Silent vs CF

DeletedUser

Tot SILENT din jurul meu s-au refugiat în ONE...

Nu am mai văzut jucători să schimbe triburile atât de des...:D

Practic, fac schimb de triburi în fiecare săptămână... Serios...)))
 

DeletedUser

Tot SILENT din jurul meu s-au refugiat în ONE...

Nu am mai văzut jucători să schimbe triburile atât de des...:D

Practic, fac schimb de triburi în fiecare săptămână... Serios...)))

Si toti membrii buni de pe K56 s-au refugiat in GN. Nu stiu de ce, dar au preferat sa lupte intr-un trib cu membri putini in care echipa e pe Locul1!

Am regrete deja ca m-am lasat:)
 

DeletedUser

Vinu meu .....nu ai facut un lucru bun sa te lasi :(

Setzel... cand ai timp sa mai treci pe la galati promit ca bem numai "Lacrima" din aia de care ne place noua.
M-am lasat pentru ca vreau sa ma apuc de o lume viitoare, respectiv L 7. Impreuna cu majoritatea "Ex L~D-istilor" din Lumea 4.
Crede-ma ca acel grup de jucatorii inca ma tin aproape de jocul asta si zilnic am discutii cu ei despre viitor, despre Real Life si pentru ca ei vor sa mai jucam odata impreuna am decis sa imi iau vacanta pana la inceperea L7 ,iar apoi sa dau ce am eu mai bun din mine(daca am ceva:))).
Cat despre razboiul dintre Silent si CF nu pot spune decat ca CF este un trib exclusivist, iar Silent are multi membri valorosi, dar din pacate sunt si foarte multi "donatori" de sate catre dusmani.


Gata ca mi-am consumat toate cuvintele de pe ziua de azi si nu mi se mai vad literele pe tastatura:))
 

DeletedUser4920

Setzel face diferentza...:D
Unde e setzel se face performanta!


Eu nu fac diferentza ci poate modul meu de a uni oameni ....nu imi place sa vad 3-4 oameni unu langa altu buni care joaca solitar de fiecare data unde ma duc incheg grupuri solide pt care nu mai conteaza denumirea tribului ci prietenia dintre ei.
 

DeletedUser5970

scoru e de cand eram eu pe acolo si zdrobeam silentu acum se schimba totu voi ati devenit maimutzi pe sapt asta parca era 25-23 Silent deci acum e strans sunteti peste 350 deci e de lucru :D

si marmota ... :confused:

226 in academie + 264 trib mare .. spuneai ceva de mamuti ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

empire-350 de maimutzi....aici sunt impariti in 2 triburi nu bagati ca la voi la gramada:D
 
Sus