Skin

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu va mai plictisiti de aceste discutii "teribil" de interesante? ;)) Eu unul am citit cateva pagini de... nimic, aceleasi lucruri dezbatute cu foc dar fara rost pentru ca nu sunteti in stare sa admiteti fiecare ca are defecte sau cel putin nu fara sa le subliniati pe ale celorlalti.
 

DeletedUser

daca un 3-2 nu se numeste luat in freza, atunci scorul dintotdeauna cu skin ce inseamna? ca v-au mucificat?

cand vei fi in stare sa joci fara aliante, o sa te apreciem, pana atunci mai cere vecinilor sa dea niste sprijin si scuteste-ne

o seara buna celorlalti
 

DeletedUser

ramos daca tot ai subliniat cele 3 triburi am si eu o observatie. Celelalte 2 stau mult mai bine la media de puncte pe sat fata de voi. Asa ca partea cu bataliile cu barbarii se confirma la voi mai degraba... Invatati toti sa recunoasteti ca aveti puncte slabe si ca nu trebuie mereu sa dai vina pe altii pentru ele
 

DeletedUser

Am zis eu ca evit ? Da domnule stati mai bine la media de puncte pe sat, cred ca esti prima persoana de aici ce nu spune aberatii din tabara skin
 

DeletedUser

Imi pare rau ca nu pot spune acelasi lucru despre tine din partea "taberei" GOD pentru ca foarte multe aberatii s-au scris aici si tu nu ai facut exceptie. ;)) Vazusem undeva ca s-a propus inchiderea acestei teme chiar de initiatorul ei. Ce fac moderatorii, dorm?
 

DeletedUser27373

Avti o mare jucatoare in tribul SKIN, care asteapta sa-i pice ceva din cer sau de pomana ... nu ma mir ca a-ti ajuns in situatia de a va retrage din calea noastra :)
Scuze... am vrut sa spun ca avansati in alta directie :p
 

DeletedUser

discutii....discutii....si iar discutii.....
haideti draq la o bere si fumam pipa pacii...:p
 

DeletedUser27373

observati singuri daca nu eram on-line .. dar acum nu mai are nici o sansa :D
 

DeletedUser

androceul astăzi la ora 18:38
buna .imi pare rau ca te deranjez dar s-a intimplat ceva incredibl .eram aliati cu GOD .sefii au plecat pe ses si au desfiintat tribul am ramas toti in aer si acum au inceput sa ne atace


Baietii din GOD , prefer sa nu spun ce fel de oameni sunteti ca iau ban :)

Inca odata ati dovedit ce fel de oameni sunteti , a inceput sa-mi fie sila de voi .

Ati luat cativa jucatori de la astea in tribu vostru mamut si dupa ati inceput sa-i atacati .


Baieti dar de ce ati facut una ca asta ? Oare ca numai aveti ce sa atacati si ca aveti harta albastra ? Ce gesturi faceti ... Acum pe bune , mi-am dat seama cu ce oameni vorbesc

Succes baieti sunteti de nota 10 !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pentru ca DRAGON a fuzionat cu KASTA iar cei ramasi erau cei care nu dadeau sprijine. Defapt tu vorbesti care ai fugit din skin in [JB] in fine

Uite si un exemplu de pateu

ramos4venom în data de 29.08. la ora 21:34
Iti dau ocazia sa imi dai replica

bloodyface în data de 29.08. la ora 21:45
merci. acum dispari

ramos4venom în data de 29.08. la ora 21:47
dai te rog asta lui blodyface ca acuma el ma blocat :))


Imi plac glumele tale ma amuza la culme , imi aduci aminte de senele alea animate cu 2 stupid dogs, era un tip acolo ce zicea "how sweet... BUT ITS WRONG!!!!" si totusi nu putem discuta civilizat ?

Mesajele acestea au fost trimise de către ramos4venom mai departe.

eufrosina în data de 29.08. la ora 22:13
dispari si de aici cacatule

eufrosina în data de 29.08. la ora 22:14
hehehehe

eufrosina în data de 29.08. la ora 22:15
scarba ca te`a blocat. o sa`l tund pe prost. :))

ramos4venom în data de 29.08. la ora 21:31
Cum de nu mai esti in skin ?

Thayssya în data de 29.08. la ora 21:33
m-a concediat blody ca nu sunt sclava si gandesc :D

ramos4venom în data de 29.08. la ora 21:33
Poti te rog sa fi mai explicita ?

Thayssya în data de 29.08. la ora 21:36
mai conteaza :)
m-am certat de 2 ori cu el si de 2 ri m-a concediat :D
a treia ora nu va mai exista ;)
dar ce repede ai observat :D

ramos4venom în data de 29.08. la ora 21:37
Pai da ca am lista tuturor membrilor din skin sa stiu care fuge unde fuge si de ce. Deci totusi are cumva legatura cu faptul ca ai inobilat ceva din [ally][jb][/ally]?

Thayssya în data de 29.08. la ora 21:40
:D
nu e doar o coincidenta :)
astia din jb m-au atacat inainte sa ma cert cu blody si normal ca am ripostat :)
am ramas singura pe harta pana la incheierea conflictului ca eu nu dau inapoi :)
dupa aceea am intrat in trib ;)


Thayssya în data de 29.08. la ora 21:51
:)
din trb am plecat dupa ce le-am zis sa nu mai faca aliante :)
imi place sa joc cu diplomatia inchisa sau doar cu aliati de nadesde ;)
pe cand trb imi inchisese prin aliante toate granitele si nu suport asta nu sunt jucatoare de interne ;)
skin erau pe placul meu ca diplomatie dar blody cred ca nu prea are idee de joc de strategie si abuzeaza prea mult de drepturile care le detine :)
un trib il face 80 % juctori si doar 20% conducerea ;)

Nu are rost sa ma complic la mentalitatea de care da dovada copilu asta din skin



PS: suntem de nota 11
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

androceul astăzi la ora 18:38
buna .imi pare rau ca te deranjez dar s-a intimplat ceva incredibl .eram aliati cu GOD .sefii au plecat pe ses si au desfiintat tribul am ramas toti in aer si acum au inceput sa ne atace



Ati luat cativa jucatori de la astea in tribu vostru mamut si dupa ati inceput sa-i atacati .

cand le-am zis ca vor da in canibalism din cauza diplomatiei nu m-au ascultat...asta de fapt e primul pas, necrofagia, ii iau pe cei mici si putini activi
pasul doi va fi ruperea unor aliante, intoarcerea armelor impotriva unora care i-au sprijinit...adica demnitatea e de admirat =))
 

DeletedUser

N-ai auzit de ramos4venom???

E ala care joaca pe l14 cu 8 aliante.Ala care pe lumea 6 era un nimuric si s'a plimbat din trib in trib pana a ajuns undeva in top si s'a crezut mare vedeta.

Tragic ca mai sunt astfel de Timisoreni :(
 

DeletedUser28180

N-ai auzit de ramos4venom???

E ala care joaca pe l14 cu 8 aliante.Ala care pe lumea 6 era un nimuric si s'a plimbat din trib in trib pana a ajuns undeva in top si s'a crezut mare vedeta.

Tragic ca mai sunt astfel de Timisoreni :(

Saracul! Cred ca nici el nu si-a dorit sa fie asa .. :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus