Shock? vs Iobag

  • Autor subiect DeletedUser35664
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Puteti va rog sa duceti discutiile la un alt nivel? Ce ati zice de unul mai civilizat?
 

DeletedUser

vad ca faci piruete in jurul ideilor, macar la asta te pricepi. deja ma plictisesti. stai linistit ca te stie o harta intreaga cand apari pe o lume. sa nu incepem sa analizam reactia tribului tau...pe 21...dupa ce a inceput razboiul cu shock? ;) dar incepem alta discutie fara sfarsit.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
vad ca faci piruete in jurul ideilor, macar la asta te pricepi. deja ma plictisesti. stai linistit ca te stie o harta intreaga cand apari pe o lume. sa nu incepem sa analizam reactia tribului tau...pe 21...dupa ce a inceput razboiul cu shock? ;) dar incepem alta discutie fara sfarsit.

anularea raspunsului care il astept duce la ideea ca minti ..
nimeni nu vrea sa creada asa ceva ca ai fi un mincinos, ti-ai pierde din "faima"
 

DeletedUser

A fost odata ca-n povesti, a fost intr-o gradina o biata frumoasa ca ratusca cea urata si insinguratica . Ea era singura nu fiindca semana cu Ratusca cea urata , fiindca avea un alter ego mai mare ca si o piramida, ea tinea tot langa ea, chiar si cand nu avea dreptate.
Intocmai cum se intampla in bancurile cu Bula, personajul principal al bancului e cel de care se rade.Asa si de frumoasa noastra, cand s-a pus lumea sa rada s-a schimbat pozitia ei fata de lume....
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
A fost odata ca-n povesti, a fost intr-o gradina o biata frumoasa ca ratusca cea urata si insinguratica . Ea era singura nu fiindca semana cu Ratusca cea urata , fiindca avea un alter ego mai mare ca si o piramida, ea tinea tot langa ea, chiar si cand nu avea dreptate.
Intocmai cum se intampla in bancurile cu Bula, personajul principal al bancului e cel de care se rade.Asa si de frumoasa noastra, cand s-a pus lumea sa rada s-a schimbat pozitia ei fata de lume....

cred ca voiai sa zici ca biata ratusca insignifianta, cuvantul insinguratica nu cred ca exista

dar dupa cum banuiam cam asta este puterea ta de replica, voiam doar sa ma conving ca atat poti, am zis ca pe extern ai sa te straduiesti sa postezi ceva
 
Ultima editare:

DeletedUser

cred ca voiai sa zici ca biata ratusca insignifianta, cuvantul insinguratica nu cred ca exista

dar dupa cum banuiam cam asta este puterea ta de replica, voiam doar sa ma conving ca atat poti, am zis ca pe extern ai sa te straduiesti sa postezi ceva

Insignifianta - Insinguratica .. tot spune multe despre ea ...
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
nu ai sa ajungi tu la nivelul ei de cultura si personalitate vreodata:)

mai intreaba si tu lumea care o cunoaste inainte sa arunci acuzatii gratis

oricum ma bucur ca ti-ai scos singur in evidenta pe de alta parte incultura ta, si iar nu vreau sa se interpreteze ca jicnire, dar un om care nascoceste cuvinte ce nu exista pentru a inlocui in fraze cuvintele de care a auzit vag dar habar nu are ce semnificatie au, eu nu l-as numi inteligent
 

DeletedUser2821

nu ai sa ajungi tu la nivelul ei de cultura si personalitate vreodata:)

mai intreaba si tu lumea care o cunoaste inainte sa arunci acuzatii gratis

oricum ma bucur ca ti-ai scos singur in evidenta pe de alta parte incultura ta, si iar nu vreau sa se interpreteze ca jicnire, dar un om care nascoceste cuvinte ce nu exista pentru a inlocui in fraze cuvintele de care a auzit vag dar habar nu are ce semnificatie au, eu nu l-as numi inteligent


dreptul la replica e un drept dobandit de constituie nu til neg, dar nu imi poti impune mie sa tac, din principiul ca cel mai istet castiga conversatia voi posta

eu ma amuz, tu nu? :)


cititi topicul cu atentie! acest raspuns l-am mai dat odata, nu am replicat pentru ca erau prea multe injuraturi ca sa imi bat capul sa vorbesc cu voi,

cat despre cat de femeie este eva... pacat ca nu ai sa o apuci sa o vezi vreodata, un singur membru al triburilor a avut privilegiul si a spus o singura remarca

"daca as fi fost mai apropiat de varsta ei..."

Eu zic sa ii deschizi si un fanclub , esti de acord ?Promit ca rog Shockatii sa dea join .

Tu vorbesti de analfabetism ?

Drepturi castige DE CONSTITUTIE :O !? Poate prin , cel mult , cat despre til , daca ziceai Till intelegeam despre cine vrei sa zici..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

....
Vorbele sunt multe , faptele sunt putine.
Dupa cum zice un dicton latin :
Errare humanum est, perseverare autem diabolicum .
 

DeletedUser2821

Side 1:
Tribes: SHOCK?
Players:

Side 2:
Tribes: Iobag
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 0
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,921
Tabăra 2: 0
Diferență: 12,921

chart


De astea ?
 

DeletedUser

si la care fapte mai anume te referi tu?
:))

Nu cred ca trebuie sa raspund, dar totusi o sa-ti raspund sa-ti fac placere : ma refer la cele 2 sate luate de voi si aliati raportat cu satele luate de noi .
O sa-ti dedic o poezie :
Greşeli la alţii numărând
Vei număra chiar ziua toată,
Cu ale tale începând
Tu n-ai să termini niciodată.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
topicul l-am redeschis pentru a arata caracterul vostru,
dreptul la replica cum spunea ingerasa
lipsa lui de cultura nu poate fi compensata sub nici un fel prin luarea de sate :)

eu acum michele inteleg ca el se plange la tine sa intervii sa il mai aperi dar lasa-l pe baiet sa deschida gura singur, eventual ofera ceva ponturi despre cum sa se apere

evit sa cred ca le iei apararea mitocanilor
 

DeletedUser24374

Michelle am vorbit cu BLANARUI

Sti melodia aia ''Sunt o fata dotata''

La tine merge "Sunt o ferma dotata"
 

DeletedUser

Michelle am vorbit cu BLANARUI

Sti melodia aia ''Sunt o fata dotata''

La tine merge "Sunt o ferma dotata"

Alt inteligent ce se da interesant! O cunosti pe Michelle? E ferma ta! Daca nu ! taci din gura nepoate(continuare sa o auzi de la bug mafia!)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus