-sL- has unleashed HELL

  • Autor subiect TheReapper
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

deocamdata aveti avantaj..asta e adevarul aratat de statisticile dintotdeauna..
dar practic,,,sunteti in cadere..dar oricum..nu prea va mai pasa e joc..si vine si l8...succes la toti in rl!.."fac" triburile! :)))
 

DeletedUser

Oui..:))
Dear..-Sl-
Momentan o luati la cioc..in prostie
=))
Shh..Gura mica
CAnd mai luati un sat de la noi important.,.Atunci
sa papagaliti pe forum
Pana atunci ..Doar vorbe aruncate`n vant =))
:-@
Psss: Mod rupe si capete dar si sate>:)!!!
:>
:))))))))))

pffff ... limbaj de mahala ... o fi MoD un trib bun , dar nu-ti da dreptul sa vorbesti asa ...

in rest .... statisticile spun totul ... se pare ca -sl- au o perioada mai slaba , sau intra in declin ...
 

DeletedUser

Sunt unele persoane care vad ca fac pe "intelectualii" cu randul...acum a inceput acest lipicios sau ce nume mai are...
Oricum -sL- o sa isi revina sa stati linistiti,e nevoie de multe ca sa fie -sL- invins...iar MoD nu e capabil sa fac asta.
 

DeletedUser7708

Sunt unele persoane care vad ca fac pe "intelectualii" cu randul...acum a inceput acest lipicios sau ce nume mai are...
Oricum -sL- o sa isi revina sa stati linistiti,e nevoie de multe ca sa fie -sL- invins...iar MoD nu e capabil sa fac asta.

Nu cred că eşti tu în măsură să vorbeşti despre acest război.
Tu taci şi mai cere o circulară să primeşti sprijin de la noobs.
Cuceriri radualexz
 

DeletedUser9103

ei na suntem si noi intr-un moment de reculegere ca doar vine 1 noiembrie si pastram liniste si respect pt voi apoi o sa revina si -sl- nui nici o graba timpul le rezolva pe toate
 

DeletedUser7708

ei na suntem si noi intrun moment de reculegere ca doar vine 1 noiembrie si pastram liniste si respect pt voi apoi o sa revina si -sl- nui nici o graba timpul le rezolva pe toate

Sunteţi extrem de împrăştiaţi, vrei să îmi spui că satele pierdute de voi şi academie vor fi recuperate? Dream on.
 

DeletedUser9103

din cate stiu suntem o echipa nu joc singur cum nici u nu ai jucat singur atunci sia bagat coada scumpul meu liciouz cu care sunt in pna. A fost o intamplare am zis tot respectul doar mai sti si ** aia ca mingea ii rotunda nu?
 

DeletedUser7708

din cate stiu suntem o echipa nu joc singur cum nici u nu ai jucat singur atunci sia bagat coada scumpul meu liciouz cu care sunt in pna. A fost o intamplare am zis tot respectul doar mai sti si ** aia ca mingea ii rotunda nu?

Pact de NEATACARE. El nu cred că te-a atacat.
 

DeletedUser9103

numai sprijin Daca era corect nu trebuia sa se bage?
dar in fine nu am facut tamtam pe tema asta si nu o sa fac am zis si o sa zic a fost o intamplare.
 

DeletedUser7708

numai sprijin Daca era corect nu trebuia sa se bage?
dar in fine nu am facut tamtam pe tema asta si nu o sa fac am zis si o sa zic a fost o intamplare.

Oricum băgasem mai mult decât poţi sparge tu, dar dacă atacai, pierderea a jumătate din trupe la mine şi jumătate la liciouz, mult mai rentabil la perioada de refacere.
 

DeletedUser

Nu cred că eşti tu în măsură să vorbeşti despre acest război.
Tu taci şi mai cere o circulară să primeşti sprijin de la noobs.
Cuceriri radualexz

Tu daca ai avea sprijin 0,si ai avea la ora 7 dimineata cand te trezesti 61 de atacuri ce ai zice...si daca esti asa cunoscator nu vrei sa postezi asa zisa circulara pe care am trimiso,sau spijinul pe care l'am cerut eu asa cum ziceti voi...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus