SN vs RIP

  • Autor subiect DeletedUser39111
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu unul nu va cunosc povestea cu avalon sau nu
dar va spun ca atunci cand am venit eu aici erau multi care va injurau si va balacareau ca la usa cortului , iar pe marea voastra sefa la fel
ca sa nu mai zic de cavalera care ii dadea informatii lu neamtu zi de zi ,de unde credeti ca stim atatea de la voi din trib , ca sa nu mai ** de marii vostrii jucatori ca eu tradat ripu ca daca nu era rip nu mai aveau de mult conturi, recunoasteti ca om fi noi mici dar v-am tinut piept si inca va mai tinem daca erau sa joace ei la miile de atacuri avute dispareau de mult de pe harta

si ca sa ** si de cei spusi de tine mai sus hai sa fim seriosi cand l-am atacat pe romero a avut noroc ca nu a vrut lucifar sa il atace altfel disparea din k 57 58 , costel stres alt mare jucator, asta cred ca inca se crede la revolutia lui , razevo nu mai zic, jucatori de interne altfel sunt plecati cu pluta , cat despre tine ce sa zic nu stiu daca ai 10 sate luate de la inamici ,
macar sa va vad si pe voi in granita cum am avut-o noi
iar romero sa mai inceteze cu blestemele gen[ sa dea dumnezeu sa iti ia foc casa ca sa vin eu sa ti-o sting] ca mai nou vad ca si pompierii isi dau foc la case

pacat ca esti cam prost informat.cavaleru nu ar da informatii lui neamtu mai ales ca el era in alt trib.stresul cum zici tu ca se crede la revolutie va cam ia sate unde nu va asteptati deci....
 

DeletedUser39111

poate nu am luat 10 sate,dar te-ai intrebat de ce razvi126 a pierdut 2 mil de pct un ultima perioada asa ca fapt divers....si la romero a fost strategia lui putin gresita prea mult atac la ce cont avea..dar sa remediat..cat despre Flo28 asta a fost greseala lui prea mult atac mai ales pe granita...Singura persoana pt care multi sunt pe lumea asta si nu s-au lasat este Titanel el este big boss :)) ...iar la costel stres sa spunem realitatea nu intrase 2 zile si i-ai luat cateva sate dar asta nu demonstreaza k e prost jucator....Princeofegypt de exemplu de la tine....apararea mai aveti putina la cat sunteti atacati...strategia lui este sa ia sate in marea rosie si sa bage 30 de ferme...dar timpul va dovedi cine are cea mai buna strategie ca castiga.pai daca nu a-ti tine piept atunci ce rost ar mai avea jocul fara voi..chiar imi doresc sa tineti piept dar vreau si sa se termine lumea asta k m-am saturat de jocu asta :)
 

DeletedUser39111

Pai ii dadea la neamtu pt k neamtu a ** de la bun inceput cu Elinspectore sa vina la noi...era doar o chestiune de timp... acum daca se mai intampla vreo mutare ma pusc :)) vin eu in RIP :))
 

DeletedUser39111

Eu laudaros? pai in comparatie cu tine sunt copil mic..citeste-ti postarile de la inceput de parca erai Budha Triburilor oricum mi-as fi dorit ca Mephisto Star sa nu se fi lasat de lumea asta k era fix aici in zona Tinerica :))
 

DeletedUser39111

Cine sa batut cu pumnii in piept ..truckdriver ///rectorul scolii de triburile care este tavalit de neamtu acum..Super jucatoru Szabika2 care nu ii face fata lui Valentino.si apropo cine joaca pe cont la Gigichioru e prima lui lume :) si este pe plus cu RIP-ul
 

DeletedUser40463

Ady . lasa-i sa se excite pe extern , ca pana la urma ...toti din RIP vor fi tavaliti...:))))
 

DeletedUser29872

adi cred ca e platit ca sa ii laude pe ala...da nu stiu ce vede el ca eu nu vad la fel =))))))))
 

DeletedUser

Ady . lasa-i sa se excite pe extern , ca pana la urma ...toti din RIP vor fi tavaliti...:))))

macar noi avem cum sa ne EXCITAM fata de tine :))))
si pacat ca tu nu poti fi tavalit sau nu poti tavali ca nai cu ce :))))=)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29872

Parte 1:
Triburi: = SN =, =SN=1, =SN=2
Parte 2:
Triburi: RIP, ID-RIP

Timeframe: 05/12/2012 00:00:00la08/12/2012 18:35:44

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 210
Tabăra 2: 10
Diferență: 200

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,115,540
Tabăra 2: 104,139
Diferență: 2,011,401

chart



mda...soferul a fost concediat ca pierde sate?:(
 

DeletedUser42767

Chidon
Member
Data înscrierii
October 31, 2009
Locaţie
Bacau
Postări
362

Parte 1:
Triburi: = SN =, =SN=1, =SN=2
Parte 2:
Triburi: RIP, ID-RIP

Timeframe: 05/12/2012 00:00:00la08/12/2012 18:35:44

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 210
Tabăra 2: 10
Diferență: 200



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,115,540
Tabăra 2: 104,139
Diferență: 2,011,401




mda...soferul a fost concediat ca pierde sate?

mai dax,am inteles ca asta iti e numele pe joc,soferu nu a fost concediat,a iesit el,iar daca nu te duce bibilica sa gasesti alte apelative la adresa altora nu te mai trezii vorbind.
 

DeletedUser29872

tu esti un 0...nu existi pe joc dar tot iti raspund ca sa iti arat cat de inapoiat esti...cand spus sofer...am tradus o parte din nick-ul lui de joc...vorbesc cand vreau eu ma joc si va iau sate...cand o sa iei si tu sate atunci sa vorbesti!si promit ca de acum sa te ignor...pentru ca esti prea dereglat ca sa pot vorbii cu tine:D
 

DeletedUser42767

Chidon
Member
Data înscrierii
October 31, 2009
Locaţie
Bacau
Postări
363

tu esti un 0...nu existi pe joc dar tot iti raspund ca sa iti arat cat de inapoiat esti...cand spus sofer...am tradus o parte din nick-ul lui de joc...vorbesc cand vreau eu ma joc si va iau sate...cand o sa iei si tu sate atunci sa vorbesti!si promit ca de acum sa te ignor...pentru ca esti prea dereglat ca sa pot vorbii cu tine

ia 1 extraveral,poate te mai calmezi =))
 

DeletedUser31489

Florin ...acesta nu este chiar un "0" cum ai zis tu ...posibil sa fie roata de la truck ...si cred ca este pe pana acum de vrea sa treaca pe pastile ...bvvv pt ce se intampla pe harta ;)
 

DeletedUser40463

macar noi avem cum sa ne EXCITAM fata de tine :))))
si pacat ca tu nu poti fi tavalit sau nu poti tavali ca nai cu ce :))))=)))

ai dreptate ca nu pot fi tavalit...ce gresesti e ca : urmeaza sa va tavalesc eu , cat de repede...=))))))
 

DeletedUser39111

Eu nu inteleg strategia asta... esti un trib ca RIP care tebuie sa te aperi mai mult decat sa ataci..si atunci ai nevoie de defensiva....care e faza cu luate de sate si bagate in ele def de cate 10 ferme? Strategia asta va duce la faliment...
 

DeletedUser39111

Hai RIP stati uniti si dati replica pe masura...intotdeauna la greutati se dezbina lumea///la noi a fost Pitbul cu ideiile lui... la voi sunt alti
 

DeletedUser39705

am sa intru aici pentru ultima oara ca sa imi iau ramas bun de la voi
adyla, chiar imi pare rau ca nu am avut granita cu tine. mi-ar fi facut o deosebita placere
din partea a catorva conturi eu va spun sarbatori fericite alaturi de cei dragi
felicitari a-ti castigat lumea 18. poate o sa ne mai vedem vreodata pe vre-o lume
si multa bafta in razboiul sau ce diplomatie aveti voi cu tribul cn
 

DeletedUser39111

Salutare si Sarbatori Fericite :) ....Cn sunt la inamici ,,bravo tie pentru lupta... Chiar daca nu recunosti t-am facut viata grea pe lumea 18..si tu altora :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus