Shock? vs Iobag

  • Autor subiect DeletedUser35664
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nasol ca sa ajuns aici, insulte jigniri si o autosuficienta care lasa de dorit. jocul asta e frumos pentru ca scoate caracterul unui om la suprafata. si cu regret constat ca multa lume pe aici dar putini oameni. punctaje, povesti penibile, fapte razboinice, toti sunteti zmei. in ritmul asta nu reusiti decat sa va pierdeti placerea de a juca. multi va laudati cu o cultura deosebita (mai mult sau mai putin) dar vocabularul si exprimarea lasa mult de dorit. si observ ca si domnitele se coboara la un nivel care nu e tocmai de dorit.
invatati sa va respectati intre voi, pana la urma este doar un joc. :)
p.s. nu va obositi sa ma cautati, sunt doar un personaj insignifiant :)
 

DeletedUser

asta e tot ce ai reusit sa intelegi? sau vrei doar nitica atentie? ca am vazut ca ai deschis un topic in care tu esti inteligent :)
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
@Lord Catau
Daca asta ti se pare 'drept la replica' atunci e cam nasol.
Nu ai facut nimic decat sa 'jicnesti' niste jucatori buni si sa dai copy paste la un forum.Mare lucru ai facut.
Vezi ca ai sa ajungi pe urmele lui danimaxxx de pe l5 si a multi altora prin fabulatii\extreme etc etc.
 
Ultima editare:

DeletedUser

glume de prost gust


le iei de pe net sau le compui pe moment?




________________
distribuitor de glume la minut
 

DeletedUser

adevarul este ca nimeni nu ar vrea sa fie coleg cu el. propun sa-l lasam in pace, ne facem pacate degeaba cu el :)
 

DeletedUser2821

cand membrii mei vor ajunge la nivelul unor hormenei de la tine din trib sa injure cu nerusinare , sa ma anunti ca sa ii pot da afara
nu stiu cum poti sa fii asa de ipocrit cand stii ce lighioane tii in trib langa tine ai tupel sa imi zici ca ala o fi membru al tribului meu.
as vrea sa vad un mesaj in-game in care un membru iobag a injurat

Asteapta sa inobilez eu pe unu , ca la mine au toti lipici sa ma injure ... :)
Cat despre cuvantul atat de folosit de voi in ultima vreme ( se vede ca e descoperire recenta... ) " hormonei " care pana la urma e un cuvant inventat ca sa zic asa , e deja plictisitor inventeaza altceva.
 

DeletedUser24374

Poruncă Ţel(direcţie) Origine Sosire Sosire în:
Atac .02.we are electric (504|493) K45 protejatul mâine la ora 22:14 34:51:58
Atac .01.super sonic (513|495) K45 protejatul în data de 23.08. la ora 00:15 36:53:28
 

DeletedUser

Atac
Poruncă
Ţel(direcţie): satul lui protejatul (370|533) K53
Jucător: protejatul
Durată: 51:22:56
Sosire: în data de 23.08. la ora 15:34
Moral: 100%
 

DeletedUser

au luat unii ban ,care chiar nu au facut nimic.

exact asta vroia protejatul....
 

DeletedUser8343

TOPIC INCHIS! Sper ca nu mai este nevoie sa spun de ce.
In viitor pentru incalcarile de reguli exista acel buton de report post! Daca unul incalca regulile nu inseamna ca trebui sa va pretati la acelasi comportament.
Aveam mai multe asteptari de la voi!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus