Situatia razboiului mondial

Sunteti de acord?


  • Total votanți
    20
  • Sondaj închis .

DeletedUser

In conditiile in care, asa numitul razboi mondial a incetat, am decis sa inchid topicul destinat conflictului amintit (care oricum se transforma intr-unul de spam) si sa creem topicuri de discutii individuale pentru razboaiele existente.

Sunteti de acord?

ps: poll-ul va fi deschis 48 ore.
 

DeletedUser18134

da' cine a zis ca a incetat razboiul?
exista un singur razboi, estul cu vestul. chiar daca in acest moment exista triburi neutre, termenul de "razboi mondial" e la fel de veritabil


Meaning #1: a war in which the major nations of the world are involved



zice the major nations, nu all nations :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18134

pentru el nu mai e, FAME este trib neutru, fara nici un razboi... sau doar cu cel intern (pt moment) :)
 

DeletedUser26720

razboiul exista doar ca este o mica perioada de liniste " linistea dinaintea furtunii "
 

DeletedUser

E vara , hai sa fim seriosi , triburile e joc de iarna cand stam la hibernat acuma mai toata lumea vacante,sesiune etc
 

DeletedUser5151

Razboi Mondial este in continuare. Numai ca momentan au loc jocuri de culise , si nu se stiu exact taberele ca la inceput. Dar este aceasi confruntare, dintre 2 grupuri de data asta mai putin definite.
 

DeletedUser

Deci nu pot sa cred ce fac cei din Legion , concediaza jucatorul care pierde sate ca sa nu afecteze la statistici ...interesanta strategie asa v-au invatat cei din TSF??..mai mult ca sigur, e chiar jenant.
Apropo si daca se dau pe un jucator 3000 de fake-uri ??? ce faceti il dati afara?
 

DeletedUser

Deci nu pot sa cred ce fac cei din Legion , concediaza jucatorul care pierde sate ca sa nu afecteze la statistici ...interesanta strategie asa v-au invatat cei din TSF??..mai mult ca sigur, e chiar jenant.
Apropo si daca se dau pe un jucator 3000 de fake-uri ??? ce faceti il dati afara?




dupa fapta si rasplata
am tinut intotdeauna sa avem un trib curat,iar tradatorii au primit intotdeauna tot ce a fost mai bun de la noi,numarul de membrii nu este important pt noi,corly era luat in lota de mult timp
in LegioN exista jucatori mici dar care sunt fideli,au fost ajutati sa se dezvolte si vor fi ajutati intotdeauna atata timp cat arata respect si nu calca stramb
este adevarat ca nu sunt suficienti tradatori pe L14 cat puteti voi aduna
 

DeletedUser

Lasa ca este unul versat de tot....am vrut sa-i spun pe nume dar primesc un warn cat mine de mare =))
Prietenul nostru Mircea.... :)) E aia tuturor...
 

DeletedUser

Deci nu pot sa cred ce fac cei din conducerea SH,au introdus o "dare" in pt. prem. catre conducerea tribului,in caz contrar plimba jucatorul in academia a-17-a...interesanta strategie, e chiar jenant.
Apropo si daca jucatorul da 500 pt. prem. il bagati in prima liga??? dupa ce utilizati pt.le il mutati din nou in liga secunda?
 

DeletedUser

Deci nu pot sa cred ce fac cei din conducerea SH,au introdus o "dare" in pt. prem. catre conducerea tribului,in caz contrar plimba jucatorul in academia a-17-a...interesanta strategie, e chiar jenant.
Apropo si daca jucatorul da 500 pt. prem. il bagati in prima liga??? dupa ce utilizati pt.le il mutati din nou in liga secunda?

Te inseli amarnic , chair nu suntem nevoiasi de pct. premium , si nu stiu de unde auzi tu toate astea? ....sau vrei sa mai faci o recrutare din SH cum ai mai facut???

dupa fapta si rasplata
am tinut intotdeauna sa avem un trib curat,iar tradatorii au primit intotdeauna tot ce a fost mai bun de la noi,numarul de membrii nu este important pt noi,corly era luat in lota de mult timp
in LegioN exista jucatori mici dar care sunt fideli,au fost ajutati sa se dezvolte si vor fi ajutati intotdeauna atata timp cat arata respect si nu calca stramb
este adevarat ca nu sunt suficienti tradatori pe L14 cat puteti voi aduna

Pai nu prea ai cum sa ai tradatori in trib daca sunteti 3 persoane pe 30 de conturi este aproape imposibil .
Si apropo de Corly ....are alta parere de spusele tale si nu cred ca nu va fost fidel , sau la voi este suferinta dupa sefie?

Atentie 2.11 (post hunting)!
pe viitor foloseste functia editare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18134

cred ca topicul asta a fost inchis... in urma cu vreo 30 de ore.... nu-i asa, plesuv28? ;)
 
Sus