SMR vs ALt+F4

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24244

Si-au dat seama ca nu mai au sanse?:))) Ce va place sa vorbiti aiurea...
 

DeletedUser

15 ameni cu minim 15 sitere? chiar nu ai sanse. daca ai avea tot timpul alocat numai pentru joculetul asta ar fi altceva dar altfel este o moarte inceta dar sigura. finalul e inevitabil. si acum chiar putin mai conteaza. a fost decizia lor. poate miine ne vine noua rindul. cine poate sti? scuze tuturor. am bagat o gramada de texte aiurea pe aici mai mult pentru provocare sa vedem ce mai zic si alte triburi, si a mai alunga din monotonie. spor la treaba tuturor
 

DeletedUser38706

La fryska in acea perioada a fost sitter andreea0905 care e un jucator foarte bun.
Acum pentru cei care zic ca alt+f4 am renuntat de frica, chiar nu va inteleg, am pierdut sate in afara de cele de la fryska? nu, cea ce voi nu intelegeti este ca uni joaca pentru distractie majoritatea jucatorilor de baza alt+f4 sunt jucatori de start care joaca pana la cel mult 50-100 de sate dupa se plictisesc, pana la urma e un joc nu un joob, pe toate lumile unde am mai jucat in aceasta formula la nivelul acesta am dat stergere in grup, asa ca ne vedem pe o lume viitoare.

Felicitari celor din Alt F4 pentru unitatea de care au dat dovada atat pe parcursul jocului cat si la terminarea lui. Asta este spiritul de echipa pe care trebuie sa ne bazam cu totii
 

DeletedUser36141

Inchideti topicul ,comentariile aruncate catre Alt+F4 nu isi au rostul. Oamenii au pus punct toti odata,alte triburi nu vor face asa ceva pentru ca nu au unitatea haiducilor! Cei ce au ramas in continuare nu au facut parte din echipa de start a lor,asa ca nu e loc de alte interpretari.
 

DeletedUser4955

Corect. topicul poate fi inchis razboiul a fost castigat de SMR prin cucerirea a doua(2) sate de la cei din Alt+f4
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus