si uite ca a trecut si runda asta ..

DeletedUser

invatza sa iti respecti dusmanul,mirifucu'le.eu nu te-am facut pe tine in nici un fel,nici macar nu stii sa iti controlezi vocabularul.ce pretentii sa mai avem?eu nu mai am nici una de la astfel de oameni.administratorul responsabil cu acest forum,ce face de nu intervine la aceste jigniri?parca in regulament scrie...insa in practica nu se aplica.
 

DeletedUser

.

uite ce e..
hai sa terminam discutiile astea lungi si sa rezolvam problemele de cocosi chiar in joc :) sunteti deacord?
 

DeletedUser

ce stii u mirificu despre strategie militara?ce stii despre istorie?ai habar macar de asa ceva?tot vorbesti,si nu ai demonstrat nimic.uite,ca niste "noobi",cum ne numiti voi,v-au alergat pe harta,si am sa repet aceasta actiune,vad ca nu v-a intrat bine in cap.probabil ca ai fost absent la orele de istorie,dar nu uita,acest joc,nu e singurul,nici primul joc de strategie,si echipa din care faci tu parte,nici nu stiu daca exista,eu nu te-am gasit inca pe campul de lupta,deci,deocamdata esti doar un vorbitor pe aici,inca nu ne-am ciocnit armatele.vezi cu limbajul tau de mahala,caci pot solicita sa ti se incheie aventura ta pe acest forum,nu esti chiar intr-o mahala,cum te crezi tu,si nu este nimeni obligat sa iti suporte tie injuriile.

ne ai alergat pe harta :D,ati aratat ce noobi sunteti iar ca am pierdut la sfarsit satele asta e nu mai aveam ambii timp de a fi online, iar de pe telefon nu e jok :p. man eu am jucat pe contul lui aiurea doar de distractie, doar pentru a lasa userul:aiurea- in istoria rundelor pe .ro ... nici unul din cei care au fost in NU! pe s1 si s2 nu va mai intra pe contul initial (poate doar daca intra toti cei 10 care au creat acest trib)
p.s. sunt mandru ca am putut tine piept celor peste 80 de noobi care au atacat acel cont si nu regret delok timpul pierdut doarece am invatat foarte mult, a fost o provocare in care orice jucator care se respecta ar dori sa o treaca atacuri in masa de la toata harta
 

DeletedUser

din nefericire pentru voi,Rvansa are chiar multi simpatizanti,si daca va fi limitarea la 10 membri pentru un trib,vor exista ...poate...10 Rvansa.pana cand nu vom mai avea adversari,si ne vom intrece intre noi amical,sau pana cand,adversarii,isi vor lasa tonul si jignirile in trecut,si sa incerce sa joace si ei fara ura.daca suntem provocati,nu vom sta cu mainile in san,vom ataca pana la ultimul soldat,de la mic la mare,toti jucatorii.tribul Rvansa,este un trib cu adevarat unit,daca inca nu ati sesizat,si cei ce vor ataca de acum un membru Rvansa,stie la ce se va astepta.asta cred ca nici nu mai trebuia sa precizez.noobi,ne-noobi,aveti curajul sa luptati cu roiul?daca da,sa va aliniati la urmatorul start,si sa va incercati puterile.restul,sunt numai cuvinte,si atat.
 

DeletedUser

din nefericire pentru voi,Rvansa are chiar multi simpatizanti,si daca va fi limitarea la 10 membri pentru un trib,vor exista ...poate...10 Rvansa.pana cand nu vom mai avea adversari,si ne vom intrece intre noi amical,sau pana cand,adversarii,isi vor lasa tonul si jignirile in trecut,si sa incerce sa joace si ei fara ura.daca suntem provocati,nu vom sta cu mainile in san,vom ataca pana la ultimul soldat,de la mic la mare,toti jucatorii.tribul Rvansa,este un trib cu adevarat unit,daca inca nu ati sesizat,si cei ce vor ataca de acum un membru Rvansa,stie la ce se va astepta.asta cred ca nici nu mai trebuia sa precizez.noobi,ne-noobi,aveti curajul sa luptati cu roiul?daca da,sa va aliniati la urmatorul start,si sa va incercati puterile.restul,sunt numai cuvinte,si atat.

aha deci luptam ca cucosi ma refer la spusele lui ionutxcuptor... 1 jucator vs 10 membri revansa + 10 academii? :D esti tare ... :D dar nu conteaza

p.s. ura?. am zis eu ceva de ura?. pe mine ma amuzat sa jok pe contul lui aiurea- si nu va urasc delok, ba chiar mia facut placere. Voi suntet cei care ne urati. Nu tu ai dat marele mesaj sa sara toti jucatorii tribului tau "maret" pe aiurea- ca daca nu il dati jos el o va face praf :D cand aiurea- dupa a 2-a zi se afla pe locul 2?
 

DeletedUser

De obicei vorbesc frumos cu persoanele care merita hunter :) voi nu meritati...veniti si va laudati pentru nimic...voi nu intelegi ca nu ati facut nimic runda asta, nu ati demostrat nimic.(stiu ca nu o sa intelegeti)

Am vorbit pe privat cu cativa membrii rvansa si au recunoscut si ei ca sunt 90% noobi si copii fara viata in acest trib...Persoanele cu care am vorbit sunt chiar super ok, si au zis ca singurul lucru care ii deranjeaza este ca cei din absint vorbesc de onoare dar nici ei nu au asa ceva (ceea ce este gresit, dar in convorbirea cu acele persoane am adus fiecare argumente si totul a decurs ok si am inteles nemultumirea lor)...

si pentru "fanii" mei si ai lui dark care spun ca avem gura mare pe forum si ca nu stim sa jucam sau mai stiu eu ce: http://ens1.tribalwars.net/guest.php :rolleyes: (merci dark ce ma faceam eu fara tine)
 

DeletedUser

De obicei vorbesc frumos cu persoanele care merita hunter :) voi nu meritati...veniti si va laudati pentru nimic...voi nu intelegi ca nu ati facut nimic runda asta, nu ati demostrat nimic.(stiu ca nu o sa intelegeti)

Am vorbit pe privat cu cativa membrii rvansa si au recunoscut si ei ca sunt 90% noobi si copii fara viata in acest trib...Persoanele cu care am vorbit sunt chiar super ok, si au zis ca singurul lucru care ii deranjeaza este ca cei din absint vorbesc de onoare dar nici ei nu au asa ceva (ceea ce este gresit, dar in convorbirea cu acele persoane am adus fiecare argumente si totul a decurs ok si am inteles nemultumirea lor)...


scuze,dar nu ai fost prezent nici u ,nici dark angel 00,asa ca....
 
Sus