Si...Shock?...au intemeietor praf

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Asa deci , aici ati ajuns ? Eu daca am invatat o lectie de cand conduc tribul Shock? e aceea ca rufele nu se spala in public . Deci nu e frumos ceea ce faceti. Succes cu tribul , cat o sa tina si asta...:)
 

DeletedUser35128

Zeul Betiviilor în data de 22.08. la ora 23:28
Azi a fost un fel de incercare . Unii ati trecut peste , dar tribul in general a cam dat rabat , si e vina mea pentru ca nu am fost mai dur.
Vreau ca pana maine la 23:00 sa primesc de la fiecare sitter ca sa vad dezvoltarea voastra!
Un al 2-lea punct ce e de discutat e faptul ca unii din voi ati luat atitudine impotriva conducerii, fapt care nu consider ca e benefic tribului si va fi considerat ca atare, si sa dezvolt unpic pe ideea asta: cand ti se zice sa ataci, ataci, cand se zice sa trimiti sprijin trimiti, nu stati la comentarii si aduceti-va aminte ca ati crescut sub tutela tribului! Azi am pierdut un sat din cauza neghiobiei mele, dar o sa iau 5 inapoi, vreau ca pentru fiecare sat pe care il pierdeti sa va ambitionati si sa luati macar 5 inapoi, aratai-le la dusmani de ce suntem pe primul loc.
Vreau de asemnea sa va reamintesc ca avem dusmani pe harta, si ei trebuie tratati cu trupe corespunzatoare.
Al vostru lider ,
Zeul Betiviilor
 

DeletedUser

5?:O sa i-a betivu?:O omg nici tot tribu intr-o zi nu poate lua 5 sate curatate de ei! :D
 

DeletedUser

O intrebare pentru misu de 10 puncte !? De ce nu ai avut niciodata curajul sa-mi zici ceva , pe eva nu tu ai injurat-o primul ? Sau asta e propaganda pentru tibul vostru ? Recrutati in voie membrii din SHOCK? ... chiar sunt curios de rezultat :)
 

DeletedUser

De conferinta stie toata lumea dar nimeni nu stie adevaratul motiv pentru inceperea razboiului,ori este orgoliul jucatorilor prea mare ori este lipsa de respectfata de jucatori,nimeni nu stie...imi poti explica si mie???
 

DeletedUser

Zeul Betiviilor în data de 22.08. la ora 23:28
Azi a fost un fel de incercare . Unii ati trecut peste , dar tribul in general a cam dat rabat , si e vina mea pentru ca nu am fost mai dur.
Vreau ca pana maine la 23:00 sa primesc de la fiecare sitter ca sa vad dezvoltarea voastra!
Un al 2-lea punct ce e de discutat e faptul ca unii din voi ati luat atitudine impotriva conducerii, fapt care nu consider ca e benefic tribului si va fi considerat ca atare, si sa dezvolt unpic pe ideea asta: cand ti se zice sa ataci, ataci, cand se zice sa trimiti sprijin trimiti, nu stati la comentarii si aduceti-va aminte ca ati crescut sub tutela tribului! Azi am pierdut un sat din cauza neghiobiei mele, dar o sa iau 5 inapoi, vreau ca pentru fiecare sat pe care il pierdeti sa va ambitionati si sa luati macar 5 inapoi, aratai-le la dusmani de ce suntem pe primul loc.
Vreau de asemnea sa va reamintesc ca avem dusmani pe harta, si ei trebuie tratati cu trupe corespunzatoare.
Al vostru lider ,
Zeul Betiviilor

parca ar fi o circulara data intrun trib de incepatori:D datil ma afara
 

DeletedUser20252

Oare de ce nu sunt surprins ca s-a ajuns la asta.

Cand sunt prea multe vedete in trib,e clar ca sunt prea multe orgolii.

Dar in fine,succes jucatorilor din Shock?,celor care nu injura femei for fun :D.
 

DeletedUser

Doamna in cauza oricum nu avea dreptate (eva 222) dar nici andrei nu a procedat corect ... toata lumea a uitat sa zica de aliantele facute de andrei , aliante facute fara nici un cap !!! shocK = jucatori buni -> shock = trib de kk
 

DeletedUser

ASA deci nu avea dreptate,vreau sa stiu si eu de ce. de ce s.a ajuns la aceste lucruri ,stiam ca eva avea rezervare:))
 

DeletedUser20252

Si eu am avut divergente cu eva222 cand ma acuza ca de ce nu reintru pe o lume la care am renuntat cu 3 luni de zile inainte,ca sa ii conving pe fostii mei jucatori sa nu rupa alianta cu ei,lucru total aberant,dar totusi nu am ajuns sa o injur.

Cei care injura femei pot spune doar ca atat ii duce capul,dar na,fiecare cu felul lui de exprimare.
 

DeletedUser

DE CE ? poi in primu rand andrei sparsese acel sat , deja acel sat in mom in care l-a spionat eva avea adeziunea scazuta ! spyes a uitat doar sa faca rezervarea...(plus ca vorbise cu catau si i-a zis de sitruatie si acesta i-a dat acceptu sa-l ia el satu ! ) cu totii cred ca suntem de acord ca in acest caz , se da castig de cauza celui ce a spart satu ...
 

DeletedUser

Dar se putea ajunge la o intelegere si cred ca aici imi dai tu castig de cauza,si cum sa uiti sa faci rezervarea,atunci nu te duce capul...
 

DeletedUser

Dar se putea ajunge la o intelegere si cred ca aici imi dai tu castig de cauza,si cum sa uiti sa faci rezervarea,atunci nu te duce capul...

hai sa nu sarim cu damblaua ca n-are sens ... daca catau si-a dat acceptu cand a zis spyes ca a uitat sa-l rezerve , ce mai vrei ?
 

DeletedUser

Si este ceva anormal ca atunci cand 2 intemeietori(nu jucatori ci intemeietori care au toate responsabilitatea pentru trib)se cearta pentru un sat cand se putea ajunge la o intelegere in care nu avea nimenide pierdut pe alta cale nu cea a ruperii aliantei asa cand vrea un intemeietorul,diplomatia se face de comun accrod cu jucatorii cei peste 50 la suta castiga..
 

DeletedUser

Si in al 2.lea rand nu i.am apararea nimanui mai ales ca sunt in trib cu eva dar chiar vreau sa lamurim jucatorii care nu au nici o explicatie de inceperea acestui razboi,vreau adevarul,macar sa stiu de ce lupt.
 

DeletedUser35823

In legatura cu aceasta situatie sunt multe de spus, dar, ma voi rezuma la a spune decat atat:
( si cine are minte sa priceapa, va judeca just lucrurile)

Faptul ca, dupa multe plecari din trib si veniri, un continuu dute-vino ca in Gara de Nord, a domnului Misu in tribul SHOCK?, s-a luat atitudine si acum nu i se m-ai da invitatie, a dus la aceasta a sa zisa razvratire si denigrare atat a tribului cat si a intemeietorilor.

Dj.Misu23 în data de 25.08. la ora 20:23
hai sa lasam prostiile deoparte, invita-ma inapoi daca vrei.

Pentru ca de data aceasta ei nu au mai cedat in fata infantilitatii si a orgoliului nemarginit pe care acesta il detine, Misu s-a gandit ca "spaland" rufele pe forumul extern va aduce un prejudiciu de imagine atat tribului cat si intemeietorilor. Dar si punand bazele unui trib, a inceput sa dea invitatii in SHOCK?, crezand sau mai bine spus, sperand, ca astfel va destrama acest trib....Va rog sa trageti singuri concluziile despre caracterul acestuia. Din punctul meu de vedere este mult prea bagat in seama, iar cand cineva reactioneaza la modul ca "de cate ori nu imi convine ceva imi i-au jucariile si plec" spune la fel de multe despre omul Misu, ca si restul.
 

DeletedUser

Treaba aceasta o intelesem de mult dar ma intereseaza alta problema pe care a mentionat.o acest jucator ,razboiul cu tribul iobag am c.am inteles de la ce a plecat totul dar de ce ruperea unei aliante???
 

DeletedUser

mi se pare mie sau unii dintre voi ati uitat ca este un joc la urma urmei :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus