Situatie incurcata pe k54

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ce te face pe tne sa crezi atat de mult ca`s chiar asa de curati?:)))

Daca nu stiam nu vorbeam ,nu`s genu sa vorbesc doar ca sa ma afirm:D
 

DeletedUser4838

reactia unui lider, la cald, prins la inghesuiala

crysty28 reloaded
Esti un nesimtit ! Pentru asta o sa te demolez!

...incurcata situatie, da

Domnul Gaby! Ce faceti domle? Nu ne-am mai intalnit de mult.
Eu fac spam din cate vezi.

On-topic: E prea devreme sa estimezi ceva si sa analizezi harta, trebuie asteptat pana majoritatea are posibilitate de cucerire si atunci vom vedea triburile puternice si cele slabe.
 

DeletedUser5970

Cu respect, Ovidiu.
Prin zona si eu, alaturi de vechi prieteni, prieteni castigati acum 4 ani, pe vremurile in care ne razboiam chiar impotriva ta :) Tot printre spam si noi, de la inceputul lumii tot cautam un trib pe k54 care sa ne merite si este extrem de trist, inca nu l-am gasit, asa ca, ne-am facut noi unul... cu toate ca nu mai suntem la prima tinerete pentru a tine un trib.

Multi copii prost crescuti care isi reflecta talentele si prin joc. Nu-i inteleg pe cei care au trecut la descrierea lor personala, multe primaveri si se lasa condusi de asa... hmmm, lideri.
In rest, toate bune, ma bucur sa te revad pe aici, salutari si lui spaiker.... si cam atat, pe urma devine prea incurcata situatia :p
 

DeletedUser9858

:rolleyes:Da sigur, tot tribul e de fapt un singur jucator:D:D,sunt curios daca dai mesaje la toti iti raspunde aceeas persoana?:rolleyes:
 

DeletedUser

:rolleyes: Cam ciudat cum fiecare , cand ia bataie arunca pisica , pe multi cont,deci tu afirmi ca toate triburile adica tribul mama si academia sunt multi cont?
adica 180 de multi la naiba oricat de bun ai fii tot trebuie sa fii super man sa ai grija de ele:D,

003 CIRC SA FIE (464|604) K64 1,692 BoneVenoM. [C!RCUS] maTzz** [CIRCUS] 2013-02-10 00:07:06

Cum se face ca maTzz** innobileaza suportul lui gaboneee

gaboneee=bonevenom exact cum are si la titlul...vrei sa mai cautam si pe la varusu zexandrei si la ceilalti?

Prea va credeti buricul pamantului pe burta goala, suferiti de locul 1 ...sa veniti la mine in zona cu doar 18 jucatori pe continent intre o familie cu 300 membrii , trupe rupte ca sprijin la atacuri si asa mai departe , minunat ca acum din cei 300 s-au injumatatit iar in curand o sa-si dea dizolvare...
Mai nou acum pe fiecare lume fiecare trib mai "fortos" se uita cine e mai periculos in zona , dam de un pna sau alianta si sa facem scor pe noobi...marfa rau jocul ...dai la farmat toata ziua si iei sate moca, o sa vreau sa vad cum va descurcati la un razboi de uzura, o sa fie foarte interesant sa vad cum se stapanesc conflictele interne, vrei nu vrei acestea sunt peste tot si nu ai cum sa le controlezi decat doar sa joci cu cei selectati sa faci treaba si care cunosc jocul fara tot felul de mizerii.
Multi nu inteleg ca aceasta "foame" de sate poate sa fie o arma care se intoarce impotriva ta ca vrei sa devii cel mai bun, sa fii primul in top si sa fii orbit de toate aceste chestii care te influenteaza negativ si nu iti faci timp pentru cel mai important lucru adica sa creezi relatii profesionale cu ceilalti colegi de trib > sa joci impreuna sa ataci impreuna sa te aperi impreuna, sa dai si ultimul lancier pentru coleg indiferent de pierderi fara sa te gandesti ca asta te poate da inapoi.
Pe scurt triburile este joc de echipa, ca ai o familie de 180 sau 500 membrii este o mare greseala, se baga intre voi un grup organizat de 20-30 jucatori si nu intelegeti nimic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

:eek:nenea ti-ai gasit gresit omul, eu nu sunt in circus,si am zis doar ca si cu multi conturi si fara, acolo sunt jucatori buni si ca domina acum zona aia atat, restu tu stii mai bine decat mine eu sunt exact pe partea opusa a harti;)
 

DeletedUser43265

:eek:nenea ti-ai gasit gresit omul, eu nu sunt in circus,si am zis doar ca si cu multi conturi si fara, acolo sunt jucatori buni si ca domina acum zona aia atat, restu tu stii mai bine decat mine eu sunt exact pe partea opusa a harti;)

IDEM ce spune si SMILEYX ...si cu multi cont si fara tot jucatori buni vor ramane ... si de organizare Army uita-te putin si la inamici invinsi sa vezi ca si noi dam sprijin si atacuri organizate... dupa parerea mea organizarea ne-a adus pe locul 1 . Vedem peste 2 -3 saptamani cum merg lucrurile ..cred ca ne veti vedea prin mijlocul k 54 !( cu dezvoltarea)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus