Situatia Lumii 7 (pareri si opinii)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15222

mda .. interesante luari de pozitie ..

unii dintre voi au ramas cramponati in virtuala "viata" a lumii 7 . multi dintre voi nu realizati inca faptul ca pe aceasta lume numai este nimic de dovedit si ati sau am devenit doar prizonierii acestui joc in care investim din ce in ce mai multi bani si timp.

ca si o provocare , as dorii sa stiu si eu ce scop aveti fiecare pe acesta lume, in sensul ca :
- vreau sa detin locul 1 la atacatori ;
- vreau sa fiu nr unu la numar de sate;
- vreau sa-mi pierd toti amicii de pe lumea virtuala si nu numai;
- vreau sa arat cit de jos am putut ajunge ca si om in detrimentrul satelor.
- etc ar fi multe de spus ...

Insa sincer sa fiu Lumea 7 a murit de mult, nu tu strategii, nu tu colaborari, aici a ramas doar ura si razbunarea in care culmea mai si platim pt ea ...

Bafta la toti combatantii
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Pentru o clipa mi s-a parut ca aceasta este tema de spam. Dar nu era ...

Acesta este un avertisment, in continuare mesajele off topic vor fi sanctionate direct cu puncte.
 

DeletedUser

DIABLO a scapat in sfarsit de pomanagii care mancau tribul pe dinauntru.
Acum mare parte din jucatorii care au ramas au sange de diabolic in ei si totul va merge ca pe roate.
Tentativa de PNA cu TNT a fost pentru a putea scapa cat mai repede de tilicarii care au format VIP,deci sa scapam mai repede,ca de scapat tot scapam de ei nu e asta o problema.
Nu mai sperati ca DIABLO se desfiinteaza deoarece sunt sanse minime,mai ales acum.

asta este decat inceputul :cool: continuarea va urma :D
 

DeletedUser19081

Marylin am 2 variante de raspuns pentru tine alege-ti pe care vrei ....
asta este decat inceputul continuarea va urma
__________________
NU TE PUNE CU MINTEA PROSTULUI...CA E ODIHNITA SI TE BATE CU EXPERIENTA !!!

sau

NU TE PUNE CU MINTEA PROSTULUI...CA E ODIHNITA SI TE BATE CU EXPERIENTA !!!
asta este decat inceputul continuarea va urma
alege-ti orice varianta .. si continua ... eu m-am retras din activitate .. :)) (cel putin pe forum)
 

DeletedUser

la asa umilinta cum ai primit tu si eu m-as fii retras in locul tau . nu cred ca a fost vreun lider umilit asa . de fapt nici macar un jucator . te rog sa nu te faci singur prost . eu inteleg ca ai mintea odihnita . dar pe mine nu prea ma bati cu experienta . crede-ma ca asta a fost doar inceputul .
 

DeletedUser35292

... eu m-am retras din activitate .. :)) (cel putin pe forum)

Mwhahaha...nici nu era de asteptat altceva...daca ai fi avut caracter ( pe joc...nu amestecam realul cu virtualul..aici )...ai lua in calcul si varianta de a ceda locul ( de intemeietor ) pe care-l ocupi in tribul tau ( pffff...ptr o clipa fac abstractie de faptul ca esti roman si din nascare aveti 'lipici" la functii )...nu de alta dar, la umilinta suportata din partea noastra...la umilinta la care te-a supus nakuku ( aici am o intrebare ptr tine...l-ai implorat pe Ionut sa dea mesajul ala cu sprijinul ptr tine...ori a facut-o el din mila ptr tine...erai asa de suparat incat nici sa scrii nu mai puteai?..ori pur si simplu a vrut sa te umileasca si nakuku si era momentul prielnic? ) ar trebui totusi ( si asta nu ptr o perioada..scurta ) sa iei in considerare sa-i lasi pe ceilalti intemeitori sa conduca mai departe tribul.

P.S. Eu personal imi doresc sa ramai intemeitor ( ori macar conducator ) pana veti inchide lumea ...nu de alta dar asa mai putem sa radem si noi putin cu pietenii cand vom vorbi despre lumea 7...despre conducatorul nr 1 al tribului nr1....mwhahaha...deja nu mai pot de ras...bafta si sa ai un joc cat mai placut...daca mai poti :p
 

DeletedUser

nu fii inventiv sa il sfatuiesti sa renunte la functia de intemeietor . noi pe seama cui ne vom amuza ? si daca tot nu iti raspunde el :
( aici am o intrebare ptr tine...l-ai implorat pe Ionut sa dea mesajul ala cu sprijinul ptr tine...ori a facut-o el din mila ptr tine...erai asa de suparat incat nici sa scrii nu mai puteai?..ori pur si simplu a vrut sa te umileasca si nakuku si era momentul prielnic? )
- eu tind sa cred ca este ultima varianta .
 

DeletedUser

Eu cred ca ar trebui sa ne dea de gandit faptul ca un jucator asa important ptr lumea 7 cu asemenea punctaj, asemenea functie si putere in cel mai mare si puternic trib din lumea 7 pateste treaba asta ,indica adevarata situatie actuala a lumii 7. Se vede de la distanta lipsa unor anumiti playeri ,a anumitor triburi.La ora actuala se joaca pe lumea 7 pur si simplu din inertie,si daca admini se asteapta la o anumita marire si continualitate a conturilor premium se inseala amarnic.
 

DeletedUser

LOST0 de ce ai impresia tu ca este o personalitate asa de importanta pe lumea 7 ? functie si putere ? exista o vorba : P***T sa fii noroc sa ai . cam asta este si descrierea tribului de pe locul 1 . lumea 7
 

DeletedUser

Citesc ce citesc, si vad ca tot scrieti de profucv...vad ca il slaviti, faceti un altar si rugati-va la el sa mai dea cate un mesaj care sa va placa voua, sa mai intrati pe extern si sa mai faceti un pic de barfa.
In afara de a barfi mai stiti ceva?...Ca pe harta nu prea va aratati importanta, sunteti un nuli dar, ramaneti cu externul si mai postati cate o rautate.
 

DeletedUser

marule normal sa il slavesc pe liderul meu de trib . tu nu faci acelasi lucru ? recunosc pe harta sunt zero barat . dar macar nu ma afirm
 

DeletedUser

Se vede de la distanta lipsa unor anumiti playeri ,a anumitor triburi.

hai sa dam vina pe cate ceva, gata am gasit..nu mai sunt triburile ce erau odata, si jucatorii ce erau odata... sa inteleg ca de asta nu faci tu nimic pe harta, pentru ca numai sunt playerii care te aparau?
slab sincer acum kutubai, imi lasasei alta parere.

Insa, vezi tu daca te-ai plictisit de joc, lasa-te si apuca-te de travian sau fa o tabla...da stergere cont daca nu ai cu cine juca...
 

DeletedUser

off maruskka,maruskka, vrabia malai viseaza si nebunul balamuc.da, stiu e de vina :singele alea iute de olteanca.fa si tu o fapta buna, mai doneaza niste sange,nu cred ca stau asa bine la capitolul asta spitalele din craiova.
 

DeletedUser

uite acum special pentru tine nici nu stiam ce sa fac..sau mai nou sa ma trezesc dimineata la ora 4 fara 20 de minute sa vad cum ma ataci, ca pe zi ti-e prea frica...
noaptea sa ataci kutubai dragule...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
hai mai , inchideti odata lumea..si asa 90% din jucatorii ramasi sunt petarde :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dupa o perioada fara niciun fel de actualizare a topicului incep prin:

redib.jpg
Stergea conturilor a cativa jucatori importanti din NWT (plictiseala probabil a dus la acest lucru);
redib.jpg
Declansarea razboiului din Diablo si R.R.D
redib.jpg
Plecarea din NWT a celor 2 jucatori: iri iri si pufulet si crearea tribului SAS;
redib.jpg
Izbucnirea de razboi a tribului SAS cu tribul Diablo;
redib.jpg
Ieftinirea talerilor pe Lumea 7

Voi reveni cu momente importante ale Lumii 7!
 

DeletedUser

Nu ca ar fi ceva chestii importante dar, mai amintim si noi ce se mai intampla pe lumea 7...pe aici :d
Sa incep (sper sa nu-mi sara nimeni in cap :D)


redib.jpg
Innobilarea jucatorului Cuclici
redib.jpg
Conciedirea jucatorilor: cosackss si stapina
redib.jpg
Barbarizarea conturilor: Enkil, geoluk, NightWave si norogex
redib.jpg
Jucatori ramasi pe harta: 1007

Cam atat pentru moment, sper sa mai revin..pentru ca moment am pauza de joc (3-4 luni :p)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sper sa mai revin..
sa revii pe joc sau cu ceva date aici pe forum :D ?
nu de alta dar saptamana viitoare trebuie concediat altul si tu cam esti singura dintre cei nemultumiti (sau cu alte opinii decat conducerea) si plecati in EXE care mai e in familia diablo :))
 

DeletedUser

eu nu mai joc, este o diferenta mare si plus de asta eu numai am nicio nemultumire...mi s-a explicat toata situatia :p
postam pe forum ce se mai intampla pe joc, ma refeream
 

DeletedUser

bine macar ca tie ti s-a explicat. ca din cate an inteles ceilalti amarati de pe acolo sunt lasati in ceata sau li se spune fel de fel de motive conspirative. cel putin motivul concedierii stapinei a ramas in aer :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus