SKIN vs AVALON, Avalon

  • Autor subiect bloodyspuk
  • Data de început

DeletedUser

eu am zis ca ei nu joaca serios, pe ce ma bazez , pe experienta lor logic. daca i-ai cunoaste ai intelege. nu zic ca sunteti slabi rau de tot, dar in ori ce competitie experienta isi spune cuvantul.

P.S. eu ma refer strict la Avalon tribu' lui Aztecul
 

DeletedUser

Shino, traim pe alte lumi. Cand s-or intoarce Aztecu', Sir Soreen, Simavo sau mai stiu eu ce glorii pe care le adorati voi in secret, atunci dezbate.

Orice se scrie intr-una.
 

DeletedUser

Skin

sunt prea slabuti,cei din AVALON...nu stiu cui ii ridicati statui,dar parca v-am mai vazut pe L9 unde la fel v-ati dizolvat ca o pastila efervescenta...in dimineata asta intemeietorul AVALON a mai pierdut inca 2 sate...ma uit la profilele lor(abraham88 si mitical) si vad cum se lauda singuri,dar in joc i-am spulberat impreuna cu colegii mei...:)) :)):tare:
 

DeletedUser

eu am zis ca ei nu joaca serios, pe ce ma bazez , pe experienta lor logic. daca i-ai cunoaste ai intelege. nu zic ca sunteti slabi rau de tot, dar in ori ce competitie experienta isi spune cuvantul.

P.S. eu ma refer strict la Avalon tribu' lui Aztecul


Da` de unde stii tu ca nu ii cunoastem? Poate am fost colegi cu ei pe alta lume. Poate le stim structura organizatorica. Poate tocmai d`aia nu se regasesc. Poate nu mai vorbesti in necunostinta de cauza.
 

DeletedUser

Da` de unde stii tu ca nu ii cunoastem? Poate am fost colegi cu ei pe alta lume. Poate le stim structura organizatorica. Poate tocmai d`aia nu se regasesc. Poate nu mai vorbesti in necunostinta de cauza.

ma indoiesc ca ii cunosti, daca i-ai cunoaste ai stii ca nu joaca cu adevarat aici. Vorbesti din carti acum, dupa cum vezi nici nu sau deranjat sa joace, au intrat la misto. Inainte sa vorbesti cerceteaza, ia vezi l-ai mai vazut pe diratte pe undeva ? Vorbesti de lucruri pe care nu le cunosti.
Cred ca vor juca cu adevarat pe o lume cu viteza mai mare, sa va vad atunci ce faceti.



Shino, traim pe alte lumi. Cand s-or intoarce Aztecu', Sir Soreen, Simavo sau mai stiu eu ce glorii pe care le adorati voi in secret, atunci dezbate.

Orice se scrie intr-una.

Crezi gresit si stii si tu bine asta. Tot asa am zis si eu ca cei 3 si restul nu joaca, totul e la misto ;), gresesti cu adoratul in secret. Pur si simplu nu imi place sa vad ca apar jucatori si se lauda ca au razboi cu un trib de inactivi.
Vreti sa dovediti ca sunteti mari si tari, veniti pe extern cu un razboi adevarat. Cu un trib care mai joaca si sunt activi.
 

DeletedUser

Vreti sa dovediti ca sunteti mari si tari, veniti pe extern cu un razboi adevarat. Cu un trib care mai joaca si sunt activi

tu vezi ce spui:))))auzi nu mai joaca :)cum sa nu joace,cred ca vrei sa spui ca nu stiu sa joace :))
SKIN joaca de ceva vreme in formula asta si ar trebui sa sti si de pe celelalte lumi ca mereu au jucat f. ** si au avut razboi si cu triburi f. bune asa ca....:)))
 

DeletedUser

Vreti sa dovediti ca sunteti mari si tari, veniti pe extern cu un razboi adevarat. Cu un trib care mai joaca si sunt activi

tu vezi ce spui:))))auzi nu mai joaca :)cum sa nu joace,cred ca vrei sa spui ca nu stiu sa joace :))
SKIN joaca de ceva vreme in formula asta si ar trebui sa sti si de pe celelalte lumi ca mereu au jucat f. ** si au avut razboi si cu triburi f. bune asa ca....:)))

Cred ca nu prea ai treaba cu lumea asta, avalon-ul lui Aztecul nu prea joaca, daca i-ai fi urmarit putin jocul ai fi vazut asta. Iar daca compari evolutia lor pe lumea asta cu restul lumilor ai intelege ca am dreptate.
 

DeletedUser

Da bine ca ai tu treaba. Singuru' care vorbeste de Avalonul lui Aztecul aici esti tu, si sincer ne doare-n bascheti ca e a lui Aztecu sau al tau sau al cui o fi. Tu ai un fix si traiesti din niste amintiri de care putin ne pasa. Noi ne batem cu AVAL0N pe L18 tu lupta alaturi de Aztecu unde vrei.
 

DeletedUser

Da bine ca ai tu treaba. Singuru' care vorbeste de Avalonul lui Aztecul aici esti tu, si sincer ne doare-n bascheti ca e a lui Aztecu sau al tau sau al cui o fi. Tu ai un fix si traiesti din niste amintiri de care putin ne pasa. Noi ne batem cu AVAL0N pe L18 tu lupta alaturi de Aztecu unde vrei.

eu nu joc in Avalon, doar ca i-am mai urmarit din cand in cand. daca te doare in bascheti e traba voastra nu ma intereseaza, eu doar am punctat atat, acest topic este inutil si rusinos pt un trib care se lauda ca este un trib de top.

emotivo... lasa-l sa traiasca din amintiri...el oricum este o nulitate a acestui joc :)):cool:

ai dreptate sunt o nulitate, dar nu eu sunt cel care a facut un topic pe extern sa spun ca ma lupt cu inactivi ;). vreti reclama faceti ceva mult mai interesant, dati stergere cont. presupun ca urmatorul vostru razboi va fi contra tuturor satelor de barbari de pe harta.
 

DeletedUser

Bai S(hi)nobule tu chiar simti nevoia sa te bagi in seama cand habar n-ai despre ce vorbesti? Nu stiu ce Avalon ai urmarit tu poate astia de pe 18 sunt o copie, noi cu ei avem treaba nu cu Avalonul ideal din visele tale. Jucatorii pe care i-am atacat erau activi si ei au fost cei care au inceput ofensiva impotriva noastra cel putin la nivel verbal (si din cate stiu eu mortii -sau inactivii- nu vorbesc). Pana una alta noi avem un conflict cu un alt trib din top 20 si am ales sa-l facem public fie ca-ti place fie ca nu.
Nu stiu daca esti o nulitate in joc si nici nu ma intereseaza dar din cele cateva replici postate aici imi pot da seama de faptul ca reprezinti o nulitate la alte capitole.
 

DeletedUser

da poate ca nici nu ne intereseaza ce zice shinoobu asta sa se abtina daca nu i convine si sa nu se mai bage in seama !din cate vad avalonu e in top 20 si nu le mai lu a tu apararea ca sunt inactivi da,nu stiu sa joace si gata,mai sunt si 49 de membri.
uita te la SKIN cate sate de barbari au luat de cand a inceput l 18 si uita te si la AVALON astia chiar ca se bat cu barbarele asa ca nu mai ** daca nu ti convine:)))))
 

DeletedUser

Bai S(hi)nobule tu chiar simti nevoia sa te bagi in seama cand habar n-ai despre ce vorbesti? Nu stiu ce Avalon ai urmarit tu poate astia de pe 18 sunt o copie, noi cu ei avem treaba nu cu Avalonul ideal din visele tale. Jucatorii pe care i-am atacat erau activi si ei au fost cei care au inceput ofensiva impotriva noastra cel putin la nivel verbal (si din cate stiu eu mortii -sau inactivii- nu vorbesc). Pana una alta noi avem un conflict cu un alt trib din top 20 si am ales sa-l facem public fie ca-ti place fie ca nu.
Nu stiu daca esti o nulitate in joc si nici nu ma intereseaza dar din cele cateva replici postate aici imi pot da seama de faptul ca reprezinti o nulitate la alte capitole.

Avalonul lu Aztecul este copie =)) vai de capul meu ce imi vad ochii prin acest topic, avalonul ideal din visele mele sincer deja o iei pe aratura. Inactiv inseamna sa intre 5 minute pe zis sau odata la 2 zile, daca era cum spui tu li se stergea contul in 14 zile de inactivitate. E o mare diferenta in ce zic ei si ce aberzi tu. AVALON este acea copie de care zici tu, un trib facut cu cativa jucatori din Hrv de pe L15, pote va bati si astia :)).
Acum chiar esti pe langa rau de tot, acum imi zici ca sunt varza la joc, dupa incepi sa vorbesti de viata mea reala, tu iti dai seama cat de penibil e asta ?




da poate ca nici nu ne intereseaza ce zice shinoobu asta sa se abtina daca nu i convine si sa nu se mai bage in seama !din cate vad avalonu e in top 20 si nu le mai lu a tu apararea ca sunt inactivi da,nu stiu sa joace si gata,mai sunt si 49 de membri.
uita te la SKIN cate sate de barbari au luat de cand a inceput l 18 si uita te si la AVALON astia chiar ca se bat cu barbarele asa ca nu mai ** daca nu ti convine:)))))

pai daca nu te intereseaza, de ce comentezi aiurea ? plus ca vorbesti in plus, eu vorbesc de Avalon-ul lui Aztecul, celalalt trib e un trib care foloseste acest nume si atat. eu vorbesc de un trib voi incepeti sa aberati despre alte triburi, oare nici un mod. nu vede ca voi faceti numai off-topic ?
Sfat pt viitor, mai documentati-va si voi asupra jocului si dupaceia iesiti pe extern sa deschideti topicuri, nu de alta dar va faceti de cacao.
 

DeletedUser

noi am deschis topicu asta cu AVALON pt ca asa am avut chef sa aratam statistica da,eu nu s tu ce cauti sa vorbesti pe aici daca nu ai habar singuru care face off-topic esti tu nu s de ce te bagi in discutie!!!!
daia nu mai putem noi de avalonu lu aztecu .
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SKIN
Players:

Side 2:
Tribes: AVAL0N
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 45
Diferență: 4

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 0
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 209,004
Tabăra 2: 123,613
Diferență: 85,391

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54,480
Tabăra 2: 0
Diferență: 54,480

image.php



Pt shinobi: Daca te uiti mai atent in ultimele statistici vei vedea ca au luat mai multe sate decat noi in ultima vreme(deci nu sunt inactivi) si de asemenea ca noi nu prea ne batem cu barbarii. Inainte sa spui orice tampenie documenteaza-te.
In legatura cu denumirea asta ziceam si eu ca cei de pe 18 sunt probabil o copie si ca nu am pretins ca ne batem cu tribul lui Aztecul si nici ca am fi un trib extraordinar. Pentru noi altceva conteaza in joc, ca de exemplu sa-i iritam pe cei ca tine si sa ne distram pe seama lor. Esti multumit? Toate presupunerile tale au fost false si cred ca nu noi suntem cei care ne-am facut de ras. O seara placuta!
 

DeletedUser18538

Lasati-l pe shinobi, stie el ce zice dar aici e umpic offtopic , vad ca s-a zis si cu avalonul:))
 

DeletedUser

Denumirea topicului este "SKIN vs AVALON, Avalon" deci este trecut si tribul lui Aztecul, iar eu am vorbi doar de acest trib. Intelegi ? Celalalt trib nu ma intereseaza sincer. Uitate bine la titlu sa vezi despre ce Avalon vorbesc eu. Nu ai zis tu anumite chestii, dar au zis colegi tai, ca e un trib de nimic tribul lui Aztecul, daca erau activi vedeati voi ca nu era chiar asa cum credeti voi.
 

DeletedUser

ne ai innebunit cu tribu lu aztecu asta :) daca nu s activi nu s de ce mai joaca pana la urma.nu are rost sa mai ** de aztecu asta.
doar de AVALON :)))) ** fostu AVALON
 

DeletedUser

eu pan' la urma am ajuns sa inteleg "pielea", care iau triburile ca pe un joc exact asa cum trebuie luat si se bucura atunci cand castiga razboaie impotriva unor triburi de "mare valoare si angajament" cum se bucura niste copii de 10 ani atunci cand salveaza printesa la supermario si "sar in sus" de bucurie p extern

__________
Ups I give my life to you :)))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus