Smir vs OLO

  • Autor subiect DeletedUser33799
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33799

deoarece acest razboi sa terminat ...acest topic nu mai are rost ...se poate inchide....multumesc
 

DeletedUser

sunt foarte dezamagit de SMIR.au cedat fara sa lupte...asta e...cumva trebuie sa se faca diferenta intre oameni mici si oameni mari
 

DeletedUser15191

din momentul in care cei din avalon sau reunit nu au mai avut nici o sansa,silviule credema k au incercat destul de mult sa faca fata si eu cam reusit cat timp au avut trupe....dar anumiti membri de la ei au renuntat,trupele sau cam terminat si au facut singurul lucru care le mai asigura in continuare un trai pe harta.
 

DeletedUser

"Mai bine sa mori in picioare, decat sa traiesti in genunchi"
Un citat,care mie unul,imi place foarte mult!Ati fi putut parasi lumea cu fruntea sus,dar ati ales sa continuati in genunchi!
Nu cred ca ar mai fi fost loc de alte comentarii daca ati fi ales cu totii sa dati stergere in momentul in care ati simtit ca nu mai faceti fata...Nu e un capat de lume un cont pe triburi.Intotdeauna exista lumi noi unde o poti lua de la inceput.
Cel putin asta e opinia mea...Voi ati ales altfel si e strict treaba voastra...Multa bafta va urez in continuare!
 

DeletedUser20436

nokia nu te lua dupa silviu e clar ca crapa de ciuda pt ca acuma avalon o sa aiba timp de NO1:p:D
 

DeletedUser33563

Tin sa felicit ambele triburi pt ca , in opinia mea , au luat decizia corecta ... Lucrul asta ar fi trebuit sa-l faca inainte de a incepe razboiul dar mai bine mai tarziu decat niciodata .
 

DeletedUser

Borzesti,continui sa ma dezamagesti...Aveam o impresie mult mai buna despre tine,dar incep sa-i dau dreptate lui stighi cand zice ce zice despre tine.Ma doare fix in cot ca au fuzionat SMIR si Avalon.Tot asa ne batem cu ei ca si pana acum.Era vorba de principii si onoare,dar probabil ca nu intelegi lucrul asta!Chiar ma bucur ca o sa luptam cu un adversar de valoare.Dar tu nu ai cum sa intelegi atata timp cat nu te-ai batut cu nimeni pe lumea asta.Stati sa va apere Avalon si Nobody granita si comentati aiurea.In curand o sa ajunga baietii din Royal pe granita voastra din nord est,sa va vedem atunci!Ca din gura sunteti cei mai tari si la inamici invinsi nici macar top 5 ;)
 

DeletedUser14942

"Mai bine sa mori in picioare, decat sa traiesti in genunchi"
Un citat,care mie unul,imi place foarte mult!Ati fi putut parasi lumea cu fruntea sus,dar ati ales sa continuati in genunchi!
Nu cred ca ar mai fi fost loc de alte comentarii daca ati fi ales cu totii sa dati stergere in momentul in care ati simtit ca nu mai faceti fata...Nu e un capat de lume un cont pe triburi.Intotdeauna exista lumi noi unde o poti lua de la inceput.
Cel putin asta e opinia mea...Voi ati ales altfel si e strict treaba voastra...Multa bafta va urez in continuare!

Aham..
Sa inteleg ca citatul asta il aplici si celor din defunctul PDT ce s-au refugiat pe unde au apucat..
Ca tot ne duelam in citate..
"Traieste azi pentru a lupta in alta zi" iti spune ceva?
 

DeletedUser20436

Borzesti,continui sa ma dezamagesti...Aveam o impresie mult mai buna despre tine,dar incep sa-i dau dreptate lui stighi cand zice ce zice despre tine.Ma doare fix in cot ca au fuzionat SMIR si Avalon.Tot asa ne batem cu ei ca si pana acum.Era vorba de principii si onoare,dar probabil ca nu intelegi lucrul asta!Chiar ma bucur ca o sa luptam cu un adversar de valoare.Dar tu nu ai cum sa intelegi atata timp cat nu te-ai batut cu nimeni pe lumea asta.Stati sa va apere Avalon si Nobody granita si comentati aiurea.In curand o sa ajunga baietii din Royal pe granita voastra din nord est,sa va vedem atunci!Ca din gura sunteti cei mai tari si la inamici invinsi nici macar top 5 ;)

se vede ca esti prostut tu din firea ta ...am dus destule razboaie pana acum .. stai linistit ca nu stam in umbra nimanui... de ce nu i intrebi si pe respectivii daca chiar am stat in umbra lor....dar tu saracule ce sa stii tu despre RIP ? insa iti promit ca o sa afli mai multe o sa iti improspatez memoria

dar ce sa ** cu tine tu esti un simplu bagator in seama nimik mai mult ,ati atacat si pe rip si ati luat 0 sate ... se radea flo24 de voi si va indemna sa mai trimiteti:D
 

DeletedUser20436

inamici invinsi... cum sa facem inamici invinsi in aparare daca PDT nu ne-a trimis nici macar un singur atac organizat? cum sa facem ,da lasa ca recuperam cu voi,traiasca spionajul:p
 

DeletedUser

:)))
Ma faci sa rad :)))
Ia zi-mi un razboi pe care l-a avut RIP-ul,mare conducator?Razboi in care sa fiti nevoiti sa aparati o granita,nu razboaie din gura pe extern.Stiu ca faci bine ce faci cu gura,dar incearca cate ceva si pe harta!Nu stiu de unde te cunoaste stighi,dar se vede ca te cunoaste bine!Sa nu mai zic ca folosesti un limbaj de tip "nikita" sau "giovani becali", si consideri ca a numi pe cineva sarac e o jignire!Nici macar sa jignesti nu esti bun!Cum naiba iti permit aia din RIP sa-i conduci,ca esti praf?
Si mai mare imi e mirarea ca au ales cei din Avalon sa va aiba ca aliati,avand in vedere ca ei sunt condusi de oameni competenti,cum este titanel...
Flo24 poate sa rada cand are satele blindate cu sprijin de la 150 de ore.E usor sa aperi 10 sate cate aveti voi pe granita,nu?
De ce nu sunteti in top nici macar la inamici invinsi ca agresor,daca de atacat nu va ataca nimeni(e si greu sa va atace atata timp cat sunteti inconjurati numai de aliati)?
Fara suparare,dar conduci cel mai de rahat trib din top 20!Doar asocierea numelui vostru cu cel al Avalonului,va face sa reprezentati ceva pe lumea 18!

P.S.;Imi cer scuze membrilor RIP,gen chello,care chiar stiu sa joace si sa respecte si le adresez sincere pareri de rau pentru faptul ca sunt reprezentati de borzesti!Si mie mi-ar fi rusine sa fiu condus de el,baieti!

P.S.2:in maxim 6 luni o sa deveniti academia Avalonului :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14942

Bai ...zeule:)
Nici tu, nici stighi si nimeni din No nu il cunoasteti pe Borzesti ..deagaba va dati cu parerea despre el.. asa cum nici eu nu stiu cine esti, in ce trib esti, ce faci in tribul acela, ce reprezinti pentru tribul tau sau cat de bine joci.. de fapt nu stiu daca joci jocul asta. Poate tu esti doar un prost(exemplu ales la intamplare) care iti dai cu parerea despre un trib si conducerea lui fara sa fi in cunostinta de cauza...
Hei, dar ce stiu eu?.. nu te cunosc ..de unde si formula de adresare bai ...zeule
Un singur lucru am aflat despre tine: ai o gura mare de tot din care ies numai prostii.
De exemplu ultimul tau mesaj bate recordul la capitolul aberatii gen: 10 sate in granita; rip academia avalonului in 6 luni; rip cel mai de rahat trib si una care le intrece pe toate (primul P.S.).
Ce spui tu suna mai mult a.. a dorinte pe care vrei sa ti le indeplineasca mosul..

Vise placute!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20436

:)))
Ma faci sa rad :)))
Ia zi-mi un razboi pe care l-a avut RIP-ul,mare conducator?Razboi in care sa fiti nevoiti sa aparati o granita,nu razboaie din gura pe extern.Stiu ca faci bine ce faci cu gura,dar incearca cate ceva si pe harta!Nu stiu de unde te cunoaste stighi,dar se vede ca te cunoaste bine!Sa nu mai zic ca folosesti un limbaj de tip "nikita" sau "giovani becali", si consideri ca a numi pe cineva sarac e o jignire!Nici macar sa jignesti nu esti bun!Cum naiba iti permit aia din RIP sa-i conduci,ca esti praf?
Si mai mare imi e mirarea ca au ales cei din Avalon sa va aiba ca aliati,avand in vedere ca ei sunt condusi de oameni competenti,cum este titanel...
Flo24 poate sa rada cand are satele blindate cu sprijin de la 150 de ore.E usor sa aperi 10 sate cate aveti voi pe granita,nu?
De ce nu sunteti in top nici macar la inamici invinsi ca agresor,daca de atacat nu va ataca nimeni(e si greu sa va atace atata timp cat sunteti inconjurati numai de aliati)?
Fara suparare,dar conduci cel mai de rahat trib din top 20!Doar asocierea numelui vostru cu cel al Avalonului,va face sa reprezentati ceva pe lumea 18!


ps: Te contrazici singur odata zici ca avalonul a facut aia aia si ca RIP totusi nustiu ce ,acuma nu stii cum ne au ei la aliati...eu iti zic si repet ,cu tine numai discut ,ca nu stii sa vorbesti civilizat ,iti daduse un sfat acum cateva zile baltazar the dog cred ca ar fi cazul sa te apuci sa il pui in aplicare

P.S.;Imi cer scuze membrilor RIP,gen chello,care chiar stiu sa joace si sa respecte si le adresez sincere pareri de rau pentru faptul ca sunt reprezentati de borzesti!Si mie mi-ar fi rusine sa fiu condus de el,baieti!

P.S.2:in maxim 6 luni o sa deveniti academia Avalonului :)

habar nu ai pe ce lume traiesti cum am mai spus mi mila de asemenea personaje,tu incerci sa te pui bine cu unu si altu de la noi sau din avalon sau din nobody,toti radem de postarile atle uneori de-a dreptul idioate...asteptam atacuri de la tine sa te vad cat de tare esti ,dar nu am primit asa ceva ,ai o gura cat o sura dar cam atat,eu nu incerc sa demonstrez nimanui nimik,e destul sa stie cei ce colaboreaza cu noi...pe viitor evita sa mi te adresezi pt ca nu o sa mai iau in considerare vorbele goale pe care le spui tu acolo..
mai joc pe lumea asta doar pt ca mai exista NO1 desi se poate observa ca nu am mai luat sate de o buna bucata de vreme ..

am venit de la colindat si pt ca e CRACIUNUL sunt dispus la reconciliere chiar si cu tine silviu,mi-a placut ce a scris victor pe celalalt topik ,ceea ce facem noi aici nu e important ,altceva e important... craciun fericit tuturor triburilor:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pana la urma era de asteptat sa se intample acest lucru din moment ce rivalitatea dintre cele doua triburi nu era prea mare:)...razboiul a inceput in mare partea din cauza unui membru era logic sa ajunga la o intelegere pana la urma.....degeaba jucam toti pe aceasta lume daca tot ce realizam este sa ne facem cate un dusman in fiecare zi...craciun fericit tuturor
 

DeletedUser

Nu ma dau bine nici pe langa Avalon nici pe langa Nobody,ca tot dusmani imi sunteti cu totii.Pe ei doar ii apreciez mai mult,ca ne mai doneaza sate :D:D:D
In fine,nu ma mai cert cu voi,fiind Craciunul,desi goghi ar merita sa-l servesc cu niste "cozonac" :D
Sanatosi sa fim,ca ne mai razboim noi la anu' :)
Si ca sa inchei cu o "aroganta":Am de 3 ori mai multi inamici invinsi decat borzesti,la un punctaj mai mic decat al lui :)
Craciun fericit!
 

DeletedUser

Bai ...zeule:)
Nici tu, nici stighi si nimeni din No nu il cunoasteti pe Borzesti .

Vise placute!

tocmai din cauza k nu il cunosc am zis k ma asteptam la mai mult din partea lui si cred k stie si el k statistica ce a puso acolo nu reprezinta deloc cursul acestui razboi...daca vreti statistica uitativa la nobody vs no1,acea statistica poate fi luata in considerare deoarece ne-am atacat suficient de mult si avem o granita destul de mare...statisticile contra rip sau avalon nu reprezinta deloc realitatea pentru k pur si simplu nu a existat nimic organizat serios..ca sa nu dati comentarii aiurea despre membri CMR va spun de pe acuma k odata ce au ales sa intre la noi fac parte din familia no1 si vom incerca sa ii aparam cum putem dar in orice razboi mai sunt si victime..

daca am jignit pe cineva pe parcursul acestui an imi cer scuze dar au fost trairile mele in acele momente si am avut de suportat unele consecintele pentru cuvintele postate pe acest forum,aceste fiind spuse va urez din nou sarbatori fericite si toate cele bune in anul ce urmeaza pentru toti membri no1,royal,SN,rip,dawn,avalon,nobody in general toti jucatori L18, la urma urmelor nu trebuie sa uitam ca acesta este doar un joc cu care ne omoram timpu liber.
 

DeletedUser

Ce draguţ din partea ta, stighi :)

Şi familia SN urează tuturor jucătorilor L18, un Crăciun fericit alături de cei dragi şi un an nou, plin de realizări şi împliniri !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus