SH + VT vs 2019

DeletedUser49182

Cu AladinMAD eu am inceput in k54 dar am fost noob si am reinceput dupa un timp in k24 unde am ajuns rank 1 si pe k25, k4 urma k1, k26:) aveam monezi pt 500+ nobili dar mam lasat ca nu mai aveam timp, prima lume jucata dupa pauza a fost l47 Big fukung change in joc o gramada de noi lucruri.. mio luat 3 tentative de Lumi doar ca sa ma adaptez si sa invat care e schema cu farmatu mult si des :)

In ce trib ai jucat?

K-71-72-73 / K80-81-82-83 si K85 in mijlocul Circ-arilor ,K90-91-92-93 / K62-52-53 / K42 si K33 astea sunt k-urile de care imi aduc aminte dar posibil sa fi fost mai multe,stiu ca am ajuns pe K33 unde odata era RY,iar satele din K85 am inceput cu 20 la numar si rapid s-au facut 30 si ceva,n-am pierdut nimic la circ...am lasat o mare de barbare in urma :D repet top 10 sa se stie...:)
 

DeletedUser13059

o vai am fost rezervat de asta ce a fost top 10 pe lumea 1

sper ca atacurile alea sa fie demne de gurita care o faci pe extern altfel esti asa cum ti-am zis
 

DeletedUser49182

alci moral 54% ... mirciulica 100% mi-ati facut un favor, hai sa ne jucam acuma :D
sate cedate stiti lua nu e problema...din cele muncite sunteti in stare?
 

DeletedUser13059

ti-am zis acum 1-2 zile ca o sa te plangi si uite ca deja o faci :) stai ma calm ca oamenii care joaca sa lase satele aici muncesc sa le ridice

http://prntscr.com/n768qe
http://prntscr.com/n768xs

cam asta este tot ce ai in zona aia ? inseamna ca ne vom reface impreuna :X si cum am venit de la 40 ore acolo sa fiu aproape de tine chiar vreau sa merite distanta parcursa altfel esti un crescator de barbare ca toti ceilalti

http://prntscr.com/n769fx

tu chiar esti un muncitor, dupa inobilarile tale si replica asta cu sate muncite am impresia ca esti salahor dar am vazut asta cand ti-am demolat turnul ce repede ai dat sa se faca la loc si culmea... acuma am sat cu turn 19 spre 20 lipit de mine :)) destul de nasol pentru unu care joaca 80% atac :D dar sper sa te asculte colegii tai cand o sa tipi dupa defensiva
 

DeletedUser49173

ti-am zis acum 1-2 zile ca o sa te plangi si uite ca deja o faci :) stai ma calm ca oamenii care joaca sa lase satele aici muncesc sa le ridice

http://prntscr.com/n768qe
http://prntscr.com/n768xs

cam asta este tot ce ai in zona aia ? inseamna ca ne vom reface impreuna :X si cum am venit de la 40 ore acolo sa fiu aproape de tine chiar vreau sa merite distanta parcursa altfel esti un crescator de barbare ca toti ceilalti

http://prntscr.com/n769fx

tu chiar esti un muncitor, dupa inobilarile tale si replica asta cu sate muncite am impresia ca esti salahor dar am vazut asta cand ti-am demolat turnul ce repede ai dat sa se faca la loc si culmea... acuma am sat cu turn 19 spre 20 lipit de mine :)) destul de nasol pentru unu care joaca 80% atac :D dar sper sa te asculte colegii tai cand o sa tipi dupa defensiva


Nu știi tu , da' barbarele alea sunt defapt jucători care s-au barbarizat când au văzut pe mărețul cum îi ataca ...

"N-ai tu treaba" cu barbarele alea :)) te-ai prins ? :))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
A62AAB01-DC63-4FD5-A46B-AC1205DAFF9F.jpeg


Cine a facut organziatul asta in 2019 ?
 

DeletedUser13059

cucun cum ? :)) la 1500 sate cate aveti sa fiti asa palete ? vezi ca aici ii o lume unde nu poti schimba tabara, iti cunosti si tu istoricul, nu mai fa pe batman cand nu este cazul

apropo, cere rapoartele de la baieti sa vezi ce treaba buna au facut
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ei inca spera la victorie :)) nu au inteles ca degeaba ai sate mai multe, daca nu ai capaor sa le folosesti este degeaba, iar atata timp cat acolo conduc oameni ca sky si asta de nu are treaba chiar ii ok :))

Sa vedem acuma cand dam si noi cum vor apara conturile care nu sunt din brigada elitelor pe acolo pentru ca noi nu am dat pe astia inactivi cum au dat ei si tot nu au facut mare branza


Pregatiti satele ca venim, cius
 

DeletedUser49182

Yubar3tu e inactiv zici ha?:)
Trimiteti deff la mirciuc ca el e urmatorul
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
B7812249-0FD8-4DD1-85C7-AF12A8F838AA.jpeg
Cand faci 15 k oda la agresoru zilei intrebi daca avem noi deff ?:)) cat despre randul meu am vazut ce poti face, ai fost o forta cu atacurile alea, dar atat se poate din partea voastra si nu am ce sa cer mai mult
 
Scor reacție
0
Yubar3tu e inactiv zici ha?:)
Trimiteti deff la mirciuc ca el e urmatorul
Si Kolosalul la fel..inactivi..ce e ciudat, noi suntem aia cu multe academii si inactivi..dar ei care's numai spuma, au si ei inactivi?..sau ii folosesc pe vikinguți doar de nevoie, iar atunci cand se pierd sate din tabara lor: inactivi...uh, frumoasa alianta.
 

DeletedUser49240

Si Kolosalul la fel..inactivi..ce e ciudat, noi suntem aia cu multe academii si inactivi..dar ei care's numai spuma, au si ei inactivi?..sau ii folosesc pe vikinguți doar de nevoie, iar atunci cand se pierd sate din tabara lor: inactivi...uh, frumoasa alianta.
Sa stii ca au noroc de VT. Le suporta toate rahaturile doar sa nu anuleze alianta ca altfel sunt vai de satele lor si organizarea lor. Iar incep sa faca trib 2019 si sa trimita mesaje ca vor sitter.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ai chemat politia langa tine cand ai scris mesaju ala ? :)) la telefon am auzit ca erai panicat putin ^^ hai cu atacurile, ai dat 18 fake amarate, restu din grupa ta care “o conduci” vad ca nu se incumeta nici la fake
 

DeletedUser49173

mai fomistule iarasi te lauzi cu poza la profil pe spinarea vecinului ma? sterge naibii poza obositule ca tu nu ai nici macar roata de rezerva la una din cele 2 masini amaratule :D stai toata ziua pe triburi si iti bagi banii de corn si sana pe pp-uri , mai ia-ti si tu macar o ceapa la bucata aia de slana oparitule :D

DelectableAfraidAustraliancattledog-max-1mb.gif
 

DeletedUser49182

Ai chemat politia langa tine cand ai scris mesaju ala ? :)) la telefon am auzit ca erai panicat putin ^^ hai cu atacurile, ai dat 18 fake amarate, restu din grupa ta care “o conduci” vad ca nu se incumeta nici la fake
ce aiurezi acolo noobie?
vezi tu daca sunt fake sau fullurile ce mi-au ramas
 
Sus