-sL- has unleashed HELL

  • Autor subiect TheReapper
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8914

interesant

lumea zice ca MoD ii mai buna ... De CE ? Au intrat primi in joc ? M.T are traditie mai ales pe lumea 3 , unde sunt veterani , MoD reprezinta doar o mica umbla din ce a jucat pe lumea 3 , egalitatea dupa mine duce spre perfect , nu rangul joaca sau punctele ci inteligenta in joc . Succese
 

DeletedUser

cred ca cei din MoD cauta sa fuzioneze ca vad ca au invitat in 12 ore 2 din -sL-...bv voua baieti ;) idolii mei...
Deci am sa imi spun parerea(care in urmatoarele cateva posturi va fi dezabatuta de fel si fel de "cuceritori" de prin MoD)
Inca de la inceput MoD pt a ajunge pe locul nemeritat pe care e acum a facut un joc masiv de culise de minciuni.ex:AoD...sau "culegere"a 2 jucatori de granita.
 

DeletedUser5276

vezi ca esti langa mine si kristyn! poate te lipesti la niste nobili
 

DeletedUser

unul n a fost cules man, a avut contul spart..celalalt a facut un lucru bun ca a plecat..chicken...sunt convins ca va fi satisfacut de aceasta "inteligenta" miscare :)
 

DeletedUser

una peste alta...am citit cam tot aproximatix:| si MoD sa va fie frica de BURN=))) din profilul burn:
Tribul BURN este un trib cu renume,pe care si l-a format singur datorita unor jucatori foarte buni!!!

...Atacam si ne aparam impreuna...
...Ne imbatam si zacem impreuna...
toata activitatea va fi in grup...bine mai putin sex...fiecare cu ce poate!!!

BURN - 29.07.2008

~Hai noroc si bafta la innobilat~



da.:|:)) daca nu aveti viata sociala mai bine sa va fie frica:))

oricum eu sunt indiferent in acest razboi oricat de mult ar dori uni sa castige -sL-...ar fi de precizat ca punctajul primilor 40 de jucatori din MoD este dublu decat al celor din -sL-.:|...asa ca imi pare rau sa va stric fericirea,dar parerea mea ca -sL- nu prea are sanse...doar daca aveti niste oameni cu o tactica excelenta...insa nici asa.
 

DeletedUser

Cineva intr-un post anterior(nu mai stiu cine..) a spus ceva foarte interesant cum ca Eek! ar fi spus ca este posibil ca acest razboi sa nu favorizeze niciuna dintre tabere, ci alte triburi dornice de a ne rapune. Ei bine.. daca Eek! a ajuns la concluzia asta.. respectele mele.. insa atunci cand ii spuneam eu treaba asta imi spunea ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda.. si gandim total diferit :)

In fine...

cuka, sincer ii iei apararea degeaba lui hiotikiri, si tu sebica la fel.. a fost putin grosolan la adresa multor jucatori si o atitudine ca asta nu este niciodata de aparat.. in fine.. voi decideti...



Idei noi despre Razboi :

- lui elenmarcu i-a fost sparta parola.. si culmea dupa a intrat in Mod, oare de ce? :-s
 

DeletedUser

cred ca cei din MoD cauta sa fuzioneze ca vad ca au invitat in 12 ore 2 din -sL-...bv voua baieti ;) idolii mei...
Deci am sa imi spun parerea(care in urmatoarele cateva posturi va fi dezabatuta de fel si fel de "cuceritori" de prin MoD)
Inca de la inceput MoD pt a ajunge pe locul nemeritat pe care e acum a facut un joc masiv de culise de minciuni.ex:AoD...sau "culegere"a 2 jucatori de granita.

vorbesti despre fuziunii si despre locul nemeritat =))

1. fuziunile nu sunt ilegale ... (cu toate ca nu am facut nici una) recrutarea este altceva
2. locul este foarte esential deoarece noi am muncit pentru acest loc si cred ca multi ar vrea sa fie in locul nostru ...
 

DeletedUser

culmea ca a fost dat afara din -sL- si ca dupa ce a intrat la noi tot de ei a fost apoape innobilat ...
 

