Situatia Lumii 7 (pareri si opinii)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29025

parca nu ma mai bagai in seama ....
cand nu stii sa dai o replica normala vad ca o dai in jigniri ....
asta esti tu...mare om mare cacaracter !
uitate si tu in ce hai ai ajuns ...:|
e trist :mad:

situatia pe lumea 7 e roza :)))
lumea e dominata de prostie fara margini :D
 

DeletedUser17395

MDa eu nu ma pricep la certurile voastre, stiu doar ca m-ati prins racit stand in casa si cu multi nobili ^^.
 

DeletedUser15222

Ba placinta,tu sa taci si nu mai instiga.Fa bine si nu ne mai plictisi.
Cat despre tine cresto,daca ai ceva de zis o zici celor care te-au suparat,ca numai jucatorii de mare caracter precum tibi o zic pe extern si se dau mari victime.
Am o parere buna despre tine,sper sa nu mi-o schimb cresto.

ce ti se intimpla mai Luci ? daca cineva nu este de acord cu tine este impotriva ta ?
Sau poti sa ne spui si noua pe extern daca cumva ti-au dat si Dreptul de a "linge" si de a "pupa" .......
Vezi-ti frate de jocul tau si nu mai devenii avocatul nimanui ...... daca are cineva de comentat aici ceva cu privire la cele mai sus afirmate retine ca NU esti tu acela.........
Stai in banca ta si nu mai jignii .. ca este mai bine ..
 

DeletedUser33089

tu esti pe dinafara ma, n-ai cum sa intelegi :)))

mai mai de tine ce pot sa inteleg?

FotR FotR~A 09th June 2009 - 22:00:02 1,973,545
FotR~A FotR 10th June 2009 - 22:00:01 1,963,337
Nimeni FotR 04th August 2009 - 10:00:01 2,818,010
Nimeni FotR 07th September 2009 - 01:00:01 2,378,275
FotR FotR~A 15th December 2009 - 10:00:02 5,602,235
FotR~A FotR 15th December 2009 - 16:00:02 5,601,991
FotR FotR 19th January 2010 - 22:00:02 6,794,932
FotR M.I.R. 21st January 2010 - 13:00:02 6,751,795
M.I.R. *END* 21st January 2010 - 19:00:03 6,768,319
*END* FotR 21st January 2010 - 22:00:02 6,778,233
FotR H.K. 10th February 2010 - 01:00:02 6,450,965
H.K. Nimeni 15th February 2010 - 19:00:03 5,780,063
Nimeni FotR 19th May 2010 - 23:37:51 139
FotR Nimeni 02nd September 2010 - 23:16:04 0

un fost jucator H.K. care s-a lasat si a revenit cu un sat de 116 puncte slab.
oare de ce te-ai lasat? de frica sau de ce? de timp?
 

DeletedUser

:))) prefer sa ma abtin :D nu de alta dar poate apare iar super moderatoru' lu peste pe aici si ma baneaza :))))
 

DeletedUser20252

ce ti se intimpla mai Luci ? daca cineva nu este de acord cu tine este impotriva ta ?
Sau poti sa ne spui si noua pe extern daca cumva ti-au dat si Dreptul de a "linge" si de a "pupa" .......
Vezi-ti frate de jocul tau si nu mai devenii avocatul nimanui ...... daca are cineva de comentat aici ceva cu privire la cele mai sus afirmate retine ca NU esti tu acela.........
Stai in banca ta si nu mai jignii .. ca este mai bine ..

Eu comentez ca am chef si cand mi se ridica mie nivelul.Tu sa taci ca esti pe dinafara.
Pe toata durata lumii 7 nu ai facut decat sa schimbi taberele in continuu,ma mir cum de ai rezistat atat in DIABLO,sunt chiar foarte curios.Eu daca eram in locul lui profu nu mai intrai in DIABLO in viata ta in momentul in care ai iesit din trib.
Va plangeti ca niste muieri pe forumul extern ca vai domle ce a zis ala si ce a zis ala.
Ati iesit din trib ca sa demonstrati ceva,atunci demonstrati,nu va banati singuri conturile.
Mai penibili de atat nu puteti fi.
 

DeletedUser33089

:))) prefer sa ma abtin :D nu de alta dar poate apare iar super moderatoru' lu peste pe aici si ma baneaza :))))

la ce sa te abtii? si ce iti face moderatorul daca nu ai zis nimic pana acuma jicnitor?:D
coca24
Puncte: 116
Loc: 2030
Inamici învinşi: 66.793.971 (226.)
mai da ce jucator sa vorbeasca atat timp cat sa lasat innobilat de M.I.R.=))
 

DeletedUser15222

Eu comentez ca am chef si cand mi se ridica mie nivelul.Tu sa taci ca esti pe dinafara.
Pe toata durata lumii 7 nu ai facut decat sa schimbi taberele in continuu,ma mir cum de ai rezistat atat in DIABLO,sunt chiar foarte curios.Eu daca eram in locul lui profu nu mai intrai in DIABLO in viata ta in momentul in care ai iesit din trib.
Va plangeti ca niste muieri pe forumul extern ca vai domle ce a zis ala si ce a zis ala.
Ati iesit din trib ca sa demonstrati ceva,atunci demonstrati,nu va banati singuri conturile.
Mai penibili de atat nu puteti fi.

esti total pe dinafara ...... asa ca ar cam trebuii sa ma abtin, insa sunt dator la o explicatie pe care poate cindva ai sa o intelegi (insa nu ma astept asa curind ...poate peste vre-o 20 de ani):
1. De cind l-am cunoscut pe Andy adica cind tu nu cred ca erai pe harta, am jucat doar impreuna chiar daca eram in triburi diferite, asta poate sa-ti confirme el si nu numai, impreuna am scos triburi mari (la vremea respectiva de pe harta) Die si TDL-ul sunt doar citeva;
2. Contul nu l-am adus eu in Diablo ci chiar Andy, el a fost sitter el a decis asta, nu eu.. asta pt cultura ta generala, altfel ramaneam SINGUR pe harta;
3. Pe Andy il respect ca si player si pt faptul ca si-a pierdut trei ani din viata pt acest trib, insa orice om are si momentele lui mai putin bune, nimeni nu este perfect, la tine este insa invers ...ai mai multe proaste......Atunci cind Andy greseste il taxez, nu o fac din rautate ci din dorinta de a-i atrage atentia ca se pripeste si ia decizii la cald.
Am eu o rugaminte la tine.. nu te mai baga unde nu te priveste.....stai linistit in banca ta ca o sa-ti fie mai bine ...
Vezi ca esti iar in urma mea la atacatori .. asa ca pune mina si munceste daca vrei sa demostrezi ceva pe lumea asta, altfel lumea o sa te retina doar de "pupi"......
 

DeletedUser33089

=)) haideti cu pop corn-ul :D
119.gif

duel portile iadului si dacus :D cu cine sa tin?:)
6.gif
 

DeletedUser17395

la ce sa te abtii? si ce iti face moderatorul daca nu ai zis nimic pana acuma jicnitor?:D
coca24
Puncte: 116
Loc: 2030
Inamici învinşi: 66.793.971 (226.)
mai da ce jucator sa vorbeasca atat timp cat sa lasat innobilat de M.I.R.=))

Lasa-l mai ca nu e ceea ce crezi :), nu iti mai bate capul cu coca, ca e buna doar pt tras pe nas =).
Pf, nu mai ** de lins, acu daca zice unu o ** buna de un sef, gata inseamna ca linge ? Mie mi se pare ok andi (chiar daca pe vremuri aveam alta parere), asta inseamna ca il ling. ?.Ce draq motiv as avea, ca eu tin contu ala din diablo doar pt ca nu are cine sa ia satele.
 

DeletedUser20252

Daca prin a atrage atentia inseamna sa iesi din trib,inseamna ca pentru varsta ta esti plin de intelepciune.
Multa lume stie ce iti poate capul ala plin de intelepciune,insa nu multi au tupeul sa ti-o zica cum iti zic eu.
Mai bine nu mai posta aberatii dinastea pe aici.Daca va cunoasteti de asa de mult timp si sunteti prieteni atunci de ce iesi din trib?Eu stiu ca atunci cand un prieten greseste cu privire la ceva,il fac sa inteleaga ce a gresit si unde,vad ca tu il faci sa inteleaga iesind din trib.Esti chiar tare.

Eu in locul tau nu mi-as mai etala varsta pe aici ca ar rade lumea de mine.
 

DeletedUser

vai cine s-a gandit sa dea explicatii despre inteligenta .. portile tu cauti fraze inteligente pe google nu? ca la baza tot pustanu ala care injura mereu ramai .. si asa esti vazut de colegi in primul rand .. si logic vorbind ... cand iesi din trib nu atragi atentia? nu arati nemultumirea fata de ceva? a stai .. tu si logica || .. sa nu mai vorbim de calcat in picioare ca intri si in categoria aia si totusi iei apararea celor care nu trebuie .. cum a zis si doru (si sincer nu l-am mai aprobat demult) nu te mai baga pt ca pur si simplu esti praf
 

DeletedUser15222

nu te priveste pe tine ce fac eu pe acest joc , asa cum poate nu trebuia sa ma priveasca nici pe mine sa te determin sa revii pe lumea 7 , atunci cind Andy ti-a desfiintat tribul, cu toate astea am facut-o ... si TU acum vii cu chestii din astea la mine ... sa-ti fie pe la obraz (in conditiile in care totusi cred ca mai exista un pic de bun simt la tine)


"Cu prostul care n-are scoala te lupti putin si ai scapat, dar duci o lupta colosala cu prostul care are scoala"..
este un citat ..

dar ti se potriveste de minune .. vezi tu in care categorie te incadrezi ..
 

DeletedUser20252

Am sa pun punct discutiei asteia ca nu ajung nicaieri.
Las sa fie asa cum spuneti voi,nu ma intereseaza ce parere aveti despre mine.
Continuati discutia,dar fara mine.
 

DeletedUser

la ce sa te abtii? si ce iti face moderatorul daca nu ai zis nimic pana acuma jicnitor?:D
coca24
Puncte: 116
Loc: 2030
Inamici învinşi: 66.793.971 (226.)
mai da ce jucator sa vorbeasca atat timp cat sa lasat innobilat de M.I.R.=))

credeam ca ai ceva in capsorul ala rotund dar m-am inselat :D
 

DeletedUser35292

Am sa pun punct discutiei asteia ca nu ajung nicaieri.
Las sa fie asa cum spuneti voi,nu ma intereseaza ce parere aveti despre mine.
Continuati discutia,dar fara mine.

mai dar rai mai sunteti cu colegul meu. Sa va fie clar...odata ptr totdeauna...( hm...parca nu ai drepturi Doru in trib...asa ca...la tine poate comenta...ce conteaza daca nu are dreptate :p...) el este playerul care se ia de toti ( doar daca nu are drepturi la el in trib...aia au voie chiar sa-i desfiinteze tribul...el oricum accepta :p ...chiar daca nu uita..)..cand vrea el...si cum doreste. Este liber sa-si exprime opinia .

P.S. Sunt curios luci...ai avut invitatie in DDB ??? cred ca a fost cineva mai iute in cazul asta si nu a mai asteptat sa ajungi tu acolo...ptr ca pb se rezolva in cazul asta in liniste acolo...dar inca nu-i timpul trecut Dle cel ce nu uita ( dar se resemneaza )...stai relax...nu face vreo prostie acum...tine-ti satele ce conteaza verticalitatea...alea sunt importante...invata-i odata pe noobii astai ce inseamna jocul ptr tine.
Bafta si la cat mai multe sate...macar sa ai si tu o bucurie pe joc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Exact asa sta treaba. :D
Tare destept mai esti tu mai,cum ai reusit sa ajungi de unul singur la concluzia asta? :D
 

DeletedUser35292

Exact asa sta treaba. :D
Tare destept mai esti tu mai,cum ai reusit sa ajungi de unul singur la concluzia asta? :D

Crede-ma ca am facut eforturi supraomenesti sa ma cobor enorm de mult ( stateam in picioare si... :p...orice referire la intelectul tau este pur intamplatoare si nu ...este in intentia mea..) ca sa pot copia cateva fragmente din ce ai postat tu pana acum...meritele nu sunt ale mele....iti apartin in totalitate.
Bafta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus