simulator

DeletedUser

in legatura cu simulatorul...cand vreau sa simulez un atac si am 200 berbeci si 200 catapulte nu pot seta catapultele pe zid...pot pune pe cladire la nivel X dar numai simuleaza cum trebuie,una e cand ai distrus zidul la 17 de ex(prin distrugere de berbeci) si una e cand ai distrus zidul la 4-5(prin catapulte+ berbeci)...propunerea mea este sa se adauge o casuta la fel cum poti simula pe bonus in care catapultele sa fie simulate cand distrug si nivele din zid, nu neaparat dintr-o cladire anume
 

DeletedUser40272

cum este la biserica? daca la asta te referi .. pro ....

uite ca nobul/prostul iti mai zice una pe care nu o stii.

@indiana18 catapultele intra mereu ultimele in lupta...ataca doar cu un fuul si catapulte pe zid (300 cats sa zicem) si fac acelasi lucru cu berbeci in locul catapultelor, vei vedea o diferenta enorma, de aia nu e in simulator cum iti doresti

mai clar, imaginar
intai intra berbecii in lupta, dupa celelalte trupe si catapultele ultimele

si una e cand ai distrus zidul la 4-5(prin catapulte+ berbeci)

aici te inseli, probeaza in joc cum ti-am zis...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39696

uite ca nobul/prostul iti mai zice una pe care nu o stii.

@indiana18 catapultele intra mereu ultimele in lupta...ataca doar cu catapulte pe zid (300 cats sa zicem) si fac acelasi lucru cu berbeci in locul catapultelor, vei vedea o diferenta enorma, de aia nu e in simulator cum iti doresti

mai clar, imaginar
intai intra berbecii in lupta, dupa celelalte trupe si catapultele ultimele

Iar vii? .. Normal ca intra ultimele .. dar faza e ca daca faci in simulator va da cu o marja de eroare deoarece .. dupa ce dai cu catapultele in cladire zidul se considera la nivelul y nu la nivelul y-a , unde
y= nivelul zidului
a=nr de nivele demolate

vrei sa iti desenez?
 

DeletedUser40272

deseneaza-ti tie ce a zis indiana

marja de eroare la ce o vezi?:)) faci simulare cu berbeci, dupa la catapulte pui nivelul care ramane in urma berbecilor, daca te incanta cu ce lvl la zid va ramane aparatorul in urma luptei.(zise prostul de mine:eek:)

in legatura cu celelalte trupe, aceleasi trupe vor muri chiar de ataci cu catapulte pe zid sau pe alta cladire

hai ca nu iti mai dau reply, sa nu fac franjuri:)) ti-ai facut un desen sa intelegi ce a zis indiana? sau te pricepi la desene numai cand le faci pentru altii?:))
Iar incepi cu off-topic? vrei sa faci franjuri alt topic?
P.S. am fost on topic, nu o mai da in balbe;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

uite ca nobul/prostul iti mai zice una pe care nu o stii.

@indiana18 catapultele intra mereu ultimele in lupta...ataca doar cu un fuul si catapulte pe zid (300 cats sa zicem) si fac acelasi lucru cu berbeci in locul catapultelor, vei vedea o diferenta enorma, de aia nu e in simulator cum iti doresti

mai clar, imaginar
intai intra berbecii in lupta, dupa celelalte trupe si catapultele ultimele

da?sincer nici nu am stiut...cat traieste omul tot invata :D

se poate inchide atunci
 

DeletedUser39696

deseneaza-ti tie ce a zis indiana

marja de eroare la ce o vezi?:)) faci simulare cu berbeci, dupa la catapulte pui nivelul care ramane in urma berbecilor, daca te incanta cu ce lvl la zid va ramane aparatorul in urma luptei.(zise prostul de mine:eek:)

in legatura cu celelalte trupe, aceleasi trupe vor muri chiar de ataci cu catapulte pe zid sau pe alta cladire

hai ca nu iti mai dau reply, sa nu fac franjuri:)) ti-ai facut un desen sa intelegi ce a zis indiana? sau te pricepi la desene numai cand le faci pentru altii?:))

P.S. am fost on topic, nu o mai da in balbe;)

fie cum zici tu .... desteptul cedeaza primul ... si imi este prea ... sa te contrazic si sa iti explic .. oricum nu intelegi
 
Sus