipa lor :)))
 

DeletedUser20120

Arata-mi vre-o lume pe care am fost dus la margine... stai, nu exista una :))

Iar vorbesti in necunostinta de cauza... *facepalm*
 

DeletedUser

O statistica provizorie...si e doar inceputul, primul atac organizat de SH impotriva UNIQUE

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: UN!QUE, UN1QUE, UNIQUE

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 1
Diferență: 41

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 361,267
Tabăra 2: 2,031
Diferență: 359,236

chart
 

DeletedUser45296

Cred ca au fost toti sa dea flori la mamici si n-au avut timp sa dea splituri.
Aaa stai ca mie mi-a facut cineva split, pacat ca a fost la al 5-lea nobil dupa ce am luat satul :(
 
Sus