-sL- has unleashed HELL

  • Autor subiect TheReapper
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

micule japonez nu e nici o problema...eu din M.T. sau sL ma rog cunosc o groaza...chiar si din MOD destui bajeti..da te tine chiar n am auzit..so :))
 

DeletedUser

daca nu ai auzit de el ... atunci nu cred ca ai jucat pe L1 si L2 ...
oricum si el este tot o vedeta MoD
 

DeletedUser

PS.era totusi pe L3 cineva cu un titlu asemanator cu al tau..nu mi aduc aminte nick ul..inca..rectific deci..parca te cunosc de undeva :)

anyway..mult succes la batalie..
 

DeletedUser

hai man reapper..il tachinam si eu putin..ce atata incrancenare :)
 

DeletedUser

nici nu trebuie :p.sunt putini care ma cunosc......eu nu am avut mai mult de 15 sate pana acuma :))))...ca ma plictiseam...dar sunt inca noob....nu vrei sa ma ajuti?
 

DeletedUser

PS.era totusi pe L3 cineva cu un titlu asemanator cu al tau..nu mi aduc aminte nick ul..inca..rectific deci..parca te cunosc de undeva :)

anyway..mult succes la batalie..

ms..lasand tachinarea la o parte..iti urez succes tie si celorlalti si un joc cat mai placut..
eu urasc cu adevarat doar noobiii :))..ocupa loc degeaba :))
 

DeletedUser13326

Nici nu am ce sa ii raspund unuia care are numele hiotikiri battousai. Numele spune totul.

Apropo niciodata nu am inteles de ce voi (cativa ciudati, din acest trib MoD) va place voua sa faceti galagie. Mai multa joaca, mai putina vorba. Sau cum ziceam, fiecare cu ce poate.

Si inca o chestie. Cum sa ai pe .RO profil in engleza ... absolut penibil ...
 

DeletedUser

din pacate nu pot sa ti trimit sprijin ca mai am 3 sate si alea inchise..iar sfaturi nu dau ca incep sa ma simt prea batran man :)
 

DeletedUser

hai man punkishor..fiecare cu stilul lui..si cam muta vorbaraie deja..doar razboi rece momentan..
 

DeletedUser

Si inca o chestie. Cum sa ai pe .RO profil in engleza ... absolut penibil ...
mda..nu am ce sa zic..se pare k ai niste conceptii mai ciudate..maine poimaine o sa ceri la admini sa ma extradeze din l7 k nu iti plac numele satelor mele..care as fi fericit sa iti denumesc satele *** ai fi langa mn :))


din pacate nu pot sa ti trimit sprijin ca mai am 3 sate si alea inchise..iar sfaturi nu dau ca incep sa ma simt prea batran man :)

:))))
 

DeletedUser

hai incetam ce zici?...k m-am plictisit..e loc de chestii mai interesante nu?ce zici?
 

DeletedUser13868

nea astea din mod..va rog eu...sa va revenitii e doar un joc...hiki tati.....daca esti bun taci din gura si dovedeste nu te lauda singur..the rapper...trebuia neaparat sa auzim de el ? joc si am jucat pe l1 nam auzit in viata mea de el ?era chiar asa important acel caracter? sa stii ca si rambo a murit;) nu fiti asa de grandomanii
 

DeletedUser

e adevarat ....
statisticile nu sunt asa de imbucuratoare in privinta noastra ...
dar asta a fost doar inceputul razboiul "cheia care a pus capacul" < stiti expresia nu ?
 

DeletedUser

Side 1: MoD

Side 2: -sL-

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,604
Tabăra 2: 732
Diferență: 872

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 22
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,923,968
Tabăra 2: 3,629,366
Diferență: 5,294,602

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16,584
Tabăra 2: 146,854
Diferență: 130,270

image.php




Stiu ca este declarat acum razboiul dar este interesant ce s-a intamplat si pana acum intre cele 2 triburi.
 

DeletedUser10829

E un razboi superb intre 2 triburi foarte bune, 2 triburi care au traditie pe acest joc si care au membrii foarte valorosi.
Va fi o confruntare interesanta
Sper sa castige -sL-:D
 

DeletedUser13326

dar asta a fost doar inceputul razboiul "cheia care a pus capacul" < stiti expresia nu ?

nu prea. puteai sa folosesti si tu o expresie mai uzitata, ceva gen "picatura care a umplut paharul" etc :)

uzzy1919 a spus:
E un razboi superb intre 2 triburi foarte bune, 2 triburi care au traditie pe acest joc si care au membrii foarte valorosi.
Va fi o confruntare interesanta
Sper sa castige -sL-

va castiga tribul mai bun. sau in cel mai rau caz, asa cum spunea si eek!, nu va castiga nici MoD, nici -sL-, ci un alt trib, care profita dupa acest razboi.

hiotikiri battousai a spus:
hai incetam ce zici?...k m-am plictisit..e loc de chestii mai interesante nu?ce zici?

nu avem ce sa incetam, caci din punctul meu de vedere tu te certai singur, nu prea ai fost luat in seama. Mai mult ai fost privit precum cineva platit de team-triburile ca sa aduca amuzamentul pe forum.

DREAD LORD a spus:
Stiu ca este declarat acum razboiul dar este interesant ce s-a intamplat si pana acum intre cele 2 triburi.

Si din punctul meu de vedere statisticile nu au cum sa mearga decat in favoarea noastra. Ramane de vazut.

DFA1 a spus:
Aşteaptă-te la ce e mai rău atunci.

Asa ziceai si inainte sa fugi in MoD. Destul de trist ... si nu stiu de ce, dar nu ma mira acest lucru din partea ta :confused:
 

DeletedUser

Hai -sL- stiu ca se poate
Bafta Multa Si Respect !

Nu am nici o preferinta intre cele 2 Triburi dar cei din MoD sunt prea grandomani si ma enerveaza rau !
MoD -- Daca ati fii mai modesti mai multe ati avea de castigat !

Si nu uitati ce-a mai importanta vorba pentru cei care se cred NEMURITORI

NIMENI NU TRAIESTE VESNIC
 

DeletedUser5276

daca ar fi numai -sl- ar fi minunat:p dar mai este si burn care sa aliat cu ei impotriva noastra parerea mea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus