Silent- Official Thread

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Name: Enjoy the Silence
Tag Silent

Conducator Iurka

Scop: sa albastrim centrul hartii cat mai repede posibil

Ingrediente: Avem deja si e adevarat ca am mai avea nevoie de inca cativa jucatori buni situati in k55 cu chef de shto si spam :rolleyes: .
E adevarat ca ai nevoie de curaj sa intrii la noi mai ales ca pe k55 deja exista un "zid" de care multi n`ar putea trece nici macar psihic :)). Ei bine nu prea ne uitam in clasament nici acum, nici p viitor pentru ca vrem sa credem ca tot clasamentul se va uita la noi :).

Daca va simtiti "in vana" si aveti chef sa rupem triburi mai bine cotate va rugam sa il contactati pe joc pe iurka.

In speranta ca am atras atentia jucatorilor buni, dar am trecut tiptil pe langa ochii triburilor mari(nu ii vrem la dusmani :((( ) va uram joc placut !

Acest thread va fi folosit ulterior si pentru statistici(asa ca rog moderatorii sa se gandeasca de 2 ori inainte sa apese pe lacat).

Astept spammeri sa-si faca treaba :D

nice daaay :)
 

DeletedUser

Vreau un vecin care sa colaboreze cu mine ,sunt singur si nelinistit.
 

DeletedUser7711

Bafta si sper sa va descurcati ... chiar daca poate intr-o zi vom deveni dusmani .
 

DeletedUser

Ce sa zic......h3rifl3....Silent nu este un trib......este un grup de prieteni....
 

DeletedUser

L-ati vazut pe methalef desi imi e vecin si a auzit ca imi caut vecin el spune ca vom deveni dusmani.
 

DeletedUser

Vezi tema Wall-incepultul unei povesti .....acolo isi arata partea ironica ,dar e putin critic la adresa mea .
 

DeletedUser7711

Nu am zis ca vom deveni dusmani , mai exista un cuvand acolo care indica "probabilitatea" mai mare sau mai mica de fi dusmani . Sincer sa iti zic uite un citat oficial :






methalelf a spus:
Nu are trebui sa ne axam pe ei , totusi au fost prietenii nostri si am da dovada de "tiganism" daca i'am ataca . Ei merita respectul nostru chiar daca sunt in alte triburi. Daca ei ne vor ataca atunci vom riposta si noi , pana atunci stam linistiti , doar suntem oameni nu haine.
 

DeletedUser2821

Mai nu va mai certati degeaba ;) !
Wall inca e pe primul loc nu ca as fi fan nici pe departe ... .
DAr era clar ca methaelf nu o sa reuseasca sa tina unit acel trib pentru ca acolo erau oameni care erau mai puternici din p.c.d.v. al prietenilor .
Niciodata nu e bine sa faci un trib de genul: Eu vin si fac trib cu x,y,z din care x aduce 15 oameni y 10 si eu z aduc inca 15 si suntem 40 numai bine.NU ! Pentru ca atunci in momentul in care te certi cu x sau y o sa plece cei 15 oameni !
Cel mai bine aduni tu singur membrii ii ajuti tu te ocupi si atunci intotdeauna o sa iti fie fideli !
ceea ce nu a stiut si a gresit methalelf asta este nu a stiut sa ii faca sa fie uniti !


Succes iurka cu tribul !
 

DeletedUser

Bafta baieti ! :D In rest SuperStar ai grija ca esti de partea cealalta a k55 zona Asylum ! :cool:
 

DeletedUser

Nu am zis ca vom deveni dusmani , mai exista un cuvand acolo care indica "probabilitatea" mai mare sau mai mica de fi dusmani . Sincer sa iti zic uite un citat oficial :

acelasi respect umil si din partea noastra, maestre :)

Doar ca ce ai citat tu acolo nu e 100% respectat de cei de pe zid ;)

@Michelle subscriu si semnez ce ai zis tu acolo :)
 

DeletedUser7711

acelasi respect umil si din partea noastra, maestre :)

Doar ca ce ai citat tu acolo nu e 100% respectat de cei de pe zid ;)






Gresit . Nu toti suntem la fel si daca eu am zis NU , NU ramane . Bineinteles pana intervin alte "chestii" .
 

DeletedUser

Michelle asta e perspicaci ! :) Si h3rifl3 stai calm... VOUA (Fara tine) DA ! :) Tie nu ! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus