SKIN vs TOM

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: TOM
Parte 2:
Triburi: AoD

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 652
Tabăra 2: 268
Diferență: 384

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 29
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,479,398
Tabăra 2: 944,737
Diferență: 1,534,661

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41,957
Tabăra 2: 179,162
Diferență: 137,205

chart
 

DeletedUser

TellMEwHyy în data de 20.07.2011 la ora 19:57 Citat
centaury a luat multe sate in ultimul timp..sigur nu are cu ce sa le apere


Mda .. Nu mai fi asa de sigur .. Asta am gasit pe Forumul Skin-ului :D
 

DeletedUser8835

Tom ii mai are si pe aod pe cap .

si Aod da ca-n fasole; tragand linie, TOM pe cine bate? E pinata L25?


Claudiniho , in primul rand nu te cunosc .. In al 2-lea rand nu ma scuz .. Prezinta-te si dupa sa ma contactezi !


Gabi , cand mie-mi mor 1000 de lanci si 1000 de spade , voua va moare cate-un Full de atac .. Stai linistit ca nu sti cum stau lucrurile .. :)

sunt jucator al L25...

ai 3000 la ODD, sa mori tu ca ai aparat vreun full pana acum?
 

DeletedUser

Am facut curat in topic,este ultima avertizare,incetati cu sapmul si aveti grija la exprimare!
 

DeletedUser

So what ?! Care-i problema ta ?! Atacati-ma si nu mai aveti gura mare pe Forum .. Cei de langa mine , sunt innactivi majoritatea .. Se pare ca pe aia i-ati nimerit .. Sa vad cand veniti sa ma atacati ce fel va sar trupele .. A luat " marele vostru conducator " Tellmeway un sat , l-ati blindat imediat , iar in spade sunte-ti varza cu sorici !


La fiecare raport care exista intre CentauRy si Skin o sa-l pun pe Forum !:*
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai ca esti penibil....s-a luat un sat si a dat recuperare...nu era normal sa aparam satul?:confused:
 

DeletedUser

ce esti asa furios ..acu aveti innactivi ? pana acuma toti erau activi..
 

DeletedUser

:)) Nu toata lumea e maniaca , ca voi cei din Skin .. Sunt oameni care au servici , care au familii , care au copii mici , nu toti joaca Non-Stop ca voi !Plus de asta mai e si vara .. Eu nu caut scuze si nici nu sunt nervos .. Pentru ce sa fiu nervos ?! .. Si mai bine spus , pe cine ?! Pe un Trib care da doar in innactivi ? Slab ..
 

DeletedUser

cu ce a gresit ?

:)) Nu toata lumea e maniaca , ca voi cei din Skin .. Sunt oameni care au servici , care au familii , care au copii mici , nu toti joaca Non-Stop ca voi !Plus de asta mai e si vara .. Eu nu caut scuze si nici nu sunt nervos .. Pentru ce sa fiu nervos ?! .. Si mai bine spus , pe cine ?! Pe un Trib care da doar in innactivi ? Slab ..

nu conteaza in cine da , de ce tineti innactivi in trib ?:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chisere - foloseste optiunea editeaza pt a nu incalca punctul 2.11 din regulament
 

DeletedUser

:)) Nu toata lumea e maniaca , ca voi cei din Skin .. Sunt oameni care au servici , care au familii , care au copii mici , nu toti joaca Non-Stop ca voi !Plus de asta mai e si vara .. Eu nu caut scuze si nici nu sunt nervos .. Pentru ce sa fiu nervos ?! .. Si mai bine spus , pe cine ?! Pe un Trib care da doar in innactivi ? Slab ..

din cauza asta joci cu coplayer?
 

DeletedUser

In primul rand nu te intereseaza pe tine cu cine joc pe cont si daca joc cu cineva .. Si sa va mai anunt ceva :D .. Trebuie sa recunosc , c-am invatat de la Ingenios .. Cand vin nobilii pe mine si stiu ca nu mai am cu ce sa apar acel sat , o sa va placa surpriza care va asteapta :D .
 

DeletedUser

ce am gresit ?


Ai postari conscutive.

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus