Smir vs OLO

  • Autor subiect DeletedUser33799
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33799

2.11

toate despre acest razboi...:)))))))))))

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 3
Diferență: 10
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Rugaciunile aprinse ale lui alinmagot au primit raspunsul dorit de el ,acum rade fericit in barba :D
 

DeletedUser

Rugaciunile aprinse ale lui alinmagot au primit raspunsul dorit de el ,acum rade fericit in barba :D

Ce tot vrei ma?=))) ti-am zis ca tu efectiv nu mai ai ce face,si ca sa stii si tu desteptule nu mai sunt la conducere:rolleyes:
Asa sa te vad ofticat ca mie imi iese ce vreau
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10105

2.11

Marocanne?

parca te umilesc pe joc ...din cate imi dau seama , ai uitat player mare ce esti...cam care e scorul meu fata de tine ?
Cate sate ti-am luat ? hmmm>? aud?
sau astea nu le mai postezi aici ?
eu v-am luat exact 24 de sate , iar tie...? cate jucatorul anului ? ia zi tu ..cate sate ti-am luat ?

si cate sate mi-ai luat tu mie =))))))))))))

sau voi...un conglomerat de triburi si academii ?
cate sate mi-ati luat ?
nada...zero ! o/barat...si numai eu v-am luat 24. in 2 saptamani !
iar tie...mare intemeietor ...cate sate ti-am luat ?
sau ..ti-e rusine sa spui pe extern ?

mephisto star -SMIR ...CU TOATE ACADEMIILE LOR DE AGEAMII = 24-0 !!!!!
=))))))))))))))))))))))))

Si inca mai astept de la "al noob si batran" zis marocannu ,un raspuns ! cate sate ti-am luat, noob ? Ti-e rusine sa postezi si aceste lucruri ?
Vad ca nu prea ti-e rusine , caci te asteptai sa "monologhezi" pe aici !....si mai vad ca "uiti/omiti sa discuti pe seama umilintelor la care te supun zilnic =)))))) Deci , ce faci noobule ?
Zi mincinosule...cate sate v-am luat ...si cate ti-am luat tie personal ?
Tu le cresti , le maresti...si vine mephisto star si te innobileaza =)))))
zi mai...ca le am in listing...satele pe care ti le-am luat se numesc...DE LA MAROCANNU , CADOU=))))

Le innumaram impreuna ?=)))))))))))))))
noob de 2 lei


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Marocanne?

parca te umilesc pe joc ...din cate imi dau seama , ai uitat player mare ce esti...cam care e scorul meu fata de tine ?
Cate sate ti-am luat ? hmmm>? aud?
sau astea nu le mai postezi aici ?
eu v-am luat exact 24 de sate , iar tie...? cate jucatorul anului ? ia zi tu ..cate sate ti-am luat ?

si cate sate mi-ai luat tu mie =))))))))))))

sau voi...un conglomerat de triburi si academii ?
cate sate mi-ati luat ?
nada...zero ! o/barat...si numai eu v-am luat 24. in 2 saptamani !
iar tie...mare intemeietor ...cate sate ti-am luat ?
sau ..ti-e rusine sa spui pe extern ?

mephisto star -SMIR ...CU TOATE ACADEMIILE LOR DE AGEAMII = 24-0 !!!!!
=))))))))))))))))))))))))

Si inca mai astept de la "al noob si batran" zis marocannu ,un raspuns ! cate sate ti-am luat, noob ? Ti-e rusine sa postezi si aceste lucruri ?
Vad ca nu prea ti-e rusine , caci te asteptai sa "monologhezi" pe aici !....si mai vad ca "uiti/omiti sa discuti pe seama umilintelor la care te supun zilnic =)))))) Deci , ce faci noobule ?
Zi mincinosule...cate sate v-am luat ...si cate ti-am luat tie personal ?
Tu le cresti , le maresti...si vine mephisto star si te innobileaza =)))))
zi mai...ca le am in listing...satele pe care ti le-am luat se numesc...DE LA MAROCANNU , CADOU=))))

Le innumaram impreuna ?=)))))))))))))))
noob de 2 lei


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".

Nu uita , gura mare ( definitia dex )
A fi cu gura mare = a fi certăreț. A avea o gură cât o șură = a vorbi mult și tare
Acest război a început din cauza ta si se v-a sfârși o data cu tine.
Si appo.
In acest topic este vorba de războiul OlO vs SMIR, nu Gura mare Vs Marocanu
Academiii multe, eu cred ca tu vorbesti mai multe baliverne de cat trebuie.

Numele tribului: EJECT !
Prescurtare: olo
Număr de membri: 49
Numele tribului: Eject.
Prescurtare: (|)
Număr de membri: 38
Numele tribului: Eject..
Prescurtare: (.)
Număr de membri: 14
Numele tribului: Gashka Nebunatika
Prescurtare: SMIR.
Număr de membri: 36
Numele tribului: Gashka Nebuna
Prescurtare: SMIR
Număr de membri: 35
Numele tribului: smir smirut
Prescurtare: smirut
Număr de membri: 20
SMIR = 91 membrii
OlO =101
Vorbeste te rog pe fapte.



Side 1:
Tribes: olo, (.), (|)
Side 2:
Tribes: smirut, SMIR, SMIR.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 8,057
Tabăra 2: 7,855
Diferență: 202

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 93
Tabăra 2: 100
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 49,577,015
Tabăra 2: 48,014,399
Diferență: 1,562,616

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 816,123
Tabăra 2: 845,543
Diferență: 29,420

chart




De cand a inceput razboiul

Side 1:
Tribes: olo, (.), (|)
Side 2:
Tribes: smirut, SMIR, SMIR.

Timeframe: 21/09/2010 00:00:00la04/10/2010 08:47:26

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 995
Tabăra 2: 495
Diferență: 500

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 83
Tabăra 2: 96
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,419,480
Tabăra 2: 3,482,964
Diferență: 2,936,516

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 730,746
Tabăra 2: 825,150
Diferență: 94,404

chart



Acest razboi o sa fie unul echilibrat si cu multe schimbari de situatie, sper doar sa nu mai fie jigniri si sa dea dovada colegii (colega) din olo de maturitate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34293

Nu sunt fan al razboaielor purtate pe extern, insa ma simt nevoit sa fac cateva precizari:
1. kenni nu mai cauta motive sau scuze pentru schimbarea diplomatiei. Nu suntem copii de gradinita. Era de asteptat sa se ajunga aici, in primul rand datorita hartii. Faptul ca voi ati cautat in permanenta un motiv sa dati cu tercii in fasole este cu totul alta treaba.

2. Statistica pusa de tine pentru mine e irelevanta. I-ai inclus si pe cei care i-ai dat afara dupa ce au pierdut 2 sate (Laci17, Robert01989). Din fericire pentru statistica ta ... noi nu facem lucruri de genul asta.

In rest ... toate cele bune!! ... Cel mai bun sa ramana pe harta!
 

DeletedUser34294

Mie mi se pare cel mai amuzant razboi asta ... se dau in barci ca ne-au prins cu satele goale pe granita... radeti doar ca sa faceti valuri... nu dau 2 lei pe extern, va asteptam pe harta... ma retrasesem de pe L18 dar din cauza voastra am revenit la joc ca stiam ca o sa tradati din surse sigure interne SMIR...

refugiatii recrutati de voi pentru care ati facut razboiul citez ce zicea conducerea voastra "noi nu dizolvam tribul din cauza voastra" pentru 3 refugiati era o chestie banala, am insistat pe concedierea sa vad ce va poate pielea... apoi in primele zile de razboi v-ati contrazis si ati dat pe unu afara... avea cam 700k pct ... acu deja nu mai are sate... mai dati afara ca nu ne suparam dar nu mai cautati pretexte si vrajelute indiferent daca coleega anka are gura mare sau nu, uitati-va la voi si apoi vorbiti de noi.

daca tot ati inceput sa puneti statistici am zis sa pun si eu una ca sa va dau peste botic putin si voua si PDTzeilor la gramada ca doar suntem "extrem de slabi" cum spuneati voi....

Side 1:
Tribes: olo, (.), (|)
Side 2:
Tribes: SMIR, SMIR., smirut, PDT, WEED, WEED B
Players: ROBERT01989

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 480
Tabăra 2: 255
Diferență: 225

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,013,119
Tabăra 2: 2,035,888
Diferență: 1,977,231

chart


Este din totdeauna + jucatorii concediati din smir mai putin laci ca Dumnezeu sa il ierte nu mai e pe harta, statistica e dintotdeauna dar pacate ca nu mai sunt toateacademiile PDTului ca scorul cred ca era pe putin cu inca 2-300 de sate in plus.

Iar cand vine vorba doar de olo SMIR + roberto cel dat afara si laci (sters) mai adaugam 40 de sate aproximativ la scorul final.

Side 1:
Tribes: olo, (.), (|)
Side 2:
Tribes: SMIR, SMIR., smirut
Players: ROBERT01989

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 174 + 40
Tabăra 2: 105
Diferență: 69

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,500,608
Tabăra 2: 896,704
Diferență: 603,904

chart


Cat despre cuceririle voastre... majoritatea au fost recuperate asa ca statisica e putin gresita si iar se inclina spre noi.


Va dorec o zi buna si spor la joc dar mai usor galagia si jemecheria din partea voastra ca altfel iar vine anca si va face de bau bau... treaba voastra.

PS: norocul vostru ca ii avem si pe PDT pe cap ca altfel nu mai era echilibrat deloc si sigur dublam scorul lejer, oricum sper sa prindeti anul nou sa va uram la multi ani !

da, se pare ca va fi un razboi echilibrat aici

nu inca... dar va fi... promit...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20436

Oooo ia uite ca sa facut topik pe extern,ce pot sa spun stiu ce le poate pielea celor din olo si mai stiu ca inca nu sau pus cu adevarat pe granita cu SMIR ,asteptati......de asemenea mai stiu ca SMIR nu au fost in stare sa ne scoata un jucator ce a fost intre SMIR....stiti voi cine...SUCCES OLO:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34294

Merci merci... rabdare si tutun prieteni mai nou si vin fiert ca vine frigul :D ... bafta si voua stiti voi ce :p
 

DeletedUser

Pentru tine o sa revin si eu :)
Bafta
Mie mi se pare cel mai amuzant razboi asta ... se dau in barci ca ne-au prins cu satele goale pe granita... radeti doar ca sa faceti valuri... nu dau 2 lei pe extern, va asteptam pe harta... ma retrasesem de pe L18 dar din cauza voastra am revenit la joc ca stiam ca o sa tradati din surse sigure interne SMIR...

Te credeam mai calculat cavalerule si ca sti sa vorbesti la obiect fara atacuri personale.
Sate goale?
Dar voi ce ati gasit la noi?
SATE BLINDATE?

Tu nu ai surse sigure in SMIR,eu am in olo.
Inclusiv ultimul mesaj dat in trib il cunosc, Bafta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sursa OLO

sa vedem....nu mai ataca granitele da in spate ca nu au timp sa retrag trupele + sa le bage din nou pe sprijin. deci muierea asta de mephisto e varza dar pt ca muiere o ajuta astia mai mici din trib ca e taree cik asta pt ca are multe sate ca altfel e pisarcoasa se plange mereu dupa sprijin urgent mai ales pe satele proaspete. de pe satele care atacati lasa-ti cate 1 berbec 20 topoare si 20 cav usoara si trimite pe satele de pe granita fake-uri sa vezi cum se agita si cu cele reale dai mai in spate . nu are de unde sa stie unde e realu si undee e fake daca dai asa :)))se panicheaza ca o stiu.


... vai vai ancuta :)
 

DeletedUser

Ce tot vrei ma?=))) ti-am zis ca tu efectiv nu mai ai ce face,si ca sa stii si tu desteptule nu mai sunt la conducere:rolleyes:
Asa sa te vad ofticat ca mie imi iese ce vreau

Ce sa vreau, as fi vrut sa-ti vad sandramaua daramata de OLO si de RIP :D daca nu intrau Smir in razboi cu OLO o luna ,doua de zile ai fi fost fiul ploii :)

Razboiul asta va fi echilibrat pt ca sunt forte egale ,cei mai castigati din toata treaba sunt PDT care s-au eliberat de o mare presiune de pe capul lor .

6570680c57.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o intrebare...
de unde naiba scoate ti voi statisticile astea ca sincer am folosit tw-stats-ul in fel si chip si nu mi-a dat deloc asa cum aratati voi?...cautati tot felul de mismasuri sa de-a bine.
 

DeletedUser

Momentan, acestea sunt statisticile pentru o perioada de 24 h, in care tribul SMIR este in avantaj, (astazi) poate maine o sa fie OLO in avantaj, sa speram sa fie un razboi cat mai frumos si sa nu uitam ca personajele din joc sunt fictive
Rog colegi care scriu pe extern sa nu faca atacutri la persoana, acest topic este doar pentru statistici si discuti despre acest razboi.

Side 1:
Tribes: SMIR, SMIR., smirut
Side 2:
Tribes: olo, (.), (|)

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 59
Tabăra 2: 91
Diferență: 32

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 5
Diferență: 26

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 542,565
Tabăra 2: 568,646
Diferență: 26,081

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 300,516
Tabăra 2: 52,659
Diferență: 247,857

chart
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus