-sL- has unleashed HELL

  • Autor subiect TheReapper
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Revenim si noi la amanunte despre razboi, care sunt strategiile taberelor si multe alte lucruri interesante ?

Sau doar aducerea de laude , acuze de tot felul , etc vor reprezenta acest topic si prin asta si membri ambelor triburi ?
 

DeletedUser

Doamne cate discutii fara sens au loc pe topicul asta.
D-asta nu mai luam noi sate de la MoD, sau ei de la noi ca are hiotikiri IQ-ul 2 sau mai mare decat al intregului trib -sL- adunat.
Toti sunt culti in privat, toti sunt mistocari.. insa doar atunci cand in RL nu isi permit sa faca asta. Sunt foarte multi jucatori frustrati pe majoritatea jocurilor online.. si din ce in ce mai putini jucatori naturali.

PS : hiotikiri, tu esti mai ipocrit decat noi restul cu care ai incercat tu sa stergi pe jos. De ce? Pentru ca tocmai tu ai recunoscut-o ca in Real Life nu esti asa, ci altfel.. in concluzie acum porti o masca.. deci esti ipocrit.

PPS : De ce tineti toti sa iesiti in evidenta intr-un fel sau altul !?



Statisticile de cand razboiul a fost anuntat in mod oficial :
Side 1: -sL-

Side 2: MoD

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 48
Tabăra 2: 69
Diferență: 21

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 2
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 213,996
Tabăra 2: 457,635
Diferență: 243,639

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,427
Tabăra 2: 13,452
Diferență: 4,025

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

AntagonIsHERE a spus:
Toti sunt culti in privat, toti sunt mistocari.. insa doar atunci cand in RL nu isi permit sa faca asta. Sunt foarte multi jucatori frustrati pe majoritatea jocurilor online.. si din ce in ce mai putini jucatori naturali.


vezi faza cu mine este ca cum sunt in realitate ma caracterizeaza .si sfat,daca ii vezi pe alti mai grei lasa-i.daca spui ca conteaza in realitate mai mult cum esti,atunci nu ai face atata scandal.
despre tine pot zice in realitate ca esti o moara stricata,scopul tau fiind ?...asta a trebuit sa zic.si oricum aici sa facut prea mult din orgoliul unor jucatori...:)asa daca vreti sa faceti un alt topic cu acest razboi,in care sa vedem ce fac aceste 2 triburi..si sa schimbati numele acestui topic in certuri de gravura...ar fi super:p
 

DeletedUser

dowble, scuze dar nu am inteles mare lucru din postul tau...


Acum ca un detaliu in plus din "inima" acestui razboi.. ieri au fost banati permanent 3 jucatori din tribul nostru care culmea, imparteau aceeasi legatura de internet.
Cumva, intr-un mod necunoscut de nimeni a fost inlaturata "comanda" si dupa banati.
Nasol, nu?
 

DeletedUser

dap...se uita limba romana:(

AntagonIsHERE a spus:
Cumva, intr-un mod necunoscut de nimeni a fost inlaturata "comanda" si dupa banati.
Nasol, nu
?

deci ce vrei sa zici ?ca MoD au pile la admini?
 

DeletedUser1627

HOhohoooooo Ce de discutii pe aici.

Am 2 lucruri sa accentuez:

1. Dinainte să înceapă războiul avem prieteni în -sL- care erau sictiriți peste cap de voi.
2. Scopul scuză mijloacele.
3. Da, MT are tradiție pe L3, dar noi am fost înaintea lor pe L3, și tot pe Locul 1, aici nu există MT, există -sL-care să fiu sincer înainte de L7 nu am auzit de ei, deci aici își fac "reputația"
4. Da războiul a început, diseară să mai actualizați statisticile alea că văd că vă plac, și să nu ma vorbim de faptul că da, suntem un trib agresiv, dar agresivitatea asta din cate sesizați albăstrește mijlocul și aduce extindere, din albastrul mijlociu mai vin si spadasini și lăncieri...

O să vedem ce v-om face...
Este nu război din toate punctele de vedere... Dar nu cred că -sL- ar trebui să fie așa bazați doar din cauză că au blindat satele unor jucători care nu i-am primit pe vremuri în MoD nu?

Îmi pare rău dacă jignesc cumva câțiva jucători din -sL- pentru care am tot respectul lor și știu că o să ducă războiul până la capăt...

But... "War does not determine who is right, only who is left." - Bertrand Russell


later-edit: Nu înțeleg cum se face că de fiecare dată când cineva întâmpină eșecul sau începe să piardă un război caută explicații "supranaturale" înloc să caute greșelile pe care chiar el le-a făcut...
 

DeletedUser

dowble, eu nu am spus nimic.. a fost o prezentare, nu o acuzatie.

Eek! .. cu ce am gresit eu !?
 

DeletedUser

Eek! a spus:
"War does not determine who is right, only who is left." - Bertrand Russell


hai mai ca e doar un joc.de ce trebuie sa va luati dupa niste batrani putreziti?
 

DeletedUser

Ps: MT face si actualmente istorie pe lumea 5 ... pe care o conduce de foarte mult timp !

Nu a facut istorie numai pe lumea 3
 

DeletedUser3547

Ce istorie au facut ei pe L3...=)), taceti in pana mea daca nu stiti.:)
 

DeletedUser

ksi pe langa ca esti praf te mai bagi si aiurea in seama sa faci tu spam :))

Ia intra si tu pe lumea 5 si intreaba de cat timp conduc MT pe acolo !

Afonule
 

DeletedUser3547

:)eu am zis L3 baietas, unde am jucat si eu, nu de L5 unde nu am jucat si nu am cum sa-mi dau cu parerea!:eek:
 

DeletedUser

Eek.. ce a facut Elite se cheama Fair-Play.. cel putin unii il au :rolleyes: ..
ksi.. la caracterul tau.. ar trebuii sa fii interzis pe triburile.ro .. si aici ma refer la fazele pe care le-ai avut cu *905* .. mare jucator esti tu.. Pacat de Eek! .. ca te are trecuti pe Aliati Personali.

PS : Acum astept Fisa mea de jucator in comparatie cu a ta, prin care sa-mi arati cat de bun esti tu.. (observ ca-i la moda..)
 

DeletedUser3547

mda fiecare o stie pe a lui:) [in legatura cu *905*-> nu imi plac cei care incalca regulile si mint pe fata,pretind ca au o varsta si vorbesc "porcos", se stie ea], cand ma cunosti atunci sa vorbesti de caracterul meu, pan atunci abtine-te.

Ne vedem pe harta.
Bafta la toata lumea.:eek:
 

DeletedUser

mda fiecare o stie pe a lui:) [in legatura cu *905*-> nu imi plac cei care incalca regulile si mint pe fata,pretind ca au o varsta si vorbesc "porcos", se stie ea], cand ma cunosti atunci sa vorbesti de caracterul meu, pan atunci abtine-te.

Ne vedem pe harta.
Bafta la toata lumea.:eek:

Cunosc prea multe discutii de-ale tale pentru a ma putea abtine.
Stai tu linistit ca nu a incalcat nicio regula.. ;)
Esti tu paranoic.. jucatori care incalca regulile la tine in trib sunt altii.. dar nu despre asta vreau sa vorbesc..

Si cu atacurile alea.. asupra lui Nebunuu.. ale tale si ale lui regele satan.. v-ati facut de ras rau... auzi tu.. jucatori din MoD. sa fie farmati :rolleyes: sau sa piarda asa mult atac pentru vremea aia cu un minim de trupe.

Nasol..
Oricum.. succes pe harta tuturor.. din MoD...
Iar pe altii ii astept pe L8 :) se stiu ei :)
 

DeletedUser

ehe deja apar si ceva discutii interesante..dar si ceva neaveniti care imprastie elucubratii si ma simt nevoit sa intervin..

prietene ksi..eu am fost liderul unui trib de top 5-7 sa zic pe L3 ..nu spui care :)...cu siguranta stiu mult mai multe despre L3 si chiar despre MoD (vechiul cel putin) decat o sa stii tu vreodata...

referitor la M.T. care a facut istorie sau nu asta e o chestie subiectiva..eu consider ca a fost un trib "bunicel", primul trib de pe L3 cu un numar restrans de membri care a avut succes..infiintat cam in acelasi timp cu TGH ul lui valiusha si inaintea TLB ului...iar de tine n am auzit..vad ca stats ul te arata pe L3..dar esti inexistent man..asa ca chill..
 

DeletedUser

Eek ! a fost destul de fair in ce a spus...mai ales ca asta e un nou trib nu M.T. ul..si asta e partial adevarat :)

Spor
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus