Shock? vs Iobag

  • Autor subiect DeletedUser35664
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Neme ciocu mic că nu.i nimic de tine !
Te.a pus Lordu să dai şi tu cu papagalu că nu face faţă singur :(
Urât din partea ta , te credeam băiat serios , dar mam înşelat în privinţa asta !
Oricum baftă multă ! :)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
da am sa te caut pe harta, am flama sa imi lumineze drumul si telescopul sa te vad mai bine
pai ce zis?
bafta la ce ai tu treaba, cu tine m-am lamurit il astept pe urmatorul sa vina

eu azi am timp :)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Neme ciocu mic că nu.i nimic de tine !
Te.a pus Lordu să dai şi tu cu papagalu că nu face faţă singur :(
Urât din partea ta , te credeam băiat serios , dar mam înşelat în privinţa asta !
Oricum baftă multă ! :)

nervoaso. parca nu tipai asa "barbateste" pe beta cand te calareau nemtii :)))
 

DeletedUser

Băi băiatule să îţi zic eu care e treaba cu beta , pe beta am jucat până la ora 4 dimineaţa apoi am dat ştergere şi am întrerupt pe la ora 9 dimineaţa. Mi.am făcut trib [TMR] am mai dus vreo 3 , 4 jucători buni de pe .net plus încă câţiva . apoi intram din când în când pe cont aveam treaba pe 21 eu nici nu am jucat până sa expire protecţia. Nu ştiu care e explicaţia să postezi fără să şti. Cred că am terminat ce am avut de spus în legătură cu beta ! Baftă :)
 

DeletedUser16039

Acum cateva saptamani, luni ... nu stiu sigur, ziceati ca adminii strica frumusetea jocului, ca sunt prea duri si prea neintelegatori. Dupa ce am citit aici, am ajuns la concluzia ca doar caracterele unora strica jocul. Aruncati cu vorbe grele in stanga si-n dreapta, injurati de mama focului, si toti ziceti ca sunteti perfecti si nu va recunoasteti greselile. Sper sa nu imi sariti in cap, dar astfel de "dispute" urâţesc jocul. Bafta la joc si dezvoltare placuta pe L 21 !
 

DeletedUser

urat chiar urat...

sa ajungi sa te iei de fizicul cuiva ,de prietena/sotia/mama/sora sau oricare alta ruda sau persoana e chiar urat.

chiar nu am cuvinte

oricum,unii ar trebui sa vada cum vorbesc,si sa nu mai iasa pe extern,exemplu :andryspyes care stie ce a facut pe conferinta de ieri...

Sa injuri de morti ,un om care ti ar putea fi tata si sa mai ai tupeu sa iesi pe extern ,ar trebui sa i dea de gandit in legatura cu comportamentul si atidutinea lui.

Daca asa o sa faca si in realitate cu un om matur...ma gandesc cu groaza la ce a ajuns tara asta.

dar o sa vina si vremuri mai bune intr o zi..veti vedea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

railor,railor,railor!!!! =)))
care sunt taberele aici ma?ziceti-mi si mie sa ma cert si eu cu cineva! :x
Ahhhh,adu' vodka sa fiu in dracii mei! sa pot sa sar la beregata cuiva! :x
 

DeletedUser

THOR

Aliaţi
=TdN=
Iobag
Gemina
~INC~
=TdN=A
Thor-2
Virus
THOR-3
FBI

Pact de neatacare (PNA)
Divine
VIKING
DivinA

Duşmani


Alianţe peste alianţe..
 

DeletedUser27408

Bre, nu va luati de Kimo. E un player excelent si cel mai bun siter de pe triburi. Fara el ca siter (el a dat toate atacurile de noapte) si fara d00m ca basher nu eram acum unde sunt. Inca ceva, incepand de maine kimo e titular impreuna cu necunoscutul, eu retragandu-ma definitiv. Deci va rog nu va ganditi la el ca la un siter ci ca la playerul de pe locul 1. Va doresc distractie placuta.
 

DeletedUser

Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei.

dar totusi...
 

DeletedUser

Bre, nu va luati de Kimo. E un player excelent si cel mai bun siter de pe triburi. Fara el ca siter (el a dat toate atacurile de noapte) si fara d00m ca basher nu eram acum unde sunt. Inca ceva, incepand de maine kimo e titular impreuna cu necunoscutul, eu retragandu-ma definitiv. Deci va rog nu va ganditi la el ca la un siter ci ca la playerul de pe locul 1. Va doresc distractie placuta.


Concediu placut bre ,si vezi sa nu le iei tot soarele la croati :D ... nu trebuia sa ma incluzi pe mine la titulari ,eu sunt rezerva :p ..ne auzim peste o luna si ne vedem pe 22 ca sa iti arat unde iti e locul(pe 2) ca aici am avut alte treburi :)
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
De ce s-a redeschis topicul?
Numai merge spamul la 'Spam' sau?
Cel ce a deschis aceasta tema este la margine si culege floricele
 

DeletedUser16039

mediocritatea se masoara in cuvinte...rog moderatorii sa-i dea ban...
daca traia mama,nu aveam nimic cu el,dar asa imi place sa ma razbun pe nesimtiti pentru ca nesimtirea se masoara in prostia lui de a spune 4 cuvinte!

@kidlukas multumesc!


Scuze. :( ..
 

DeletedUser

Deci am citit 31 de pagini si am vazut vreo 3-4 statistici :|...hai ma cu statistici lasati vorbele aiurea :-j
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus