Situatia Lumii 7 (pareri si opinii)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20252

Ma intelectualule,ai auzit vreodata de sens in exprimare si de semne de punctuatie?
Fuguta si repeta clasele 1-4 si dupa vii sa mi te adresezi.
Sa ma scuze adex de atentionare dar cred ca nici el nu intelege ce vrea sa scrie.
 

DeletedUser30341

Crede-ma ca am facut eforturi supraomenesti sa ma cobor enorm de mult ( stateam in picioare si... :p...orice referire la intelectul tau este pur intamplatoare si nu ...este in intentia mea..) ca sa pot copia cateva fragmente din ce ai postat tu pana acum...meritele nu sunt ale mele....iti apartin in totalitate.
Bafta

Ionele nu vrei sa te iei de mine? ca aici toata lumea se crede Dumnezeu si judeca in amanunut, ba chiar unii insista sa despice firul in 4 sau chiar in 8! :)) te-am provocat sa ne atacam si sa o facem cand suntem online amandoi! ;) ca sa nu existe dupa discutii de genul m-a asteptat sa nu fiu on sau mai stiu eu ce! deci lasa externul si trimite atacuri :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35292

Ma intelectualule,ai auzit vreodata de sens in exprimare si de semne de punctuatie?

habar nu am despre ce **...daca am comis-o este doar datorita lacunelor ..pe bune

apropos...va multumim...se pare ca tineti la noi si va banati playerii singuri ca sa nu ne mai ia sate...ori luau prea multe si va era frica ca nu-i mai prindeti din urma? :)
 

DeletedUser33089

credeam ca ai ceva in capsorul ala rotund dar m-am inselat :D

Gabytza speram si eu la un raspuns mai normal de la tine atata timp cat am avut o parare destul de buna despre tine dar cu mesajul asta mi l-am schimbat.:(
mai dezamagit.(nu la fel ca altii care au fost dezamagiti de mine si nici nu stiam de ce :D)
 

DeletedUser33089

Cu doamna Issac nu e bine sa se puna lumea ca te pune la punct la conversatie si pe harta.:)
 

DeletedUser30341

cu tine...pe harta....am sa-ti respect semnatura ( dar in modul cum o pot citi eu :p ...dee...probleme cu dioptriile )

pai cred ca ai ochelarii de soare :)) da-i jos si cand ai gata atacul trimite-l pe satele mele! :p
 

DeletedUser35292

pai cred ca ai ochelarii de soare :)) da-i jos si cand ai gata atacul trimite-l pe satele mele! :p

Ma inclin in fata domniei voastre...dar am de respectat ceva....ce trebuie sa fac...sti foarte bine si tu...si
in rest sa auzim numai de bine...sper ca a fost o scapare faptul ca ai postat ceva din ceea ce am discutat noi doi...ptr ca refuz sa cred ca te caracterizeaza asa ceva....nu uita un lucru...joc virtual aici...si ai grija...iluzia puterii naste monstrii
Ca de final si special ptr tine :*:*:*:*:*
 

DeletedUser17004

Voi de ce va atacati pana la urma? In momentul cand tii la un trib, daca vezi ca nu e pe calea cea buna si nu poti face nimic,renunti tu.
Daca ti-i faci dusmani si te innobileaza,n-ai rezolvat nimic. Daca reusesti tu sa castigi contra lor se duce naibii tribul si echipa si ce-ai facut? A triumfat dorinta ta de a face un bine tribului sau orgoliul?
Bucurati-va ca-i un joc si nu viata reala. Acolo n-aveti optiunea "Stergere cont".
Zise eu...
 

DeletedUser30341

Ma inclin in fata domniei voastre...dar am de respectat ceva....ce trebuie sa fac...sti foarte bine si tu...si
in rest sa auzim numai de bine...sper ca a fost o scapare faptul ca ai postat ceva din ceea ce am discutat noi doi...ptr ca refuz sa cred ca te caracterizeaza asa ceva....nu uita un lucru...joc virtual aici...si ai grija...iluzia puterii naste monstrii
Ca de final si special ptr tine :*:*:*:*:*

nu eu am sustinut de fiecare data ca dincolo de monitor e un om? si ca e mai important omul din spatele calculatorului decat satele? eu te-am provocat sa ma ataci! :( inseamna ca nu sunt destul de puternica ce sa fac :((
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Ma gandeam ca aceasta ar fi o tema serioasa, nu o alta ocazie de spam. Va reamintesc ca o astfel de tema exista inca, deci nu aveti nici un motiv sa nu afisati acolo daca nu puteti respecta subiectul. Este o atentionare, reveniti.
 

DeletedUser

Am stat si am citit cat poate sa abereze uni fosti jucatori din diablo, ce a scris profu mai sus este adevarat, eu am discutat cand am iesit la o bere si cu membri vip care erau la masa, ionel noemal intelege ce vrea el numai ce trebe nu intelege, am zis ca sa luat unele decizi gresite in privintza lu daymo cand a iesit prima data din trib nu mai trebuia primit, dar am zis ca oricine merita o a doua sansa, atunci ionele ai iesit si u si kalistra, am zis hai ma ca o sa fie bine, au gresit hai ca sa ii chemam inapoi, acum sa intamplat a doua oara si mai presus sau apucat sa recruteze si sa imbarlige anumitzi jucatori, au demostrat cat de mult tin la colegi lor care au luptat si au parasit tribul si au mers pe principiul lasa ma ca ne cheama inapoi astia, ca noi suntem baza, Nu atzi facut decat sa ne sfidatzi prin aducerea unor jucatori in tribul vostru de vip-uri, Eu din ce am ** cu gerula i-am zis ca sa se linisteasca in privintza lu dica, dar el batman batman si a inceput sa ** cu toata conducere cea ce a si facut si in discutzia aia amdoi au gresit si trebuia ca scz sa fie reciproce si discutzia sa ramana intre ei, dar gerula a ales alta modalitate, cat va aduca ca zicetzi totzi ca este un joc si ** de averi virtuale sau mai stiu eu ce, voiu datzi dovada ca va doare situatzi in care va aflatzi acum, pt ca daca e asa cum zicetzi voi vip-urile ca va distrazi nu atzi mai intra pe aici sa va plagetzi asa cum o face kalistra, si daymo a fost juc bun atat timp cat a avut sustinere adika pt cei ce nu inteleg un trib puternic in spate cum suntem totzi de alfel, ca si eu daca raman afara din trib o sa am aceasi soarta, voi asta nu o intelegetzi si cred ca nu vretzi sa intelegetzi si sa vedetzi realitatea acestui joc, eu va zic doar atat, Si eu am atacat pe kalistra in k74 si k75 aproape de granitza cu tnt si avea trupele in sat, nakuku se distreaza si asta am sa fac pana la sfarsit, pt nelamuriri ionele te astept la o bere
 

DeletedUser

Am stat si am citit cat poate sa abereze uni fosti jucatori din diablo, ce a scris profu mai sus este adevarat, eu am discutat cand am iesit la o bere si cu membri vip care erau la masa, ionel noemal intelege ce vrea el numai ce trebe nu intelege, am zis ca sa luat unele decizi gresite in privintza lu daymo cand a iesit prima data din trib nu mai trebuia primit, dar am zis ca oricine merita o a doua sansa, atunci ionele ai iesit si u si kalistra, am zis hai ma ca o sa fie bine, au gresit hai ca sa ii chemam inapoi, acum sa intamplat a doua oara si mai presus sau apucat sa recruteze si sa imbarlige anumitzi jucatori, au demostrat cat de mult tin la colegi lor care au luptat si au parasit tribul si au mers pe principiul lasa ma ca ne cheama inapoi astia, ca noi suntem baza, Nu atzi facut decat sa ne sfidatzi prin aducerea unor jucatori in tribul vostru de vip-uri, Eu din ce am ** cu gerula i-am zis ca sa se linisteasca in privintza lu dica, dar el batman batman si a inceput sa ** cu toata conducere cea ce a si facut si in discutzia aia amdoi au gresit si trebuia ca scz sa fie reciproce si discutzia sa ramana intre ei, dar gerula a ales alta modalitate, cat va aduca ca zicetzi totzi ca este un joc si ** de averi virtuale sau mai stiu eu ce, voiu datzi dovada ca va doare situatzi in care va aflatzi acum, pt ca daca e asa cum zicetzi voi vip-urile ca va distrazi nu atzi mai intra pe aici sa va plagetzi asa cum o face kalistra, si daymo a fost juc bun atat timp cat a avut sustinere adika pt cei ce nu inteleg un trib puternic in spate cum suntem totzi de alfel, ca si eu daca raman afara din trib o sa am aceasi soarta, voi asta nu o intelegetzi si cred ca nu vretzi sa intelegetzi si sa vedetzi realitatea acestui joc, eu va zic doar atat, Si eu am atacat pe kalistra in k74 si k75 aproape de granitza cu tnt si avea trupele in sat, nakuku se distreaza si asta am sa fac pana la sfarsit, pt nelamuriri ionele te astept la o bere

pentru ca tot vad numele meu pe aici am cred dreptul la replica ..in primul rand poate ca si daymo are partea lui de vina ..adica ceva cam mult orgoliu..in rest nu cred ca a refuzat vreun coleg cand ia cerut ceva ..i-am luat apararea si o fac incontinuare pentru ca asa simt ca trebuie sa faca un bun camarad ..suport consecintele ..eu nu am trimis nici macar un topor pe vreun fost coleg si nici nu o pot face ..cu exceptia lui portile care ma ataca si m-am enervat trimitand pe el atacul din satul respectiv ..am ales sa ma banez si nu renunt la asta pentru ca ma doare foarte rau sa vad cata ura aveti in voi ..nu ati asteptat sa se intoarca sprijinul trimis la voi ..chiar si la tine daca vrei sa recunosti despre satele din k74 ,75 am tot plimbat si omorat nobili cat am putut de pe un sat pe altul ..pana ce am primit ceva sprijin de la cineva ..asa sa intamplat si in k23 unde mi sa trimis sprijin ..ce avea persoana in sat la urgenta ..asta e ..topoare ..am vazut cum ai ras de mine ..dar nu conteaza ..poate doar faptul ca anul trecut cam prin vremea asta statem cu randul siter la tine si iti aparam satele din nord ...ca pe la mai multi din DIABLO .. care desigur au uitat ..sau nici nu ii intereseaza ..se stiu ei .. nu eu nu am uitat ..ca am ratat conservele pt iarna trecuta..asa ca mai bine trec la lucruri mai pragmatice ..
 

DeletedUser

Jocul triburile : joc de strategie bla bla bla, dar mai ales joc de socializare in care se leaga anumite prietenii virtuale care uneori se concretizeaza si in real life. cand ai ajuns sa dai la o parte prietenia fie ea virtuala sau reala pentru un joc, pentru niste sate in plus, atunci ar trebui sa iti pui niste intrebari de genul : "eu ce fel de om sunt?"
 

DeletedUser

pai kalistra ti-am mai explicat prin mesaje, eu joc nu am cum sa itzi mai fiu fratior asa cum mi-ai zis prin mesaje atat timp cat tu ai iesit din trib, daca tinei macar la jucatori cu care ai petrecut clipe frumoase pe acest joc nu ai fi iesit din trib pt maretzul daymo care nu a vrut sa mai joace fara drepturi si merite, acum a doua oara nu mai exista cale de intoarcere atata timp cat ti-ai batut joc de fiecare jucator cu care ai fost in trib, ti-a pasat doar de tine si de daymo, ce pretentzi ai tu acum de la noi, cum sa nu te atacam? si era normal sa rad cand bagi in sat 60k topoare care din 3 fuluri e la revedere, oricum degeaba faci acum taraboi si te zbatzi pt cine pt daymo care a dat stergere, si ce am zis mai sus atzi fost sustzinutzi si de conducere cand va primit inapoi atunci, sa calcat unele principii la unii jucatori si va-am reprimit in trib, dar stii cum e ** aia nu mereu e joi, si te rog nu te mai victimiza atat ca stiai riscurile daca parasesti tribul asa cum vrei u, sau poate sperai ca iar o sa vina x si y sa se miligeasca de voi sa venitzi, acum va aratam ce sunteti fara diablo in spate, asa se si numeste jocul asta triburile, mai multzi juc intrun trib se bate cu altzi jucatori din alt trib, si dupa ce te debaneaza cu zidul 0 la sat ce trupe ai u sa bagi acolo ca sa nu pierzi satul, atzi auzit povestea lu vera ca nu putem sa ii luom toate satele ei o sa le luom la sfarsit ca e bagata prin tnt dar restul va pierde si ultimul sat, a pierdut neagreku pana si ultimul sat dar restul.
 

DeletedUser20252

Nici unu din VIP-uri nu s-a numarat printre prietenii mei.
Eu nu am prieteni asa marlanusi.
Pe triburi eu am doar amici,prieteni am in viata reala.
 

DeletedUser

Jocul triburile : joc de strategie bla bla bla, dar mai ales joc de socializare in care se leaga anumite prietenii virtuale care uneori se concretizeaza si in real life. cand ai ajuns sa dai la o parte prietenia fie ea virtuala sau reala pentru un joc, pentru niste sate in plus, atunci ar trebui sa iti pui niste intrebari de genul : "eu ce fel de om sunt?"

am scris mai sus ca il astept pe ionel la o bere, am iesit totzi in oras daca esti prieten in afara jocului si daca jocul te duce in directzi diferite, ce fac nu mai joc? jucam pe joc ne distram ne intalnim la o bere stam de **, care este problema?
 

DeletedUser35292

Am stat si am citit cat poate sa abereze uni fosti jucatori din diablo, ce a scris profu mai sus este adevarat, eu am discutat cand am iesit la o bere si cu membri vip care erau la masa, ionel noemal intelege ce vrea el numai ce trebe nu intelege,

:) cu tot respectul hombre...dar nu despre tine era vorba ( nu stiu de ce dar pe tine te exclusesem din sfera conducerii diablo.......hmmmm..poate din cauza ca te cunosc mai demult :p)
Sa fiu mai explicit...era ** despre o ea...si era vorba despre o discutie despre cum trateaza cei din conducere "apatia" unora si a altora..."Chestiuni" completate si de un player care este in diablo ( si sunt ferm convins ca nu va iesi vreodata de acolo...prietenii stiu de ce :p )..dar care a preferat sa devina si el unul din "apaticii" tribului diablo.

P.S. Si astea nu-s vaicareli...este doar dreptul la replica / si modul nostru de a raspunde mesajului trimis de profu cum ca a ** cu taparo si...totul a fost planificat ( lucru contrazis de ceea ce ati gasit prin satele pe care le-a luat diablo din vip...)

aaaaaaaa...si inca ceva,,,parca-i reprosati lui Daymo ca ia sate de la inactivii tribului dusman...acum ce faceti...va certati ptr aceleasi fapte in fata oglinzii? :D

Bere????cand faci cinste? Oricum...tot respectul meu ptr tine...cred ca ai fost singurul din conducerea diablo ( hai ca acum mi-am adus aminte ca si tu faci parte din acea grupare ) care nu era asa crispat...in rest doar ...hai ca nu mai spun nimic Andy :p si nici despre tine issa :)...

si chiar ca...la o bere am sa-ti spun si eu tie mai multe..amuzante din punctul meu de vedere de pe aceasta mirifica lume 7,,,am copiat mesajul tau de mai sus..si am sa revin cu o postare peste cateva zile cu citate din acel mesaj..si alte chestiuni :p legate de joc :)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus