Situatia Lumii 7 (pareri si opinii)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29025

bine , eu nu zic de ala ...el nu stie decat sa faca satele la 12.154 de puncte :))
dar de exemplu in k-urile de mai sus , e clar ca nu este armata pe sate :D
am vazut destule rapoarte cu sate innobilate si trupele erau pe drum :D

eu nu as putea sa iau astfel de sate (si sa ma mai si laud cu ele :-j), asa gandesc si asa fac :)
 

DeletedUser30341

bine , eu nu zic de ala ...el nu stie decat sa faca satele la 12.154 de puncte )
dar de exemplu in k-urile de mai sus , e clar ca nu este armata pe sate
am vazut destule rapoarte cu sate innobilate si trupele erau pe drum

eu nu as putea sa iau astfel de sate (si sa ma mai si laud cu ele :-j), asa gandesc si asa fac

mai exista si varianta in care desi trupele sunt in sat cel care este on poate sa le scoata si sa iti apara pe drum! nu cred ca poti sa judeci asa simplu rapoartele! iesirea din trib s-a facut pe 14.09 in jurul orei 00.00, iar atacurile au inceput abia pe 18.09! deci no comment subiect inchis pentru mine! nu mai are rost sa continuam discutia
 

DeletedUser17395

poi de ce sa fie pacat ?
nu asta e adevarul adevarat ?
daca ar fi avut si ei trupele acasa si nu pe granita atunci ar fi fost altfel , si nu ar mai fi fost loc de atatea comentarii :D

pai imi e greu sa cred ca cei din VIp au trupele pe granite iar cei din diablo sunt blindati acolo pe langa ei. Sate sunt goale de ambele parti, dar nah :) cel putin daymo a clacat psihic vad,. nu misca nimic.
 

DeletedUser36122

pai stai ma ca astia din diablo nu sunt inactivi...deci e normal sa clacheze...;))
 

DeletedUser29025

poi e clar ca nici diablo nu are satele pline pe langa vip in mijlocul tribului
dar sa vedem si cu ce forte ataca o parte si cealalta :)

si in plus eu de exemplu am satele goale de tot, degeaba le are si vecinu ca nu am cu ce sa trimit nobilii :))
pe satele de aparare nu am defapt nici loc in ferma ca am dat gresit sa recruteze trupe :))
 

DeletedUser36122

eu zic ca degeaba va certati...pana la urma si-au facut-o cu mana lor...asa-i?
 

DeletedUser20252

Ma opteron,nu ai ce sa le ceri ma.Ei sunt saracele victime ale subiectivismului conducerii DIABLO.
Oare puteti fi mai penibili decat atat? :))
 

DeletedUser29025

asa e :D si-au asumat un risc cand au iesit si mai ales cand au recrutat din tnt x-(
dar eu nu ma cert, m-am certat destul pana acum
acum doar imi zic parerea :D
daca e gresita si gasesc altele mai bune poate ma razgandesc :))
 

DeletedUser35292

Ma opteron,nu ai ce sa le ceri ma.Ei sunt saracele victime ale subiectivismului conducerii DIABLO.
Oare puteti fi mai penibili decat atat? :))

Nu ai inteles nici pana acum ..recapitulam..
1. Iesirea din trib a fost cauzata de principiile playerilor care au plecat..scurt clar si la obiect..daca exista obiectivitate si-ar fi cerut scuze ptr exprimarea acelui conducator...nici pana-n ziua de astazi..
2. Partea cea mai frumoasa...de fapt castigul vostru de azi...de maine...ba chiar si cel de peste cateva luni...va fi defapt pierderea voastra...ramane ca viitorul jocului sa confirme ceea ce spun acum...
3..este prea frumos punctul 2 ca sa mai ** despre alte puncte :p
 

DeletedUser22922

ia uitati ce intemeietor are DIABLO cel care se crede ''atotputernicul'' de pe lumea 7 =))

profucv în data de 09.09. la ora 00:58
Tu mai joci ? ca as vrea o favoare de la tine ..

iustin04 în data de 09.09. la ora 09:22
despre ce este vorba

profucv în data de 09.09. la ora 16:11
voiam sa stiu daca vrei sa imi cedezi un sat in mijlocul tnt-ului .
 

DeletedUser15222

e hai ca asta-i buna ...

acum pe ce va mai certati ?
ei sunt 17 playeri voi vre-o 300 daca punem la socoteala si academiile ..

parerea mea este ca acest "razboi" nu este altceva decit o revansa .. insa sincer nu am sa inteleg niciodata .. cum dracu sa renunti la 10 playeri activi .. pt unul inactiv si pe deasupra a mai dat si stergere ...

deja asta-i mai mult decit orice ar putea gindii un om normal ...
asa ca .. restul il deduceti voi ..
 

DeletedUser20252

Bla bla bla blabla bla bla.
Altcineva cu o teorie mai interesanta?


Ca sa fiu on topic,lumea 7 este o lume pe sfarsite.
 

DeletedUser

Lasa ca tocmai au gasit cei mai buni jucatori din TNT sa-i recruteze! acum 2 saptamani marele conducator nakuku radea de nu mai putea de atacurile lui stratus si acum e perfect pentru Diablo!!!! Adevarul este ca acesti jucatori merita sa fie alaturi de pritenii lor in Diablo!!!

Are Diablo nevoie de jucatorii din TNT? Este grava situatia atunci!

Un player nu dispare dupa harta , decat in momentul cand da stergere si nu mai intra pe acea lume!
 

DeletedUser29025

lol ce de dezvaluiri soc in seara asta doar la otv :)))
si asta cu stratus si nu mai stiu cine e tot o miscare de asta inteligenta ?
e ceva strategic aici sigur, doar ca nu ne prindem si noi inca =))
 

DeletedUser33089

Ati uitat inca de un jucator care a plecat din TNT si a intrat in DDB :)
acel jucator este Wild cat dupa ce a pierdut in jur de 2 milioane de puncte mai intra si in DDB sa scape de atacurile celor din exe si DIablo :D
daca chiar au intrat la noi cer sa fie innobilati intern :pmacar mai ma imbogatesc de la interne si eu
numai unii sa profite de interne :D
 

DeletedUser20252

Cresto,si tu vrei sa te razvratesti?
Vad ca tot impungi conducerea DIABLO,este vreo problema sau este ceva trecator?
 

DeletedUser32269

Ati uitat inca de un jucator care a plecat din TNT si a intrat in DDB :)
acel jucator este Wild cat dupa ce a pierdut in jur de 2 milioane de puncte mai intra si in DDB sa scape de atacurile celor din exe si DIablo :D
daca chiar au intrat la noi cer sa fie innobilati intern :pmacar mai ma imbogatesc de la interne si eu
numai unii sa profite de interne :D

bv cresto ,asa te vreau :))
 

DeletedUser33089

Cresto,si tu vrei sa te razvratesti?
Vad ca tot impungi conducerea DIABLO,este vreo problema sau este ceva trecator?

cu ce am impuns cumva conducerea diablo? mi-am exprimat o dorinta nu am voie?
si parerile altor jucatori vad ca te deranjeaza.:(suntem colegi atata tot. si din cate ai vazut am incercat sa ma contrez cu inamici nu cu colegii pt ca nu imi sta in fire sa ma iau la cearta cu vreun coleg.si daca am ceva de spus spun in fata nu pe la spate.
 

DeletedUser29025

crestule ai mare grija ce spui, se pare ca nici parerea nu mai ai voie sa o zici ....
adevarul tot timpul doare si supara ;)
ca tot ziceai tu ceva de interne, ca vrei sa iei intern pe cei care au intrat acum .. ai grija ce zici ca e posibil sa te innobileze ei pe tine =))
 

DeletedUser20252

crestule ai mare grija ce spui, se pare ca nici parerea nu mai ai voie sa o zici ....
adevarul tot timpul doare si supara ;)
ca tot ziceai tu ceva de interne, ca vrei sa iei intern pe cei care au intrat acum .. ai grija ce zici ca e posibil sa te innobileze ei pe tine =))

Ba placinta,tu sa taci si nu mai instiga.Fa bine si nu ne mai plictisi.
Cat despre tine cresto,daca ai ceva de zis o zici celor care te-au suparat,ca numai jucatorii de mare caracter precum tibi o zic pe extern si se dau mari victime.
Am o parere buna despre tine,sper sa nu mi-o schimb cresto.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus