Simulator excel

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser5809

Vi se pare interesant, vreti sa vorbesc cu cel care l-a facut sa il rog sa pot sa il pun si la noi, sa traduc instrunctiunile si ce mai trebuie?
 

DeletedUser18437

nu stiu . . .nu pare ff folositor ca dupa parerea mea e prea complicat.dc sa folosesti alte programe pt simulator cand e acolo in fata ta cel mai simplu :D totusi miem plac lucrurile mai dificile.is curios cum e simulatorul in excel. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser5809

Inca nu s-a facut un attack planner din pacate.
Nu stiu exact cum merge acel simulator, dar parea misto, iti spunea la un sat stacked si in functie de cum iti construiesti tu ofensiva, cam cate nuke's ti-ar trebui sa cuceresti acel sat. Asta mi s-a parut interesant, restul e ca cel oferit de joc.
 

DeletedUser

Da citisem si eu pe acolo, ca in cazul unui blindaj iti spune de cate nuke-uri ai nevoie :D
 

DeletedUser18437

asa ar fi fain :D incearca jack sal aduci si la noi.is curios cum e :D
 

DeletedUser17342

sunt si attack plannere dar nu le da nimeni mai departe :)

si mie mi-ar prinde bine unu in excel gen asta: CERERE
 

DeletedUser17342

vezi daca de mic am fost bagabont si nu m-am tinut de calculatoare acuma soreceam eu un program din ala : ))
 

DeletedUser

Subscriu si eu pentru un acest gen de planner

totodata ma intereseaza cum se realizeaza un link intre coordonatele unui sat si un excell, daca e cineva care se pricepe la asa ceva il rog sa ma lamureasca aici sau pe PM
 

DeletedUser

Trebuie sa te duci la privire generala , click dreapta pe numele unui sat , click pe copy link si paste in Word sau Excel sau ce vrei tu . SI cand faci click din acel Word sau Excel pe link te va duce la satul de la care ai copiat linkul.

Excel-ul de care zice Jackass20 mai apare sau nu ?
 
Sus