SKIN vs AVALON, Avalon

  • Autor subiect bloodyspuk
  • Data de început

DeletedUser17453

:))
chiar m-am distrat cu tine Shinobi666.. sau mai bine zis pe seama ta:)

poate ca ai dreptate in ceea ce zici tu acolo, poate ca esti un senior in toata regula pe triburile.ro,
dar nu vei impresiona niciodata in felul asta! eu sunt un junior tocmai pentru ca nu vreau sa ma fac de ras cu astfel de posturi..


indiferent de relatiile FAME cu SKIN, indiferent de parerea lui sinobi, nu am cum sa nu spun "skinosii sunt peste avalon+ tot ce mai au legatura cu ei.."

spyworm în data de 08.03. la ora 17:50
Salut.Te-am contactat cu intentia de a incheeia o alianta contra celor din [ally]SKIN[/ally].Eu stiu totul despre ei ,adika i stiu de pe lumea 14 cum lucrau si acolo la inceput luat nimai sate mari de peste 5.000 puncte nu incheiau pna aliante sau familii etc etc etc....cred ca stii la ce ma refer.Jucatorii lui sunt intradevar jucatori experimentati,dar pot fi doborati;).Pe lumea 14 au fost scosi de pe harta de tribul GOD( tot respectul pentru ei...).Pt a-i scoate au facut o familie de 10 triburi cu care i-au atacat in grup:)( triburile mari din acea familie erau triburi ofensive( ii atacau si innobilau),iar triubrile mai mici erau defensive adica blindau satele nou luate cu aparare:)..intelegi tu;)
De accea m-am gandit sa facem o alianta de multe triburi cu forum comun etc etc..... si sa-i atacam la greu tu ce zici?
Cu respect Vlad intemeietorul [ally]L~of~T[/ally]


spyworm în data de 08.03. la ora 19:15
ce zici vrei cei din [ally]avalon[/ally] au acceptat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

spyworm în data de 08.03. la ora 21:05
sal ma poti invita in tribul vostru
?

purina în data de 08.03. la ora 21:08
pot dar trebuie sa imi dai sitter de verificare

spyworm în data de 08.03. la ora 21:13
pentru ce?

purina în data de 08.03. la ora 21:15
sa vad cum stai cu dezvoltarea si daca corespunzi cu cerintele tribului. bani ai?

spyworm în data de 08.03. la ora 21:16
da de ce?

spyworm în data de 08.03. la ora 21:16
evident k am)))))

purina în data de 08.03. la ora 21:18
asta e optional. trebuie sa`mi asiguri berea la fiecare sfarsit de saptamana.


continuarea
 

DeletedUser

:))
chiar m-am distrat cu tine Shinobi666.. sau mai bine zis pe seama ta:)

poate ca ai dreptate in ceea ce zici tu acolo, poate ca esti un senior in toata regula pe triburile.ro,
dar nu vei impresiona niciodata in felul asta! eu sunt un junior tocmai pentru ca nu vreau sa ma fac de ras cu astfel de posturi..


indiferent de relatiile FAME cu SKIN, indiferent de parerea lui sinobi, nu am cum sa nu spun "skinosii sunt peste avalon+ tot ce mai au legatura cu ei.."


tu vezi ce aberatii postezi si atunci cand postezi destul de rar ? ce legatura are mesajul postat de tine cu acest topic sau cu ce am spus eu aici ? iti spun eu, nu are nici cea mai mica legatura.
crezi ca ma intereseaza sa impresionez pe cineva :)) pe un forum ? "amice" asta este doar un forum si atat, daca vreau sa impresionez pe cineva o fac in realitate, nu aici.
eu sunt doar plictisit de topic-uri inutile si jucatori care tanjesc dupa 5 min de faima, pe acest forum. faptul ca, eu vorbeam de un avalon si ei de altul si ei nici macar nu stiu titlul acestui thread sau cu cine au razboi, arata cat de "tari" sunt ei.
iar tu esti mai rau decat ei, pt ca acel mesaj nu are nicio legatura cu topicul sau cu Avalon, cred ca tu defapt cautai thread-ul cu "mesaje amuzante". faptul ca sunt "senior member" nu are nicio valoare, nici nu imi pasa de aceasta titulatura. asa ca incearca si tu ceva mai original si dupa mai discutam.

pana atunci sa mai cresti si tu la inamici invinsi ;) nu de alta dar bate la ochi innobilatul intern excesiv.

super rookie
Puncte: 73.262
Rang: 152
Inamici învinşi: 70.449 (1151.)
Trib: FAME
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marchează pe hartă
» Actele jucătorului: (pagina externă)

Sat Puncte Vechi deţinător Nou deţinător Dată/Timp
figh (582|580) K55 7,028 lup -alb [FAME.] super rookie [FAME] 2010-03-07 19:28:25
MARELE LUP-ALB (580|589) K55 10,037 lup -alb [FAME.] super rookie [FAME] 2010-03-06 15:18:47
alias (584|586) K55 8,663 lup -alb [FAME.] super rookie [FAME] 2010-03-05 19:54:15
lup -alb (587|588) K55 7,218 lup -alb [FAME.] super rookie [FAME] 2010-03-05 16:47:29
Maricica (588|587) K55 6,367 stefanvl [FAME.] super rookie [FAME] 2010-02-26 15:42:46
Circoloco (587|582) K55 4,301 stefanvl [FAME.] super rookie [FAME] 2010-02-25 07:43:44
Mely (586|587) K55 3,655 stefanvl [FAME.] super rookie [FAME] 2010-02-24 15:09:38
Mini (573|601) K65 6,172 kyus [FAME.] super rookie [FAME] 2010-02-14 18:03:02
big world (583|595) K55 3,485 Mandark666 super rookie [FAME] 2010-02-03 12:02:08
Lady (584|599) K55 2,317 ginellove [Troy] super rookie [FAME] 2010-01-31 00:38:29


LE @ slaba trista : da si cred ca ori cine intelege ;), daca tu nu intelegi, imi rapesc ceva timp din timpul meu foarte pretios si iti desenez o schema si colorata ;), poate asa ajungi si tu sa intelegi ceva


2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17453

am spus cam tot ce era de spus pe subiect. daca nu ai inteles postul anterior iti explic in privat, ca la scoala generala.(pentru shinobi)

succes SKIN!
 

DeletedUser

tu vezi ce aberatii postezi si atunci cand postezi destul de rar ? ce legatura are mesajul postat de tine cu acest topic sau cu ce am spus eu aici ? iti spun eu, nu are nici cea mai mica legatura.
crezi ca ma intereseaza sa impresionez pe cineva :)) pe un forum ? "amice" asta este doar un forum si atat, daca vreau sa impresionez pe cineva o fac in realitate, nu aici.
eu sunt doar plictisit de topic-uri inutile si jucatori care tanjesc dupa 5 min de faima, pe acest forum. faptul ca, eu vorbeam de un avalon si ei de altul si ei nici macar nu stiu titlul acestui thread sau cu cine au razboi, arata cat de "tari" sunt ei.
iar tu esti mai rau decat ei, pt ca acel mesaj nu are nicio legatura cu topicul sau cu Avalon, cred ca tu defapt cautai thread-ul cu "mesaje amuzante". faptul ca sunt "senior member" nu are nicio valoare, nici nu imi pasa de aceasta titulatura. asa ca incearca si tu ceva mai original si dupa mai discutam.


[/COLOR]




nu te supara , tu esti vre`o victima de`a noastra ?
 

DeletedUser

nu te supara , tu esti vre`o victima de`a noastra ?

=))) si cine ar putea sa ma faca o victima de-a voastra ? viseaza in continuare baiete, putini stiu cu ce nick joc eu pe lumea asta. eu nu particip la nici unul din aceste razboaie, sunt prea departe de voi.
eu doar am ridicat o intrebare si sa iscat o discutie mai aprinsa, pt ca uni nici macar nu stiu cu cine au razboi. :))
 

DeletedUser

nu de alta dar am vrea sa vedem cat de bun esti in joc..poate te luam la noi ..:)))scz,m-am exprimat gresit poate iti luam satele la noi..:)
 

DeletedUser

sa ne arati si noua cu ce nick joci sa vedem si noi cuceririle tale

noua ne plac satele de barbari cu bonus , in special mie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cainii latra, ursul trece. daca nu intelegeti ce inseamna, va traduc., ori cum pe joc sunteti varza. ia postati-va voi inamici invinsi, cuceririle ;) si mai discutam poate



posteaza tu daca vrei cuceririle noastre si inamicii invinsi hai sa vedem :)))da nu ai tupeu:)))

sigur e vreo victima SKIN:)))) si e ofticat:))
 

DeletedUser

Shino, Shino, Shino ... se ia lumea de tine :(:(:(
Auzi, baietii spun ca ai fost vr-o victima SKIN .. :|
Pls, spunele ca DA, ai fost... sa se simpta si ei bine .. =))
 

DeletedUser

pai daca as spune asta as minti, pt ca ei, nu stiu sa atace jucatori activi. faza e ca ei vor renunta la lumea asta ca sa intre pe L20, ca sunt prea buni pt lumea asta si nu au cu cine sa se lupte. =))
 

DeletedUser

nu vrea domne sa ne zica da`n schimb e cel mai bun jucator de pe extern
 

DeletedUser

shii-noobule SKIN in formula asta nu a jucat numai aici,joaca de pe l10 si nu cred ca a fost vr-o lume in care sa nu atace juc activi asa ca nu s de unde le tot scoti:)))
esti ofticat ai tu ceva cu noi:)) sigur ti ai luat o in freza:))) de la SKIN
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nenea PUSKI mi-a sters postarea anterioara..are dreptate, nu eram in ton cu subiectul, asa ca revin ...



Side 1:
Tribes: SKIN
Players:

Side 2:
Tribes: AVAL0N
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 3
Diferență: 17

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 118,279
Tabăra 2: 15,895
Diferență: 102,384

image.php




( IN LEGATURA CU ACEST TOPIC membrii SKIN sunt rugati sa nu mai raspunda feciorilor si celor fara carte( in nici un caz nu ma refer la moderatori) si sa-i cotonogeasca pe adversari in joc.)
 

DeletedUser

Bravo SKIN!Ati demonstrat ca puteti,iar razboiul asta pentru mine are o singura soarta...Victoria SKIN!
 
Sus