ShOcK Vs. Wall

  • Autor subiect DeletedUser6054
  • Data de început

DeletedUser

Nu prea sunt genul care sa parafrazeze pe extern,dar avand in vedere ca este vorba despre tribul meu si din cate prostii am vazut scrise pe aici,am zis sa ma bag oleaca in seama.

Nu sunt genul care sa jigneasca pe cineva sau alte chestii din astea , dar dupa cum zicea si Profetul :
fara atacuri la persoana, sa ne respectam unii pe ceilalti, ca si competitori, sa lasam faptele, statisticile, sa vorbeasca, cred ca asa e corect, si fair-play.
, se pare ca unii au uitat de fair-play , care cam lipseste cu desavarsire la unii dintre voi.

Poate ca va dati rotunzi,ca sunteti buni sau nu stiu ce, dar totusi,ganditiva ca nu sunteti chiar asa de zei,precum va dati. in toate triburile exista "stricaciuni" si in wall,si in shock, chiar si in v V v(asta nu inseamna ca e un trib de "kaka") .. deci incercati sa nu va mai insultati unii pe altii si legativa strict de razboi,chiar daca este favoarea voastra sau a noastra.
 

DeletedUser14622

Daca voi ati fi facut cunostiinta cu formula de start a tribului WALL care a fost cand jucatorii pe care se baza tribul si care din motive personale au fost nevoiti sa se lase mai bine de jumatate din ei,acum a-ti fi iesit doar cu cozile intre picioare pe extern si doar la apel,nu profitati de faptul ca tribul wall numai are aceeiasi jucatori cu care a inceput pe lumea 11, ca sa puteti sa aruncati cu ce va vine in ei!
Sigur rezultatele acestui razboi ar fi fost mult mai defavorabile voua,in ciuda razboaielor purtate de la bun inceput pe lumea 11 numai cu triburi foarte bune, WALL a rezistat si rezista in continuare,nu stiu cat va mai avea puterea necesara,ca *** tot pierzi jucatori cu experienta din trib vine la un moment dat si momentul cand te gandesti sa lasi sate barbare o arie cat mai vasta!dar tribul asta a rezistat eroic pana acum,numai cu razboaie mari,nu stiu cati din voi ar fi reusit sa faca asta,sa reziste tot timpul celor mai mari razboaie de pe lumea 11...
 

DeletedUser8266

@Mistocarel

1- :)))))))))))

2- =)))))))))))

3- Wall nu mai e de cateva luni bune.

Uitate si la data cand mai scrii.

Da asa cam din ce miam dat eu seama din putinu timp de cand joc acest joc , la inceput e cel mai usor ca is multi noobi la final e cel mai greu ca raman cei mai buni , si triburile mari devin ca vinu ...cu cat mai vechi cu atat mai bune... plus ca asta e cea mai mare "provocare" a conduceri ...sa pastreze tribul activ...adica sa mentina interesul jucatorilor pentru joc.... aici se diferentiava conducerile slabe de cele bune.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6110

imperiul moldav, parca ai fi moderatorul forumului l11:))

de fapt si eu as putea fi
 

DeletedUser8266

Baietelu e in transa ... sa trezit din somn si a inceput sa scrie, nu sa uitat la data , despre ce e vorba , ori daca Wall mai exista :)))))))
 

DeletedUser14622

imperiul moldav,esti lipsit de orice scrupule,

nu ma intereseaza *** Wall mai exista sau nu,putea sa stea si ingenunchi conducerea WALL in fata mea sa mai stau pe joc ,*** eu numai pot continua jocul ma las si gata,deci nu tine de conducere,

acum ai gura mare,cum dupa cum bine tin minte ai avut-o din totdeauna,dar *** ai fi fost pe cand jucam eu sau altii aici in WALL in zona noastra iti spun eu ca acum nu ai mai fi ajuns sa se te numesti printre jucatorii care au rezistat atata vreme pe lumea asta,poti spune ca unii au jucatori pe care voi ii numiti voi buni au avut doar noroc ca nu au avut in zonele lor de dezvoltare jucatori cu adevarat buni,nu ca esti tu sau altul bun fiindca inca mai joci acuma!
eu sunt plictisit de eroi destia ce se arata dupa razboi,

trebuie inteles ca jocul asta necestia mult timp, ca sa te mentii in top,iar atunci cand vezi ca nu il mai ai mai bine renunti in glorie,decat apoi sa vezi ca un noob ce are mai mult timp ca tine ptr joc reuseste sa iti ia un sat si apoi il vezi mare si tare pe extern cu fite de jucaotr experimentat!asa ca ia aminte,te-ai putea afla in tabara noobilor cu mai mult timp decat altii!
 

DeletedUser

Buei, ia fara spam! Topicul asta trebuia inchis de multa vreme, nu mai e deloc de actualitate!

Moldave, Robert, de ce nu va faceti treaba?
 

DeletedUser8266

Sa traduc si pentru restu cititorilor ce ai spus din romana in romana.

1- "putea sa se roage conducerea wall si in ghenunchi eu nu mai jucam, deci tribul nu se dece la vale neaparat datorita conduceri" = wall fara tine nu sa mai descurcat ...tu erai baza si miezu din dodoashca ...dupa ce ai plecat restu de ciuda ...au plecat si ei.

2- "dupa razboi multi viteji se arata "= ai dreptate noi suntem inca in "razboi" dar alti vorbesc dupa ce sa terminat
 
Sus