SH vs UNIQUE

DeletedUser

N-am nici cel mai mic motiv :)

Parte 1:
Triburi: -SH-, SH
Parte 2:
Triburi: UNIQUE, UN1QUE

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 172
Tabăra 2: 15
Diferență: 157

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 7
Diferență: 44

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,290,512
Tabăra 2: 125,235
Diferență: 1,165,277

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 434,073
Tabăra 2: 56,918
Diferență: 377,155

chart



Vezi?
 

DeletedUser

V-am lasat am sa dau dizolvare si stergere! ca sa nu prindeti organizatu de vineri. Bafta!
 

DeletedUser

Hai ba ca e 1 aprilie tu nu mai vorbi de la caldurica ca daca erai in locul meu dadeai de mult timp stergere
sau cautai sa fugi la caldurica
 

DeletedUser

Am facut aceiasi greseala la inceput, ca si tine... Mai exact, am inceput lumea alaturi de un conducator slab, imatur si din nou, slab :) cum de altfel ai facut si tu, dar diferenta intre noi este ca eu mi-am dat seama de greseala si am reparat-o :)
 

DeletedUser43824

V-am lasat am sa dau dizolvare si stergere! ca sa nu prindeti organizatu de vineri. Bafta!

marele arsenalfc care taia si spanzura pe l27 :)) , pana la urma s-a adeverit spusele unui vechi amic :"daca eram ca trib 1 vs 1 cu oricare din triburile competitoare , SH incheia de mult lumea " si asta se dovedeste prin calitatea fiecarui jucator pe plan individual



felicitari mazare :) le-ai dat peste nas "campionilor"
 

DeletedUser41812

Va avertizez ca nu voi tolera ulterior spam-ul pe aici. As prefera sa va rezumati la ceea ce tine strict de razboi. O seara buna in continuare va urez.
 

DeletedUser36072

what is this?? :)))

Cramp astăzi la ora 17:59
ce faci ma ceri sprijin aici? nici alianta nu avem macar :))
arsenalfc astăzi la ora 17:58
care ma poate ajuta cu ceva sprijin?


Te laudai ca dai stergere dai ma stergere si numai spameaza ca acum te pot inchde adminii lejer si nu mai dai tu nici o stergere daca iti face unu ticket
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36072

Nu dar pe mine m-a deranjat atata timp cat nu am avut tangente ma trezesc cu un mesaj dasta "Poker face"

Bafta! poate colegu a avut tangete cu tine si te va ajuta dar cu mine nu ai schimbat niciun mesaj si asta ar insemna sa tradez SH daca iti dau tie sprijin asa ca gandeste inainte sa faci asta.. cere la faina sprijin ca au destul pentru toata harta!
 
Sus