simulatorul?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cum pot sa folosesc simulatorul daca nu stiu ce trupe are celalalt sat.
bineinteles inca nu ai spioni
 

DeletedUser

Incerci sa aproximezi cat ar putea avea la punktajul respectiv.
 

DeletedUser

Ideea nu e buna. Multi isi iau teapa pe astfel de aproximari.
 

DeletedUser

Poti:p Il ataci cu Berbeci + ceva armata. Daca iti moare tot, vezi cu cat a scazut nivelul zidului inamicului, si cu vreo 3 simulari poti sa aproximezi cat avea in sat.. Minima si maxima.
 

DeletedUser

Poti:p Il ataci cu Berbeci + ceva armata. Daca iti moare tot, vezi cu cat a scazut nivelul zidului inamicului, si cu vreo 3 simulari poti sa aproximezi cat avea in sat.. Minima si maxima.

Ce te face sa crezi k poate avea berbeci dak n-are spioni?
 

DeletedUser4360

cum pot sa folosesc simulatorul daca nu stiu ce trupe are celalalt sat.
bineinteles inca nu ai spioni


Daca nu ai nici spioni atunci nu ataci ! Mai mult decat atat nu se ataca niciodata un sat fara sa il spionezi inainte ;)
De asemenea sunt persoane care isi trimit din trupe in alta parte atunci cand sunt spionati pentru a te pacali cu privinta la marimea trupelor pe care le are ;)
 

DeletedUser1134

De asemenea sunt persoane care isi trimit din trupe in alta parte atunci cand sunt spionati pentru a te pacali cu privinta la marimea trupelor pe care le are ;)

trupele o sa-i apara atacatorului indiferent daca le trimiti sau nu din sat!;)
 

DeletedUser

Ce te face sa crezi k poate avea berbeci dak n-are spioni?

Dar nu spuneam in cazul lui in mod neaparat.... Spre exemplu:
Attacker: sir Gulos
Village: XXL (587|292) K25

Quantity: 0 0 8025 0 2723 0 200 0 0
Losses: 0 0 8025 0 2723 0 200 0 0

Defender: toyotatemel
Village: ++ Dogu Yakasi 04 (525|216) K25

None of your troops have returned. No information about the strength of your enemy's army could be collected.


Damage by rams: The wall has been damaged and downgraded from level 20 to level 16

Deci aici asta avea intre 12500 si 15000 din fiecare. Sau ceva echivalent
 

DeletedUser

Daca nu ai nici spioni atunci nu ataci ! Mai mult decat atat nu se ataca niciodata un sat fara sa il spionezi inainte ;)
De asemenea sunt persoane care isi trimit din trupe in alta parte atunci cand sunt spionati pentru a te pacali cu privinta la marimea trupelor pe care le are ;)

In fazele inaintate ale jokului e absolut inutil sa spionezi, mai ales dak adversarul e departe de tine.

trupele o sa-i apara atacatorului indiferent daca le trimiti sau nu din sat!;)

Asta dak ii supravietzuiesc 90%? Sau in toate cazurile?
 

DeletedUser4349

eu daca trimit spionii la cineva nu vad ce trupe are in miscare...si daca trimit si paladinu' in acelasi timp cu spionii el nu va muri?
Am telescopul ala :p
 

DeletedUser4349

ba da...supravietuiesc toti...si tot nu vad trupele in miscare...tre' sa trimit si paladinu?
 

DeletedUser1134

Stati un pic...Nu am specificat pe ce lume.Doar pe lumile fara artefacte poti vedea trupele in deplasare, la lumea 4 nu stiu ce sa va spun, nu am jucat...Dar pe 1,2,3 cel putin o sa vedeti si trupele aflate in deplasare...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus