Situatia razboiului mondial

Sunteti de acord?


  • Total votanți
    20
  • Sondaj închis .

DeletedUser13059

pai da doar sti prea bine ca sa zis la TV de Brago ca va primi cadou de ziua lui de la Asociatia Casa de Copii nu este Acasa un mare pistol cu apa cu care poate deveni cel mai piriculos omulet doar ii soldat si asta nu il vezi numa aventuri din iraq :) sau pe unde va aburea ca o mai fost el ....
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
Chiar nu poti sa te abtii, cred ca bati recordul la intrat iar in ban imediat dupa ce ai iesit din el:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chiar nu mai sunteti in stare sa va sustineti conturile fantoma?este nevoie sa dati circulare in toata familia de est?rusinos ca si faptul ca nu esti in stare sa-ti continui scoala.dealtfel la ce sa ne mai asteptam,atat poti atat faci

urssmircea în data de 17.06. la ora 22:13
am ramas in impas il poti ajuta pe ..... cu niste pct premium in numele meu raman dator..
 

DeletedUser13059

urssmircea în data de 17.06. la ora 22:13
am ramas in impas il poti ajuta pe ..... cu niste pct premium in numele meu raman dator..

cred ca te uiti la alt film


Sfârşit: 08.11.10 16:56
prelungire automată:
(atât timp cât mai aveţi puncte premium) activ (» deactivează )



si despre acel mesaj dat cu cp pentru xxx a fost dat chiar de xxx care era sitter la mine si cerea CP in numele meu :) in fine la mine nu ii problema ii totul bine
 

DeletedUser

cred ca te uiti la alt film


Sfârşit: 08.11.10 16:56
prelungire automată:
(atât timp cât mai aveţi puncte premium) activ (» deactivează )



si despre acel mesaj dat cu cp pentru xxx a fost dat chiar de xxx care era sitter la mine si cerea CP in numele meu :) in fine la mine nu ii problema ii totul bine

am zis eu ca nu te cred?:rolleyes:
 

DeletedUser13059

eh sigur ca da , am trimis mesaj sa mi se trimita cp si la jucatori din circ sau cum ? :)


hai nu fi trist ca daca primesc iti dau si tie ;)
 
Sus