Si castigatorul este ...

DeletedUser

1.tinand cont de cate razboaie a dus de-a lungul vremii MOD e cel mai bun desi la momentul actual si WHAT?? se tine tare pe pozitie
2.RS, 22pici
3.anne(prin modul prin care se implica), lord adex, tara tara
4.conducerea 22pici, cu mici exceptii :)
5.smecher la ce?! la barbatie sau...? jucatorul de pe primul loc momentan e cel mai smecher :))
6.is destui, prea multi de scris aici :))
 

DeletedUser

sib

1. Cel mai bun trib : What??
2. Cel mai dezamagitor trib : Spor; TLS
3. Cel mai bun conducator :anne1971, tara tara vrem ostasi, centrala fukushima
4. Cel mai dezamagitor conducator :---
 

DeletedUser

vot

:D

1. Cel mai bun trib : What??
2. Cel mai dezamagitor trib : Spor; TLS
3. Cel mai bun conducator :anne1971, tara tara vrem ostasi, Tryszpe
4. Cel mai dezamagitor conducator :ben:D
5. cel mai bun atacator: mauLLL :))
 

DeletedUser30856

1. Cel mai bun trib : R.S in perioada de inceput cand juca doar echipa veche, cand era condus cum trebuia, si nu erau intrati inca toti nobii in trib.
2. Cel mai dezamagitor trib : Sporul, ramane cel mai dezamagitor trib, inclusiv prin semnarea aliantei cu mod pentru a ramane pe harta...apoi fuziune, clar....nenea ciura, cand mai ai chef sa faci trib, sa-ti faci 100 de conturi, ca apoi cand decizi ca nu mai ai timp de joc, sa nu dezamagesti pe nimeni.
3. Cel mai bun conducator : de apreciat rabdarea conducerii mod-ului pentru ca au asteptat si au avut de castigat.
4. Cel mai dezamagitor conducator : fara discutii, nenea ombmen...
5. Cel mai bun jucator: destui jucatori care intretin harta, insa amintim 2 nume...wish si hades....
6. Cel mai slab jucator: IlDuce de Barbossa. mai mare c*rva de om, ca el, nu o sa gasiti ever....


Spor in continuare tuturor celor care joaca pe aceasta lume!

Andrei
 

DeletedUser

1. Cel mai bun trib : MoD, What??, Picii, 22Picii, TLS,
2. Cel mai dezamagitor trib : RS
3. Cel mai bun conducator : gerula59, bisme, argesforum.ro, Lord Adex, axtrek, The Last Unicorn
4. Cel mai dezamagitor conducator : penny, ben affleck,

(By kk-maka) :D
 

DeletedUser40792

Ce faceti bre'pe aicea,o dati in nepotisme?!:D

1.Cel mai bun trib:What??,Tls,Mod
2.Cel mai dezamagitor trib:Suat,Gss,Tom
3.Cel mai bun conducator:John the reapper,Isabel0,Tryspsze,Bismbe,Argesforum.ro,Twooh
4.Cel mai dezamgitor conducator:Ben Affleck,Cristian Ciura Octav,Comunist9,penny(si-a dat seama tarziu,cu ce personaje are de-a face :rolleyes:)
5.Cel mai bun jucator:Gigi pruna
6.Cel mai slab jucator:
 

DeletedUser41386

hahahha

deci, sa raspund la cateva comentarii :)))

pt Al Treilea Hokage: cel mai bun conducator The Last Unicorn... SERIOUSLY? cred ca ai jucat alt joc :))
pt adinamo: despre ciura octav ai spus destule adevaruri dar ai omis cate ceva: nu a lui a fost ideea infiintarii spor-ului, nu el a facut mare parte din strategie, etc. a incercat sa se descurce si, pt ca habar nu are de strategie, s-a trezit ca nu mai face fata, si a plecat dupa teddy pe alte lumi :))
pt Alcko: spor a fost fondat de 10-15 oameni care intrau cu 5-10 conturi dupa ei, pt farmat, innobilat, ajuns rapid printre primii; de aia s-au si dezumflat rapid :))


Nominalizarile mele:

- Cel mai bun trib: What?? Faq si P-v
- Cel mai dezamagitor trib: SPOR si RS
- Cel mai bun conducator: conducerea What?? (fosta, prezenta si viitoare), urmata de bismbe (in sfarsit, are si MOD un sef cu ceva in cap) si tWooHH
- Cel mai dezamagitor conducator: cristan ciura octav
- Cel mai bun jucator: gigi pruna
- Cel mai bun atacator: mauLLL (na, ca te-am nominalizat, sa scap de gura ta :)) )
- Cel mai prost jucator: la cati au fost, sunt si vor mai fi, mai conteaza care e petarda no1? :))
 

DeletedUser

1. Cel mai bun trib : What??
2. Cel mai dezamagitor trib : Spor; TLS
3. Cel mai bun conducator :anne1971, tara tara vrem ostasi, centrala fukushima Origini (era sa uit de el, fiind foarte tacut in ultimul timp)
4. Cel mai dezamagitor conducator :--
 

DeletedUser

Mmmm , felicitari pentru postarea ta cristi...Cred ca ai spus tot ce trebuia sa zici...M-am tot uitat pe forum si nu am vrut sa postez deoarece raman surprins de cati spun ca SPOR este o dezamgire :| ...Spor cu jucatorii de inceput , spor cu noobi care au intrat in el a fost un trib de elita pana cand unii playeri au inceput sa se lase iar cristi si alti colegi sa stea mai mult pe sittere.Atunci s-a stricat spor-ul...Dupa plecare lui cristi era normal sa facem o alegere pentru jucatorii care au ramas alaturi de noi si care inca luptau pentru tot tribul...Asa ca am ales sa fuzionam cu MOD si in acest moment cred ca a fost cea mai buna hotarare.Toti cei care au avut conflict cu SPOR pot sa confirme ce probleme aveau...Nu inteleg de ce multi care nu au avut nici un conflict cu noi nominalizeaza SPOR ca si dezamagire :|

Iar acum ca am postat si eu sa fac nominalizarile ;)

1. Cel mai bun trib : MoD,Picii si What??
2. Cel mai dezamagitor trib : RS si FAQ
3. Cel mai bun conducator : gerula59, bismbe, lord adex
4. Cel mai dezamagitor conducator : bismbe ( atunci cand eram la inceputul lumii, stie el mai bine )
5. Cel mai bun jucator : cristian ciura octav , lord adex , socotici , Illidan , comunist9 si lista poate continua mult si bine...nu mai imi pun si tovarasii de lupta , se stiu ei singuri
6. Cel mai dezamagitor jucator : Ben Affleck , jkr69 , lupul sur , z010
7. Cel mai tare razboi : SPOR vs. MOD si MOD vs. F.PICI
 

DeletedUser20252

1. Cel mai bun trib :- T.L.S. pentru modul in care au reusit sa isi depaseasca numeroasele probleme interne ce le-au avut de-a lungul timpului;
-FAQ pentru ca au reusit sa reziste cu toate ca au fost un trib din centru si pentru ca ii cunosc acum ca au intrat la noi;
2. Cel mai dezamagitor trib:-Spor-este vorba de tribul cu care am avut razboi si care nu a facut nimic de-a lungul razboiului,nici macar un atac organizat nu a avut pe noi,deci era debandada totala acolo;prefer sa nu ma pronunt cu privire la echipa ce a fost inainte in spor pentru ca nu am interactionat cu ei,eu vorbesc doar strict de echipa ce a purtat razboiul cu noi;
3. Cel mai bun conducator:-Anne71@ si isabel0;
4. Cel mai dezamagitor conducator: Cristian ciura octav-dupa modul in care a manageriat tribul dupa ce i-a plecat jucatorii vedeta,a aratat ca nu poate sa mearga inainte cu niste jucatori care nu sunt cunoscuti,cu toate ca sunt de parere ca erau suficienti jucatori valorosi si devotati tribului cu toate ca nu erau de "renume mondial";
5. Cel mai bun jucator:-Centrala fukushima,gigi pruna si MariukPary;
6. Cel mai dezamagitor jucator:-John the reaper :)
7. Cel mai tare razboi:-nu a existat un razboi tare pe lumea asta si sunt de parere ca nu o sa existe niciodata,nu a fost nici un razboi suficient de lung si sangeros

Sunt niste pareri personale si vreau sa fie tratate ca atare.Nu am pus tribul meu ca fiind cel mai tare pentru ca toata lumea considera triburile lor ca fiind cele mai tari si am ales sa aleg alte doua triburi care le cunosc cat de cat.
Nu imi dati in cap pentru cele scrise mai sus si nici nu o luati ca pe un atac la persoana daca cumva va simtiti.
 

DeletedUser

fara spam nu se poate, cate orgolii :D:D

deci:

1.Cel mai bun trib: What, Mod, Picii
2.Cel mai dezamagitor trib: nu exista, fiecare trib supravietuieste cum stie el mai bine, dar nu poti spune despre ele ca sunt dezamagitoare.
3.Cel mai bun conducator: tara tara vrem ostasi si anne71@ pt ca stiu cum sa pastreze unitatea tribului
4.Cel mai dezamagitor conducator: ben affleck - a facut praf diplomatia tribului 300 atat cat a facut parte din el

nu ma pot pronunta pt alti jucatori desemnati mai sus pt ca nu am avut de a face cu ei
 

DeletedUser41356

1. Cel mai bun trib : What??
2. Cel mai dezamagitor trib : TDN
3. Cei mai buni conducatori : Anne,tara tara vrem ostasi,tryszpe(in egala masura toti trei)
4. Cel mai dezamagitor conducator : cdragosh
5. Cei mai buni jucatori : Tryszpe,Anne,Tara tara vrem ostasi,assac
6. Cei mai dezamagitori jucatori : Jkr,lupu sur,comunist
7. Cel mai bun agresor : mauLLL [:))]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34781

Ce topuri man ??? Topuri inobilatorilor interni ??? Topul fuziunilor ???
http://ro.twstats.com/ro24/index.php?page=player&mode=conquers&id=1975126&type=gain&pn=-1
rîde hîrb de oala spartă;)

on topic:
1. Cel mai bun trib : What??, Mod, Picii
2. Cel mai dezamagitor trib : 22Pici
3. Cel mai bun conducator : tara tara vrem ostasi, john the reaper, isabel0, bismbe, lord adex
4. Cel mai dezamagitor conducator : pana mea:)))

ordinea pusa e aleatorie:) iar nominalizarile sint pur subiective:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40933

1. Cel mai bun trib : What??
2. Cel mai dezamagitor trib : ....
3. Cei mai buni conducatori : isabel0; Centrala Fukushima
4. Cel mai dezamagitor conducator :
5. Cei mai buni jucatori :
6. Cei mai dezamagitori jucatori :
7. Cel mai bun agresor :
 
Sus