DeletedUser

culmea ca a fost dat afara din -sL- si ca dupa ce a intrat la noi tot de ei a fost apoape innobilat ...

Dupa ce aflii ca i-a fost sparta parola unui jucator din tribul tau tu-l mai tii in trib? De unde atata logica pe capul tau?

Logic ca-l innobilez, satele au fost ale noastre.. ale celor din -sL-.. daca i-a fost sparta printr-o tehnica necunoscuta .. (nu si pentru mine.. am mai intalnit`o si pe vremea cand eram in .BURN.) a trebuit sa le pastram.

Sunt curios daca si cei din Die. au patit asa, dintr-odata sa aibe conturi inchise.. sau conturi sparte...
 

DeletedUser

parola se recupereaza imediat domnule ...

Ok domnule.. si totusi eschivezi raspunsul logic..
Succes..

PS : Stiu prea multe pentru a mai crede in cuvintele anumitor jucatori din MoD.
Pacat de altii, care-s cu cel putin 3 clase de bun simt decat restul colegilor lor de trib.
 

DeletedUser13326

exact cum ma asteptam... sa isi bage coada admini in acest razboi

. Felicitarile mele sincere MoD!
 

DeletedUser

doamne cat abereaza asta :))..adminii?faptul k avem admini inseamna k noi am facut manarii :)))...e ujor sa fim luati de tapi ispasitori :)
 

DeletedUser13326

iar profiti ca e weekend si nu ai scoala si stai pe forum? pokemon!
 

DeletedUser

astia de ma critica cum ma port..aflati k sunt altfel in realitate :p..doar cn ma cunoaste stie care e personalitatea mea..in rest..ma doare la basca..fac misto..k m-am saturat de vedete( vai..eu stiu sa joc..sunt un expert etc etc...sau persoane cu creierul atat de neted de aluneca musca pe el:)) )..
bataia mea de joc a fost doar o capcana pt toti astia care au obiceiul sa latre...era de asteptat ca majoritatea sa inghita vrajeala..toti sunteti filozofi in ziua de azi..
 

DeletedUser13326

te-ai saturat de vedete? si de cei care sufera? inseamna ca te-ai saturat de tine si de cativa membri MoD, care nu fac cinste tribului.

Mai bine filozof decat incult.
 

DeletedUser

astia de ma critica cum ma port..aflati k sunt altfel in realitate :p..doar cn ma cunoaste stie care e personalitatea mea..in rest..ma doare la basca..fac misto..k m-am saturat de vedete( vai..eu stiu sa joc..sunt un expert etc etc...sau persoane cu creierul atat de neted de aluneca musca pe el) )..
bataia mea de joc a fost doar o capcana pt toti astia care au obiceiul sa latre...era de asteptat ca majoritatea sa inghita vrajeala..toti sunteti filozofi in ziua de azi..



hiotikiri taci si lasane ca te faci de ras
Dute frate TU omul fara o viata sociala fara un viitor in fata tu omul care dimineata cand te trezeste mamica sa mergi la scoala ii spui sa te mai lase 5 minute sa faci nani ca sa mai poti fura 1 sat tu omul care cand te intreaba doamna profesoara de istorie lectia in loc de razboiul dinntre daci si romani ii spui ca MoD a castigat razboiul cu -sL- tu care 24/24 iti petreci viata intr-un JOC !
Tu vrei si vii aici sa ne dai noua lectii de viata si de cultura !
Dute nenea si fa un test psihologic sau fa un test iq ca sa iti dai seama singur ca ai un iq de 2 !
Revino-ti tati ca intr-un joc toti sunteti ZEI SI SFINTI iar cand sunteti in realitate va pierdeti pe strada cu GPSUL si BULETINUL in mana !
 

DeletedUser

am facut test de iq:))..si cred k am cat voi toti :)))la un loc...si scuza-ma..lucrezi la SRi? CIA ? sau doar cu mama omida dupa trenu de pe linia 3?..k vad k stii multe..sau sunteti si clarvazatori ,pe langa filozofi =))))?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus