Shomer sentimental

  • Autor subiect DeletedUser30571
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30571

Buna ziua. sunt playerul irlo de pe L22 si deschid acest topic pentru toti baietii si poate si fetele care inca nu si-au gasit jumatatea. in primul rand felicitari ca jucati acest joc si mno. mnush. io is din cluj si sper sa fie pe acest joc vreo ingerasha tot din cluj. anyway. astept mesaje pe joc, nu aici pe forum unde nu cred ca o sa mai intru. oricine e "burlac" e liber sa isi lase aici postingul, ca poate, ne-o sageta cupidon cine stie:p:)):X>:D<...mno...daca e ceva, astept mesaj pe joc
 

DeletedUser

Io am o jumate, da' ma declar ontopic, cine a zis ca nu pot fi trei jumatati?! Mai ales daca 2 din ele nu se cunosc...
Ma, da' fara sageti de la Stupidon ala, cine va mai fi si el, ca n-am chef sa ma duc cu semne pe mine acasa.
A, apropos, nu caut neaparat ingerashe, poa' sa fie si dracu-gol, sau goale, ca nici eu n-am abonamentul la biserica vizat pe ultimul deceniu... Si nici n-astept mesaje pe joc, dintr-o gramada de motive, cum ar fi, de exemplu, ala ca nu joc.

A, si sa fie de la sud de Meridionali, pe cat posibil... Ca sa nu-i fac concurenta lu' Irlo. Si de la nord de Dunare, ca nu trec granita nici daca ma asteapta 10 ingerase de-alea sa ma innobileze. Deci de din vale de Rovine, postez doamna catre tine, hai orvoar.
 

DeletedUser30571

pai mno mnush...io unu is shomer sentimental de cand ma stiu din pacate:(( stiu ca e tragic si jenant dar mno..never kissed smoked drinked f...d or dated a girl si mno...nu-s genul cu bani, bmw sau fitzze de bamboo, tot ce vreau e sa imbratishez sau sa fiu imbratishat de o ingerasha cu suflet bun, nu conteaza varsta sau inaltimea...pana acum am mers pe incredere si de-asta am gafat mno asta e defectul meu, ca-s mai patimash de fel:((:X.
 

DeletedUser11365

nu-i nimic tragic..important e sa te simti bine in pielea ta si sa nu-ti pese de gura lumii..va veni si o domnisoara,important e sa ai incredere si sa nu pui atata presiune pe tine
 

DeletedUser30571

mersi fain cristi :). eh. io de meserie is poloist de performanta si maratonist de performanta la inot si mno... Dumnezeu o fi stiind el de ce m-a lasat de 1 66 inaltime doar si 58 kile. si mno. nu-s superlativ, notoriu, nu ies in evidenta prin vreun look a la justin bieber sau d-astea...is castaniu inchis, ochi caprui, cap rotund si tuns scurt, spate si shold lat, piept nitzel cam umflat de la atatea bazine de fluture bagate si mno..io unu ma consider ok..nota 7-7 50 cam asa..dar mno..mnush..toate vor prieteni sa moara amicele in f**dul lor de ciuda, oftica si admiratie si invidie ca ce macho si-a tras. mno mnush. e drept ca una ca bianca dragushanu ii buna la copr si si la fatza ( minim rezonabil totusi desi nu straluceste ), dar, mnush..parca mai draga mi-i una mai luminata la fata si la suflet si fara corp si fitze chiar asa superlative..parca mai draga mi-ar fi o sportiva sau nu neaparat sportiva, sa nu se inteleaga ca pun accent pe corp, mai draga mi-ar fi pur si simplu o fata cu capul pe umeri..
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
interesant topic :D

vreau si eu amanta tribala ... ca alea vechi m-au parasit :(:(
 

DeletedUser36035

irlo e bozgor?numai mno , mno intr-una zice, zici ca a pus cd-ul cu mno, mno(cantaret maghiar)
 

DeletedUser16039

@ frankitty
nu tre sa fie neaparat maghiar sa zica "mno"
de ceva vreme am venit in Cluj la faculta si toti zic asa, inclusiv romanii :)
 

DeletedUser11365

@ irlo

nu cauta fetele prea mult,ca te vor evita(desi e un paradox)..cu o fata tre sa vorbesti cat trebe..sa fi politicos,manierat,sa ai glume bune si cel mai important,sa le lasi pe ele sa te descopere dupa ce le-ai starnit un pic interesul..degeaba le spui totul despre tine,vor crede ca esti disperat..
 

DeletedUser16039

ma irlo, hai ca te ajut eu daca vrei, am niste prietene de 19-20 de ani in cluj.Da` peste vreo 2-3 sapt asa, ca acum nu prea am timp :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mda, nu totul din prima, tre sa fii cat mai misterios, sa le faci pe ele curioase, la fel e si reciproca :D :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus